Treść opublikowana przez michal_g84
-
[ALL] Co powiecie o tych felach??
tylko żebyś nie musiał sobie zrobić Seppuku, jak będą liche
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
o rzesz ale trica pompował, ale następnym razem bliżej łokcie :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to myślę że nie będzie problemu z zabraniem Ciebie, mogę Cię zabrać tylko napisz na PW dokładny adres
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a gdzie teraz pomieszkujesz?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
no nie żartuj To jest prędkośc ! ! !
-
Siłownia
jest taka choroba :tongue4: ktora ma podobne objawy podobne aczkolwiek zupełnie w drugą stronę, jeśli Cię to pocieszy, ja mam takie same objawy
-
Siłownia
odkąd jest na tych produktach pisane dominator to cena wzrosła o 10% :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Herbata dotarłem do tajnych materiałów http://www.joemonster.org/art/16972/Jak_nie_naprawiac_silnika
-
[ALL B5] Ceramizer do skrzyni biegów-doświadczenia.
bo ten specyfik nie zastąpi naprawy, w instrukcjach piszą nawet że należy najpierw dokonać niezbędnych napraw a dopiero później coś wlewać
-
Strefa Śmiechu
było :gwizdanie: żeby nie było ot: No jak to?!
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Najlepszego Herbata, chociaż według kalendarza to ma 85, ja myślę że chłopak się bardzo dobrze trzyma jak na swój wiek
-
[ALL] Kradzież
Tylko sprawdź najpierw bo na wielu stacjach jest tak że to kierowca jest obowiązany zakręcać i odkręcać korek, a że robią to oni to tylko z "grzeczności", nie mówię że to jest właściwe
-
[B5 ADR] Cewkę jak sprawdzić? oraz muli na ciepłym
np. przepływomierz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to był taki kozak że by nas rozniósł wszystkich po kolei :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek co się włóczysz wieczorem białą damą :gwizdanie:
-
[B5 ARJ] Prośba o udostępnienie logu grupy 003
Można trochę jaśniej o jakiego autoscana chodzi?
-
[B5 ARJ] Prośba o udostępnienie logu grupy 003
Zrobiłem grupę 2 ale tam też są wartości z przepływki (wiem że niedomaga ale jakie wartości powinna osiągać??) Log (0 - 002)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale tu cicho ...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to umawiamy się o 5.50 żeby o 6 wyjechać?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to gdzie się wszyscy spotykamy w takim razie??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
rozumiem, podejrzewałem że taki będzie finał tej sprawy
-
Ceny paliwa marzec 2026
Nie dla zasady, oni mówią że wszystko co jest robione przez inne partie to jest źle robione, a nie podają jak to zmienić, wszystkim by dali pensje po 10tys. zł, mieszkanie, samochód, benę po 3,5 i wakacje w Egipcie ... a ja się pytam skąd wziąć na to pieniądze :gwizdanie: Dla nich jest ważny Smoleńsk i inne pierdoły a nie gospodarka, oni podczas swoich rządów nie reformowali gospodarki za bardzo a teraz narzekają na obecny rząd. PiS znajdując tematy zastępcze przykrywa debatę o tym co najważniejsze, a PO się cieszy i rozciąga wszystkie reformy w czasie
-
Zmiana oleju- czy wogle potrzebna?
obawiam się że wtedy ten olej jest już pół na pół z wodą. A te przypadki jeżdżenia na jednym oleju przez 15-20 lat to jak widać w starych dieslach bez turbo- i wszystko w temacie.
-
Siłownia
miałem to napisać ale nie chciałem żeby ktoś pobrudził sobie klawiaturę jakby podczas pisania akurat coś jadł:gwizdanie:
-
Siłownia
no wybacz ale ja trzy razy dziennie nie byłbym w stanie pić sików, to już bym wolał w ogóle sobie darować niż się zmuszać, a daje sobie głowę uciąć że niestety te co są smaczniejsze to dają lepsze efekty czyli pozostaje przy swoim zdaniu że białko ma smakować