Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i jak tam dotarliście do Oskara?
-
[B6 AWX] Jak to w końcu jest silnik ma 130KM czy 131KM?
a te diesle zawsze mają jakieś bonusy i jest i tak więcej koni o kilka lub kilkanaście
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
coś pić musi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
szukasz tego korka?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tam, to się dopiero będzie działo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
malin widziałem wczoraj Twoją furkę u Oskara , ja też nie dojechałem ale z powodu nawału pracy pod koniec roku
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
ale zapomniałeś o jednym, jak w USA brakuje pieniędzy to się je po prostu drukuje
-
[ALL B5] Do jakiego silnika nie pakować gazu
tak jak koledzy piszą do każdego można włożyć, tylko niech nie decyduje się na 1.6 bo jest słabe mocą jak na wagę A4
-
[INNE][C5 2.4] Problem z ABS-em
No niestety Michale ale bez Ciebie sie nie obejdzie W niedziele jestem na Galerii to jak cos to weź Lapitopa to jak zawsze mnie z VAG-ujesz Zrobimy sprawdzian i zobaczymy co wyjdzie Tylko niestety teraz w niedziele mnie nie będzie bo mam dużo roboty więc jak coś to możemy się po weekendzie ugadać
-
Siłownia
paczcie na gościa , chyba kobiecie zabrał tabsy na przyrost piersi, a jakie ma wieszaki :
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
też nie lubie nierobów, bo na nierobów też się pracuje, bo państwo w pewnych aspektach musi im pomóc, ale np. zamiast płacić za 1l benzyny 5zł, można by było płacić 4zł a różnicę spożytkowałbyś na jakieś mody lub inne zachcianki
-
[ALL B6] KLUBOWA A4 w serialu :)
myślę że będzie miał więcej ściągnięć niż jakiś pocieracz :gwizdanie:
-
[ALL B6] KLUBOWA A4 w serialu :)
profesjonalnie go z auta wyprosiłeś jak chciał zapalić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
może i tak ale co jak co to "tylko" seryjne audio :gwizdanie: ja tam jakiś wielki meloman nie jestem i dla mnie to audio co mam jest kozackie i wystarczające
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w końcu jak rezać to po całości
-
[B6 AMB] Podejdzie ta sonda lambda?
powinna być ok to jest jakaś uniwersalna (czytaj zamiennik), nie gwarantuje jej wskazań że bedą właściwe ale to ze 3 razy taniej niż oryginał, wypnij wtyczkę i sprawdź czy wygląda tak samo, bo u mnie w B5 jeden pin jest rozdzielony
-
Siłownia
Tutaj parę rad od Roberta Burneiki, a właściwie odpowiedzi na pytania:
-
Strefa Śmiechu
Śmieszna rozmowa z pizzerią
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
chyba 4,10 ale po przeliczeniu na złotówki :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale to była benzyna a Ty masz diesla :gwizdanie:
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
owszem marża jest duża, ale co może rząd poradzić na drożejącą ropę na światowych rynkach. Lepiej się zastanówmy co robią te wielkie koncerny, że cena przewyższa tą z 2008 roku kiedy baryłka była grubo ponad 140dolarów za baryłkę, a teraz jest "tylko" 90, co się stanie jak ropa znów będzie kosztować 140 dolarów, dolar jest drogi ale nie znów na tyle żeby ta cena była taka wysoka
-
[B5 ATJ] Zmiana żarówki kierunkowskazu przedniego
poświeć sobie latarką od góry, znajduje się ta śruba po przeciwnej stronie jak ten plastikowy zaczep czyli nie po stronie grila tylko błotnika, regulacja wysokości znajduje się w środku
-
[B5 ATJ] Zmiana żarówki kierunkowskazu przedniego
taka żółta 21W, na każdej stacji benzynowej taką znajdziesz, chyba 4zł płaciłem, co do wyciągania lampy to tak jak kolega wcześniej napisał odkręcasz 3 torx-y tylko musisz mieć długi klucz do tej dolnej, no i uważaj na plastikowy zaczep znajdujący się w dolnej części lampy przy grilu
-
[INNE][C5 2.4] Problem z ABS-em
podłącz VAG-a i sprawdź napięcie ładowania, później można przejechać się i sprawdzić jak się zachowuje podczas hamowania
-
[B5 ATJ] Zmiana żarówki kierunkowskazu przedniego
też kiedyś miałem ten problem i zdecydowałem się wyciągnąć całą lampę bo nie byłem w stanie przekręcić wtyczki