Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. odradzam ATE, dwa razy miałem i dwa razy kicha, po pewnym czasie zaczęły się tarcze krzywić. ferrodo całkiem spoko, trw miałem tylko klocki ale przy tarczach ate więc ciężko powiedzieć o ich jakości, ale co zauważyłem zużywały się normalnie, nie hałasowały i pylenie również w normie. Więc ja bym polecał ferrodo lub trw
  2. też miałem taki błąd przy uszkodzonej sondzie lambda, sprawdź napięcie powinno być w zakresie 0,2 V do 0,8 V
  3. michal_g84 odpowiedział(a) na soul87 temat w 2.4
    też polecam przy okazji powymieniać wszystkie uszczelniacze itp. bo jak sam temat przerabiałem wymieniasz jedną uszczelkę skąd cieknie i potem okazuje się że zaczyna ciec z innej już starej uszczelki, dopiero po wymianie wszystkich ustał problem ciągłych wycieków, ale bez wycieków na 1tkm około 200ml oleju i tak trzeba dolewać. Podobno w V-kach normalka
  4. Dzięki wszystkim za miłą atmosferę, mega melanż, spotkanie z osobami które już znałem oraz tymi których dopiero teraz udało mi się poznać. Do zobaczenia na następnym zlocie
  5. chyba czuje zapach klocków ...
  6. no właśnie dlatego mogłeś go nie widzieć, a co do pojemności to spójrz sobie na opis Twojego profilu, wg mnie to masz 1.8T i w sumie to się zastanawiałem czemu pisałeś w temacie 2.4
  7. jest jeszcze wlepka w bagażniku przy kole zapasowym, ale takie sprawdzanie jest obarczone pewnym błędem bo jeśli nie siedzi tam silnik który wyjechał z tym samochodem z fabryki to możesz się pomylić co do oznaczenia mimo że pojemność będzie ta sama, a rura dolotowa to element niemalże eksploatacyjny więc w ogóle bym na to nie patrzał
  8. dokładnie dlatego uważam że trzeba kupować przed sezonem, a czy opona jest z czterdziestego tygodnia 2014 czy pierwszych tygodni 2015 naprawdę nie ma to żadnego znaczenia. Mnie się udało dostać z 2015 ale gdyby były z końca 2014 też bym nie narzekał. 3-4 sezony i będzie trzeba zmienić na nowy komplet
  9. Zobacz np. na tej aukcji http://allegro.pl/silnik-audi-a4-a6-vw-passat-b5-1-8-t-aeb-i5024661225.html silnik też 1.8T tyle że z B5 o a tu masz z B6 tak widać (przy osłonie od paska) że aż razi w oczy http://allegro.pl/silnik-1-8-t-avj-audi-a4-b6-b7-kompletny-i5051602337.html
  10. no u mnie dokładnie w tym miejscu
  11. parę dni temu kupiłem kpl. dunlop (0315) i kpl. goodyear (0415). Pewnie popularne rozmiary są produkowane conajmniej raz w miesiącu. Jak jeszcze trochę poczekasz to zaczną sprzedawać już opony letnie w sezonie i dopłacisz kasę do kompletu - taka korzyść z opon z 2015.
  12. górnej przynajmniej u mnie tak jest
  13. michal_g84 odpowiedział(a) na Bombik87 temat w 2.4
    Fakt sporo ale możliwości może być bardzo dużo, krótkie odcinki też mają na to wpływ szczególnie zimą kiedy przez te 1,5km to nawet wskazówka temp. płynu chłodniczego nie drgnie, mnie po tej odległości przełącza się na gaz czyli osiąga 40 st. Podejrzewam, że wina jest właśnie tych krótkich odcinków w warunkach zimowych, może do tego upalasz i stąd to spalanie. Podepnij do kompa może coś wyjdzie że masz niesprawne
  14. no zdecydowanie za dużo chcą u mnie za dwie plecionki i wspawanie odcinka rury razem z materiałem wzieli 300zł
  15. ja mam w swoim zmieniony od 2.8 i pasuje więc podejrzewam że bez problemu dopasujesz, mój był z A4 ale myślę że z A6 też podpasuje tym bardziej że wiele osób myśli że tylko w A6 były V6, a oni często mają samochód w częściach i tak naprawdę nie wiedzą czy to z A4 czy A6 podpis na moim był benzyna 2.8
  16. ja jak miałem pęknięty zbiornik to mi tą dziurą kapało, po wymianie nic nie kapie, nie może być ona zaślepiona bo w razie czego płyn tamtędy nie wycieknie
  17. Wskaźnik temperatury nie wskazuje dokładnej temperatury, właściwa jest na klimatroniku, obstawiam że termostat może być wadliwy. Któryś z kolegów miał tak z nowym termostatem po wymianie na inny pokazuje 90
  18. Są różne opcje Netcom się nie opłaca to już w Trustnet masz lepsze warunki, poza tym netcom to chyba zwykła radiówka i ludzie narzekają jak zmienia się pogoda. U moich rodziców jest LTE z Cyfrowego Polsatu tu masz pomiar z przed chwili: http://www.speedtest.pl/test/102676746więc nie ma tragedii. Opłacało się bardzo bo dali fajne warunki, była już telewizja, dodali internet Power LTE 20GB (pierwsze miesiące 1zł, potem chyba ok 50zł/m-c, limit 20 GB jest zupełnie wystarczający chyba że ciągniesz jakieś filmy) i telefon w plusie za 1zł (abonament + jakieś tam pierdoły i wychodzi kilkanaście złoty i masz nieograniczone rozmowy do PLUS,T-Mobile, Orange, Play) Poza tym po wykorzystaniu pakietu masz dostęp LTE z prędkością do 20Mb/s więc nie powinno być, źle pewnie tak samo jak teraz. Do tego dają router Wi-Fi
  19. masz kilka wyjść: 1) UPC + jakaś telewizja (łącznie wyjdzie taniej jeśli planujesz), 2) sieć osiedlowa (w tym rejonie działa np. TRUSTNET - mają światłowody pociągnięte do wielu bloków, w ramach podłączenia dociągną Ci kabel do domu, a potem sobie możesz po Wi-Fi rozporowadzić, tu masz cennik: http://www.sieci.trustnet.pl/cennik) 3) LTE
  20. michal_g84 odpowiedział(a) na d4widoV temat w 2.4
    mazior czyli pewnie tak jak ze wszystkim, jak ktoś dokupił sobie opcję zawieszenia sportowego to miał 1BE, a reszta musiała się zadowolić kozą na 1BA
  21. michal_g84 odpowiedział(a) na d4widoV temat w 2.4
    przemek miałem sprężyny i amory od 1BE (w kodach wyposażenia też było 1BE-zawieszenie sportowe), może się mylę ale chyba każda V6 ma 1BE. d4widoV ja u siebie mam takie: http://www.mapet-tuning.com/sklep/audi-a4-b5-p-902.html?osCsid=tp0gvcokqd5tnrc1ne6pvo5g64
  22. michal_g84 odpowiedział(a) na Świstak. temat w 2.4
    na filmiku słychać tak jak trzeba, swoją drogą gratulacje dla kierownika za takie pałowanie niedługo po odpaleniu silnika
  23. ja u siebie mam obroty w zakresie 720 - 760
  24. michal_g84 odpowiedział(a) na d4widoV temat w 2.4
    Ja mam zestaw Eibach Pro Kit + amortyzatory MTS sportowe (z tyłu fajna opcja możliwość regulacji w zakresie 20mm/80mm więc bez problemu wyrównasz tył z przodem, ja mam ustawione na środek i jest równo). Autko prowadzi się pewnie i co najważniejsze nie jest bardzo twardo. Ja do siebie nie brałem gwintu bo dość często jeżdże po mniejszych miejscowościach gdzie dziur dużo, więc nie chciałbym reszty kasy wydać na dentystę. Tak na serio chodziło mi o połączenie obniżenia z zachowaniem komfortu. Co do pozostawienia amorków ori przy krótszych sprężynach to nie polecam. Ja u siebie wcześniej miałem 1BE czyli -20mm, niby oryginał a z przodu było wyżej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.