Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. 2.6 V6, ABC, fwd, manual, 4000rpm ~ 160km/h
  2. musieć nie musisz ale jak odłączysz nie będziesz musiał kasować błędów poduchy a po co mi zdejmować kierownicę ? a to nie trzeba?
  3. ja ten sezon przelatałem na vredestein ultrac cento 225/40/18 - na mokrym i suchym ok, ciche, ze ścieralnością jeszcze mi ciężko powiedzieć ale do tej pory nie zauważyłem żeby jakoś szybciej się darły
  4. jak tam z graniem tych głośniczków dżibiela?
  5. musieć nie musisz ale jak odłączysz nie będziesz musiał kasować błędów poduchy
  6. szczęścia zdrowia
  7. myślę że nie powinno być tragedii tylko gorzej może być z ramką na fisie - ja se ją córwa przykleiłem na taśme
  8. o to to zdjęcie fajnie zrobione
  9. piękna
  10. niech wycenia i bedziem myslec oj tam - droższe od piniendzy nie będą
  11. jak dostaniesz jakieś to się podziel
  12. też bym się dołączył
  13. u mnie robiło mam u siebie staga 300 i jakiś czas temu też miałem DUŻE kłopoty z "niejechaniem" samochodu, vag nie pokazywał żadnych błędów, na Pb i LPG nie jechał po odłączeniu LPG i powróceniu do ori zasilania w Pb jak ręką odjął po dokładnym sprawdzeniu wyszło że jeden kabelek do sterowania wtrysku któregoś cylindra nie miał przejścia i zakłócał wszystko spróbować nie zaszkodzi
  14. na LPG I Pb to samo? jeśli tak to próbowałeś odłączyć całkowicie instalacje LPG?
  15. ja mam pierwsze - co patrze na jej ryja to gęba się sama cieszy
  16. jeszcze nie, może w sobotę zamontuję :gwizdanie: montuj montuj - w porównaniu do starych jest
  17. ja swoją ramkę zmatowiłem, psiknąłem podkładem w spreju (ze cztery razy) i na końcu czarny mat (też ze cztery razy) przejeździłem od wczesnej wiosny do teraz i są może ze dwa małe uszczerbki od kamyczków
  18. ostatnio kpl. rozrząd, przeguby, napinacz paska - pare złociszy kosztowało... z dupereli też coś tam wpadło niedługo będzie mały "UP" tylko fotek ni ma kiedy zrobić [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 10:35_________________________________________________w końcu zawitały "nowe" lampiszony z przodu (miały być Depo są ori Valeo) zdjęcie na szybko telefonem po długich poszukiwaniach udało się też dokupić dekle do felg
  19. wypas w środku i motór mniam... mogłaby być tylko czarna
  20. bez problemu idzie wyjąć drzwiami bez wyciągania fotela

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.