Treść opublikowana przez krzysiek1606
-
[B5 AAH] A4 B5 Quattro tylne zawieszenie
Być może ja się mylę, ale ja naliczyłem 8 tulei na jedna stronę (pięć dolnych i 3 górne) nic sie nie mylisz jest 8
-
Cooler do 1.9 TDI
co do rdzenia ze sprintera testowalem go i 3.5 bara wytrzymuje
-
Dawka paliwa sama sie zmienia
i wszystko jasne wywal ten badziew co kupiles od speca speckoma teraz [vp-tdi-tuning (8)]
-
Dawka paliwa sama sie zmienia
to inaczej ile za wtryski zaplacilels?
-
Dawka paliwa sama sie zmienia
po pierwsze wymien termostat i napisz od kogo kupiles 216 i jakiej firmy koncowki to moze sie wszystko wyjasni
-
Pytanie o pompę paliwa
zawór zwrotny jest na nastawniku u góry. tylko to jest pd a nie vp napisz wiecej o problemie bo ja po swapie avf nie mam pompy w baku i tandem sobie radzi dobrze
-
Przeładowanie Turbo
to tylko swiadczy o tym ze slabo czyscisz kierownice a temat raczej dotyczy wg a nie vnt i kolega powinien z kanalu jakims drazkiem zobaczyc czy rusza sie zaworv upustowy tam niema nic innego jak grucha ktora mogla zardzewiec albo sa zle podlaczone przewody podepnij na krotko gruche z turbo pominiajac n 75
-
Problem z odpaleniem 1,9Tdi AGR
- Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
dwa posty wyzej masz odpowiedz- Dyskusje i porównanie osiągów aut
no i czym sie chwalisz ze zepsute volvo objechales? a nie lepiej bylo stanoc na kresce z maluchem- BORA asv ,prośba o ocene logów
daj logi zrobione jak nalezy- Turbo do 1.9 TDI AFN
to w takim razie mozesz tylko pomazyc o brd zostan przy awx i tak juz jest ponad wydajnosc ukladu paliwowego- P czyszczeniu VNT muł
Pokazales na prawde. Pierscien odwrotnie to przeladowanie. Szklana kula tylko tyle powiedziała. Jakby były logi to nie byłoby żadnych dywagacji. Nie potrzebuje szklanej kuli zeby wiedziec jak zachowuje sie VNT po odwrotnym zalozeniu pierscienia sterujacego. Dziekuje, skonczylem. a to tylko wiedza ci co im auto po czyszczeniu sprezarki nie jedzie do2500:grin:- Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
jezdziłem 1,5 roku na doladowaniu 1,53 a znam takiego co na turbo ARL ma 2 Bary i jezdzi( chociaz sam nie wiem jak to mozliwe ) wszystko zależy od tego w jakich obrotach i jak często z tego doładowania się korzysta sam widziałem jaki mam styl jazdy:wink: w drodze do BT Ale nie widzę mapy doładowania i 1,53 dla BRD to wakacje:), no widziałem widziałem..... spowalniacza:p 1,53 to miałem na AWX, na BRD mam 1,65+ Nie masz żadnych problemów na takim doładowaniu? Ile już tak przejechałeś? przeciez to nie jest tak duzo dla turbo brd a tym bardziej dla silnika:whistling:- Prosze o sprawdzenie logów
a dokladnie co jest dlubniete?- Brak mocy, głośna praca
a jakie to sa roznice pomiedzy tymi napedami ?- dziwny wykres z hamowni, gwałtowny spadek po 3 tys obrotów
a moze ktos zle zlozyl mechanizm vnt:wink: poczytaj http://a4-klub.pl/1-9-191/p-czyszczeniu-vnt-mul-326158/- ECU 012 ECU 018 Zamienne???
to moze byc kolejna niespodzianka inne wtyczki a bynajmiej jedna- Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
no i wieksosc przelatala ok 400tys km to dopiero mlode lale ( prawie dziewice)- A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
jak zdobede dwumasa z avf to poloze na nim docisk z a4b5 2.5 i porobie foty zeby niebylo ze nie pasuje:grin: byc moze w moim afb byl jakis wynalazek zmontowany i dlatego napotkalem problemy ze sprzeglem:facepalm:- ECU 012 ECU 018 Zamienne???
roznia sie wtykami wystarczy spojzec na piny- A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
nie rozumiem cie jak by pasowal docisk to bym nie kupowal drugiego:naughty: i przez takich doradcow miedzyinnymi mosialem jeszcze tarcze przerabiac bo mialo wszystko pasowac a gowno pasowalo:whistling:- montaż wałka 38E z 1,9 SDI i jego konsekwencje
dobra pasta i nic sie nie poci 80tys zrobilem na podcietej uszczelce i jest sucho:wink:- Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
to tylko oznacza ze masz niesprawny uklad paliwowy albo wtryski albo pompa nie ma swojej wydajnosci bo na sprawnej pompie i wtryskach z asv powinien byc dym:grin: a bo bym zapomnial ze na serii wszysko zaczyna sie od sprawnej przeplywki:wink:- Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
lepiej jednak dolozyc wtryski z 110 i dobiero program po co dwa razy podchodzic - Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)