Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysiek1606

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysiek1606

  1. Być może ja się mylę, ale ja naliczyłem 8 tulei na jedna stronę (pięć dolnych i 3 górne) nic sie nie mylisz jest 8
  2. krzysiek1606 odpowiedział(a) na Neemzi temat w Audi A4 B5
    co do rdzenia ze sprintera testowalem go i 3.5 bara wytrzymuje
  3. i wszystko jasne wywal ten badziew co kupiles od speca speckoma teraz [vp-tdi-tuning (8)]
  4. to inaczej ile za wtryski zaplacilels?
  5. po pierwsze wymien termostat i napisz od kogo kupiles 216 i jakiej firmy koncowki to moze sie wszystko wyjasni
  6. zawór zwrotny jest na nastawniku u góry. tylko to jest pd a nie vp napisz wiecej o problemie bo ja po swapie avf nie mam pompy w baku i tandem sobie radzi dobrze
  7. to tylko swiadczy o tym ze slabo czyscisz kierownice a temat raczej dotyczy wg a nie vnt i kolega powinien z kanalu jakims drazkiem zobaczyc czy rusza sie zaworv upustowy tam niema nic innego jak grucha ktora mogla zardzewiec albo sa zle podlaczone przewody podepnij na krotko gruche z turbo pominiajac n 75
  8. dwa posty wyzej masz odpowiedz
  9. no i czym sie chwalisz ze zepsute volvo objechales? a nie lepiej bylo stanoc na kresce z maluchem
  10. to w takim razie mozesz tylko pomazyc o brd zostan przy awx i tak juz jest ponad wydajnosc ukladu paliwowego
  11. krzysiek1606 odpowiedział(a) na luka4f temat w 1.9TDI
    Pokazales na prawde. Pierscien odwrotnie to przeladowanie. Szklana kula tylko tyle powiedziała. Jakby były logi to nie byłoby żadnych dywagacji. Nie potrzebuje szklanej kuli zeby wiedziec jak zachowuje sie VNT po odwrotnym zalozeniu pierscienia sterujacego. Dziekuje, skonczylem. a to tylko wiedza ci co im auto po czyszczeniu sprezarki nie jedzie do2500:grin:
  12. jezdziłem 1,5 roku na doladowaniu 1,53 a znam takiego co na turbo ARL ma 2 Bary i jezdzi( chociaz sam nie wiem jak to mozliwe ) wszystko zależy od tego w jakich obrotach i jak często z tego doładowania się korzysta sam widziałem jaki mam styl jazdy:wink: w drodze do BT Ale nie widzę mapy doładowania i 1,53 dla BRD to wakacje:), no widziałem widziałem..... spowalniacza:p 1,53 to miałem na AWX, na BRD mam 1,65+ Nie masz żadnych problemów na takim doładowaniu? Ile już tak przejechałeś? przeciez to nie jest tak duzo dla turbo brd a tym bardziej dla silnika:whistling:
  13. a dokladnie co jest dlubniete?
  14. krzysiek1606 odpowiedział(a) na marlon temat w 2.5TDI
    a jakie to sa roznice pomiedzy tymi napedami ?
  15. a moze ktos zle zlozyl mechanizm vnt:wink: poczytaj http://a4-klub.pl/1-9-191/p-czyszczeniu-vnt-mul-326158/
  16. to moze byc kolejna niespodzianka inne wtyczki a bynajmiej jedna
  17. no i wieksosc przelatala ok 400tys km to dopiero mlode lale ( prawie dziewice)
  18. jak zdobede dwumasa z avf to poloze na nim docisk z a4b5 2.5 i porobie foty zeby niebylo ze nie pasuje:grin: byc moze w moim afb byl jakis wynalazek zmontowany i dlatego napotkalem problemy ze sprzeglem:facepalm:
  19. roznia sie wtykami wystarczy spojzec na piny
  20. nie rozumiem cie jak by pasowal docisk to bym nie kupowal drugiego:naughty: i przez takich doradcow miedzyinnymi mosialem jeszcze tarcze przerabiac bo mialo wszystko pasowac a gowno pasowalo:whistling:
  21. dobra pasta i nic sie nie poci 80tys zrobilem na podcietej uszczelce i jest sucho:wink:
  22. to tylko oznacza ze masz niesprawny uklad paliwowy albo wtryski albo pompa nie ma swojej wydajnosci bo na sprawnej pompie i wtryskach z asv powinien byc dym:grin: a bo bym zapomnial ze na serii wszysko zaczyna sie od sprawnej przeplywki:wink:
  23. lepiej jednak dolozyc wtryski z 110 i dobiero program po co dwa razy podchodzic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.