Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Bardziej chodzi mi o moduły. Puchę nie wiem czy będę zakładał czy wpadnie stożek pippercrossa albo ITG. Flyer miał w swoim i cicho było. masz na myśli 3.0 pb? Większa jest?
  2. To radio wystepuje również z conversem? Miałem ostatnio przyjemność jechać mkiV do Chorwacji no i nie zawiódł. Ale co do prowadzenia jakoś mnie nie powalił
  3. Niestety chwilowo brak. Przód jedynie mam
  4. Sprzęgło nowe i dwumas to 4k zł
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba tak. Można śmiało montować zamienniki tylko aby były dobrze nasmarowane i żeby drzwiami nie napier...
  6. Puchę filtra z modułami i przepływką ,y-pipe i dwumas ze sprzęgłem
  7. Amerykanie jednym słowem wykurzyli ze swojego rynku VW Ndal będą pontonami jeździć
  8. Dokładnie. Ma ktoś dojście do gratów od 2.7? będe jescze potrzebował kilka rzeczy
  9. Do b5 pierwotnie 2.8 czorny stwierdził że 2.7 to w zasadzie p&p Więc jak masz chwile czasu to zaraz będziesz śmigał
  10. Aż tak źle nie było Jak będzie wszystko git auto pośmiga jeszcze z 5 lat minimum do 20stki swojej
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Można ,przecież to tylko guma ze zbrojeniem z płótna
  12. Wandej odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    Jak będe miał to podliczę ile wyszło Nie można zakładać że każde 2.7 jest zakatowane. 10k zł na swap serii śmiało wystarczy. Każdy przypadek jest inny. Inna kwota zakupu silnik itp
  13. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zaciskasz węże odkręcasz zaciski. Przykręcasz drugi. Poluzowujesz odpowietrznik. Jak zacznie lecieć płyn dokręcasz i jedziesz Możesz browar wypić w międzyczasie
  14. Koń W następnym tygodniu ruszają prace
  15. Wandej odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    Twoje informacje nt swapa są w zasadzie wszystkie błędne. 230KM to ten sam motor co agb w s4. Różnią się softem. Ja za jakiś czas będę miał motor ARE 250km z a6 Ty masz taki plus że za 1.8T BFB możesz wziąć kilka tyś za komplet do swapa
  16. Firma będzie musiała też usunąć zakwestionowane rozwiązanie z niemal pół miliona samochodów Volkswagen i Audi. Oj zachwieje to trochę koncernem
  17. Heh będzie można tanio kupić nowego VW Już Polacy na tym skorzystają A tak na prawdę to dotyczny też aut audi?
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W b6 nie było takich hebli. Esa jedynie 345/300
  19. Spoko mordo zawsze tak będzie Fakt trochę zostawiasz
  20. Matko Bosko Ael będzize efekt. Tylko trzeba było szukać poszerzeń od rsa jak już malowałeś całość
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesteśmy fajni phi
  22. A był ktoś na Bolu? Autem znaczy. bardzo mi się ta wyspa spodobała i chętnie bym tam kiedyś pojechał. Byłem tylko kilka h na rejsie Ale pięknie tam jest
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A moduł jaki masz?
  24. Zejdzie się zanim będzie szybka Ale do zimy będzie
  25. Są droższe. Swag i febi jednym towarem pakowane. Nie wiadomo co sie trafi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.