Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. To te same końcówki. BV w B6 ma tylko inne
  2. Przecież to forum wiec jeśli ktoś u mnie reklamował wahacze może się smialo wypowiedzieć.Czyz nie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Nie zaprzeczam. po prostu nie informowałem nikogo i nie wyjaśniałem że coś poszło nie tak w fabryce itp. Padł to padł. Gwarancja uznana. Czas reklamacji przedłużył się przez to że nie pracuję już kilka lat w firmie która go sprzedała(wystawiła paragon) więc od Mateusza wahacz przechodził przez 2 pośredników zanim trafił do MS. Może i mają jakiś dziwny marketing ale towar(wahacze tylko) ale nikt mnie nie informował że coś się rozleciało po bardzo krótkim czasie użytkowania.
  4. No i zobacz post mateusza nad postem tego użytkownika. Nie pamiętam ile to trwało. WAhacz był kupiony w miejscu gdzie pracowałem wcześniej. Ociągali się z odpowiedzią więc przelałem Mateuszowi kasę w ciemno. Często tak robię. Smiejesz sie z 5km jak wahacze SKV mają wyrwaną tuleję przy wyjeździe od mechanika No teraz mnie rozbawiłeś
  5. Bierze tyle za usługę ile klient się w stanie zapłacić Brat bierze 150zł za wymianę hebli p+t
  6. Miałem jeden banan który został uznany bez zbędnego pier... co było z nim nie tak. Kolega mateusztbg go reklamował. Po za tym wahaczem czyste konto Langista - Na pewno czyta to sporo osób które kupiły u mnie master sporta( było to minimum 3 lata temu) więc mogą się wypowiedzieć. Ja nikomu nie tłumaczę o wadliwych prasach czy innych tego typu rzeczach. Ktoś coś reklamuje i nie interesuje go przyczyna. Najgorsze jest to że jak sprzedaje się badziewie to klient 2 razy płaci mechanikowi i tak wychodzi wasze 400zł za kpl Dziękuję
  7. No to tyle zapłaciliśmy 2 lata temu w Promajnie za cały parter dla 5 osób Spokój ma swoją cenę
  8. Czemu ma służyć te porównanie? Porównaj wahacze Merca(pewnie trw) i SKV.
  9. Stasiu jak cenowo jeśli można spytać? Infrastuktura jakaś jest?(sklepy,kantor, apteki)
  10. Zacisk z c5 na pewno trochę bardziej wysłużony niż ten z b7 C6. To że używana tarcza ma sporą grubośc to nie znaczy że nie jest krzywa. Po za tym trochę droższe klocki są do tych zacisków z drutami
  11. Pucek żeby poczuć różnicę założ brembo z przodu Znacznie większa powierzchnia klocka.
  12. Tak na wcisk. Tam nie powinno nic skrzypiec. Może zawieszenie już w d*pę dostało i zaczyna się odzywać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Kup oryginalne klocki Audi do tych tarcz. Cena bardzo przystepna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Miron zacny Allroad Elewacja już jest więc widzę że znacznie mnie z budową wyprzedziłeś
  15. To wiadomo. Tarcze z powłoka i tak zaraz korodują po zewnętrznej stronie i jeśli auto chwile postoi to również na miejscu styku z klockiem. Jak dla mnie + w miejscu gdzie zakłada się ja na piastę ale tylko w przypadku dużych tarcz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Sugerujesz ze tarcza z powłoka prędzej się zużyje niż skoroduje? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Tak kosztują. Jeszcze nie wszystkie w ofercie maja z powłoka ale jest tego coraz więcej. A po za tym przy takim rozmiarze i tak ledwo tarcze widać wiec powłoka IMO to zbędny temat. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Zależy gdzie kupisz ale około 310-320zl Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Ferodo teraz tez ma powłokę i wolałbym od Textara chociażby ze względu na cene Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Wygląda trochę jakbyś miał aparaturę do bimbru w bagaju mega mody Heble jakie wpadają?
  21. W tym rozmiarze nie ma sensu inwestować w tarcze perforowane. Założ zestaw zwykłych zimmermann + klocki ferodo lub tarcze i klocki ferodo. Będziesz zadowolony a i po kieszeni też nie dostaniesz mocno.
  22. Wow 14k km to ekstra wynik Widzę że jesteś tak zafascynowany marką ze nawet jak coś padnie to i tak raczej tego nie napiszesz.
  23. Różnią się wymiarem. Nie ma co tutaj dywagować wystarczy spojrzeć na zdjęcie obydwu żeby zobaczyć różnicę. Trochę inne sa uszy kloców .
  24. Be i Ba ma takie same. Ewentualnie inne są w BV ale też można założyć zwykłe. Jeśli chcesz coś sensownego i nie drogiego założ RTS
  25. ło Spowodowane jest to tym ze jednak w b7 już mało osób wybierało tak słabą jednostkę napędową. Silnik jest ten sam w b6 i b7 nie ma co tutaj gdybać. Różnice rocznikowe to w zasadzie elementy osprzętu a skrzynia korbowa jest taka sama

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.