Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. DO sprawdzenia --> magiel , zawieszenie, spręzyny, górne mocowania(te gumowe dystanse)
  2. Tragedia Przerasta mnie czasem ludzka głupota taka jak w tym przypadku Wyklepie się mordo i będzie jak nówka
  3. Zdarza się że górna śruba zwrotnicy trzymająca górne wahacze nie może się odkręcić. Śruba ta w zestawie jest ale jeżeli kupujemy wahacze na szt musimy ją dokupic. Lepiej mieć ją profilaktycznie bo często wymaga grzania ,cięcia itp
  4. Wandej odpowiedział(a) na Daviidooff temat w 2.0
    Niezły wróżbita. Ja na czujniku dokładnie EPS`a zrobiłem około 50tys. Nigdy nie było problemu z odpaleniem
  5. Wandej odpowiedział(a) na krisst88 temat w Audi A4 B8
    Właśnie. Dobrze montujesz i nie ma potem problemów
  6. Wandej odpowiedział(a) na krisst88 temat w Audi A4 B8
    Pierwszy montaż w BMW z przed 10 lat zapomniałeś dopisac[emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Był Tomek. Autofren dorzuca często do samych prowadnic taki bordowy smar w białych tubach
  8. Było napisać że nie chcesz wahaczy tylko pieniądze i powinni oddać. Zawsze tak to niestety wygląda że trzeba kupić drugą część a zużytą reklamować.
  9. Jeszcze rozmiar się liczy[emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Jak to mówią jak sie nie ma miedzi to się na d*pie siedzi.
  11. Nie ma opcji zwrotu pieniędzy w przypadku uznania reklamacji?
  12. Przód FDB1717 TYŁ FDB1083. Jesli chcesz kupić odpowiedni zestaw to pisz
  13. Febi około 140zł za szt
  14. Mówisz o allroadzie C7? Sprawdzę z ciekawości jakie parametry tarcze maja
  15. Wandej odpowiedział(a) na Daviidooff temat w 2.0
    Jeśli nie wiesz co to firma EPS to się nie wypowiadaj bo oni nie maja nic wspólnego z chinami. Jeśli nie zdiagnozowałeś czemu tak się dzieje nie zwalaj winy na czujnik. Być może pada Ci np położenia wałka lub masz jakiś problem z zapłonem.
  16. Mówisz o tylnej osi?
  17. Można powiedzieć ze 312mm w ogóle nie dziala[emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. ja po swapie z 312mm na 345mm byłem w totalnym szoku jak to hamuje i każdemu polecam więc nie bardzo wiem czemu masz takie zdanie
  19. Pajda też robiłeś swapa rozumiem?
  20. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur jak chcesz SKF czy lobro to wal bo mam obydwie
  21. A bosch to z tytanu zrobiony i się nie krzywi
  22. Ogólnie trochę mało. Gruszka i sztanga od kolektora działają?
  23. Nie jasny temat to tylko AYM 155KM. Reszta ma 312mm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.