Treść opublikowana przez Wandej
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Akurat zestaw do b5 ahl wyjdzie w okolicach 600zł z Ferodo. Nie wiem za co chcesz 1000zł zapłacić?
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
7 jest wodoszczelny? Poprzednio miałem sgs5 i pływał aż milo[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Pany sory za banalne pytania ale od kilku dni mam styczność z iOS w iphone 7. Powiedzcie mi czy można moderować jakos menu te podręczne które wyjeżdza z dołu? Chciałbym tam sobie wrzucić włączanie i wyłączanie danych sieci komórkowej?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Akurat do motocykli jest sporo serii. Jakbyś miał Racingi olalbyś EBC
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Też robiłem jedną. Na drugiej ciśnienie wzorcowe więc jeśli tutaj było podobnie to żaden problem Frost gratki że auto śmiga i cieszy właściciela
-
B6 DIVISION
Aż tak? bo właśnie ss595 mam wybrane Tragedia. Tył zamiata jak głupi nawet z quattro Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Na prokit zmień jeśli chcesz więcej komfortu. Jeśli chcesz niżej to sportline Nie kupuj Federala. a na pewno nie 595evo. Na śliskim jest armagedon
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Bieniek jakiś piec do domu 140m2? Będzie butla z propanem na podwórku Konwencjonalny dom to 400k. Ja już zszedłem na ziemię myśląc że ogarnę za 300tyś wszystko. Koszta są chore.
-
Policyjna renta - kto przydziela ?
Policja ma własną instytucję do tego.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Za nie całe 70zł masz ferodo Chociaż na remsie się nie zawiedziesz Ty masz zamiennik GDB1330. Quattro ma inny klocek
-
B6 DIVISION
Nie. Tylko zima. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
-
B6 DIVISION
Nie kombinuj. Jak chcesz tanio i dobrze weź Nexen
-
B6 DIVISION
z rok temu kumplowi wymianialem ten czujnik przy skrzyni , pamietam ze jedyny objaw to byl taki ze licznik wariował ale nie powodowal zadnej odcinki Tylko u mnie wywala ten błąd. Jak skasuje auto ciągnie do końca obrotów
-
B6 DIVISION
Wszystko Ok Diesle tak mają Czyżby czorny wsadził 2.5TDI? "Czujnik" prędkości masz w skrzyni czy idzie po sygnale z ABSów? Właśnie nie wiem jak to jest. Mam skrzynie od AVJ 5b quattro. Tam czujnik prędkości raczej jest
-
B6 DIVISION
Wszystko Ok Diesle tak mają Czyżby czorny wsadził 2.5TDI?
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Febi to obecnie przy Swagu. Moogu, Meyle(HD to wersja ich produktów) zwyczajna kupa. Lata temu jedną z pierwszych firm jakich szukałem było Febi, teraz unikam jak ognia. Meyle dużo używam i sobie chwalę. Swaga sporadycznie ale nie narzekam. Mooga co nieco i daje radę. Nie obraź się ale moim zdaniem Febi już nie pasuje do tego towarzystwa Marysia, Zosia.... mała rada -podnoście deskę przy sikaniu Żenada, daję 1 pkt. za miernotę stylistyczną, 2 pkt. za średni żart z mechanikiem Robin Hoodem i 5 pkt. za użycie tradycyjnych polskich imion W imieniu redakcji... Barbaśkamir Aż mi się kawał przypomniał: -zmieniam płeć stary -kur...bez jaj! -no właśnie... Febi= Swag więc nie wiem gdzie widzisz różnicę
-
B6 DIVISION
Panowie czy czujnik prędkości pojazdu może powodować odcięcie obrotów przy 5k? Tak wyczytałem w necie i w sumie wpada u mnie taki błąd i mam odcinkę przy 5k
-
Tarcza 320mm zamiast 312mm w 3.0 ASN
Bywały w c5 z inną wysokoscia Tapnięte z SGS5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Przód będzie pasował tył to GDB1033 Nie wydawaj takiej kasy na trw. Kup ferodo przód FDB1717 tył FDB1083. Jeśli chcesz to pisz
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
A czemu samo zloWysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka W poprawę właściwości jezdnych nie wierzę, a jest to to element którego montaż może mieć bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo podróżowania. Szerzej masz koła to i środek ciężkości inaczej się rozkłada, nie bez powodu modele RS są szersze. Kupisz firmowe dystanse to nic się nie stanie. Jeszcze jest kwestia ich odpowiedniego dokręcenia. Ja miałem na swojej felgi od 8P z dystansami h&R. Tak przyjechała z DE. Niestety tylne ktoś tak dokręcił że popękały... Nie urwało się nic ale pęknięcia były cały czas na alu
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Do Twojego auta okolo 500zł dobre graty + wiadomo robota
-
Tarcza 320mm zamiast 312mm w 3.0 ASN
Będą ale lepiej kup z a6 c6. Do tego tarcze nie od każdego allroada podjedą do A4 B6/7
-
B6 DIVISION
Koszta termostatu nie współmierne do możliwości jednostki
-
B6 DIVISION
Behr Dzięki Wandziu. Znalazłem kilka firm i zastanawiałem się która produkuje sprzęt na pierwszy montaż Teraz jest bajka za 200zl masz behra a jak ja zaczynałem przygodę z ALT(2009) to zabuliłem 470zł za ori
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
Kumpel ma daily 3.0d wlaśnie i powiem Ci że jakieś większe naprawy to wysprzęglik (300zł) i tylko eksploatacja, a wozi straszne ciężary.