Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy ten no nie wiem. Ja mam na pudelku fdb1629I mam takie coś na sprzedaż No właśnie pod silnikiem 3.2 są te FDB1827 a pod silnikiem 2.0 TFSI są FDB1629 hamulce w tych motorach były chyba te same a nr klocków są inne nie wiem czym to jest spowodowane, to mówisz że te FDB1629 będą pasowały napewno pod zacisk i jarzmo 320 od B7? W zacisku z b7 i C6 były tylko fdb1629
  2. Porażka. Nie wiedzą sami za bardzo jak to ma wyglądać
  3. To się jeszcze nie nagrzalo konkretnie. Ja jak byłem miała 25:kox:Tapnięte z SGS5
  4. Tak dokładnie. Jak chcesz to mam dsy i tarcze zimmermann lub ferodo. Wytrzyma to nie jedno takie hamowanie Myślisz że jednak czas na tarcze? myślałem że przynajmniej dwa komplety klocków wytrzymają... może to normalne...ps, musimy zrobić znowu taki deal jak poprzednio Nie jest to normalne raczej. Może być coś nie tak z zaciskiem skoro tarcza znika pierwszaTapnięte z SGS5
  5. hehe zawsze mozesz spakować 30kg karkówki i grilowac meksykańców nie ma nigdzie nie widziałem ani na trasie ani na granicy ani na dubrovniku ani nigdzie Ciepło w Promajnie?
  6. Dokładnie. Ale można powiedzieć " its racing". Głupio że sytuacja miała miejsce przed prawym zakrętem. Hamilton chciał Rosberga z prawej wziąść , ale tez zamknął okienko i Hamilton odbił na trawę zamiast zahamować - refleks i tyle- nie ma co nad tym debatować. Ale wtedy ta sytuacja nie była juz do uniknięcia, bo Hamilton nie umiał hamować , podczas gdy Rosberg musiał zahamować przed zakrętem i wtedy go Hamilton wybił. It's RACING- i tyle. Ale Versappen zaskoczył tym jak długo dał radę jechać na jednych oponach. Jak się nie mylę to około 30 okrążeń, dlatego też wygrał. Świetny obrót sytuacji- to był wyścig za jakim tęskniłem. Kimi miał 1 kółko mniej na tych samych gumach Widac było że chłopak zawiedziony bo nie wiele brakowało a by wygrał. Niestety jednak napęd ferrari za słaby do wygrywania z Mercedesem Jakie wrażenia po gp monaco? Zwycięstwo podarowane przez ekipe z pit stopu red bull Vettel nie mógł sobie z Perezem poradzić
  7. Tak dokładnie. Jak chcesz to mam dsy i tarcze zimmermann lub ferodo. Wytrzyma to nie jedno takie hamowanie
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Drugi miesiąc dieta synek już 5kg w dół
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te człowiek opona
  10. każde jak dostaną konkretne baty to wyjdzie ruda
  11. Chyba widzę drut więc 314mm
  12. Wątpie iż to wina tarcz.Mi NIGDY sporty nie wróciły na reklamację
  13. Siema. Ja w tym roku chyba musze odpuścić bo się buduje... A jeszcze w tamtym tygodniu dostałem info z banku ze na zabudowę siedliskowa nie dostane kredytu. Także się wkurwilem oporowo bo musze ciulac na cały dom z wypłat. Wiec w tym roku na pewno z cro nici. Ale daj info może coś się odmieni:wink: Tapnięte z SGS5
  14. Chyba trochę koloryzcujesz.
  15. Jeśli jesteście dystrybutorem to sprzedajecie sklepom które handlują tym na allegro. Czyż nie?
  16. Spróbuje Ci je ogarnąć
  17. Dokładnie tak ale trochę tarcze drozsze:wink:Tapnięte z SGS5
  18. No też tak myślę ale bardziej chodzi o drogę. Jak patrze co się dzieje na Węgrzech to może i tam być takie natarcie na granicy Na wyspach to wiesz jak kroją
  19. Załóż ferodo. DDF1706 FDB1717 Jak chcesz to pisz mam takowe
  20. Pisz co tam potrzeba wszystkie tuleje są dostepne z lema praktycznie
  21. pany jechal już ktoś w tym sezonie do Chorwacji? W tym roku odpuszczam chyba bo trochę boję się o problemy z uchodźcami na granicach i w samym Cro Ale jeśli byłby spokój to może we wrześniu bym cyknął do promajny
  22. Klocki FDB1167 tarcze DDF1706
  23. Jasne. Bezproblemowy zacisk
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Każde będą gitTapnięte z SGS5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.