Treść opublikowana przez Wandej
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Już pierwszy wydatek Jak się rozgrzeje kończy się wspomaganie Pompa?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jeśli chcesz zostać przy ori założ zestaw ferodo a jak już chcesz przeskakiwać na coś większego to minimum 320mm Jeśli kupisz sobie w miarę tanio zaciski to tarcze i klocki to już koszt około 500zł więc nic strasznego
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Dużo głośniej na stozku niż na puszczce? Tapnięte z SGS5
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Tajle około 550-700 zł na najlepszych podzespołach( INA + Hepu) Do tego wypada wymienić pasek wielkoklinowy około 50zł
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Ale ja mam serię bez żadnego progsa. Był w planach ale zostało ori:wink:Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Trasa Warszawa-Płońsk miejscowość Załuski/Michałówek. Po prawej stronie jadąc od wawy. Gość bierze nie mało ale wychodzi jak z fabryki. Jak chcesz telefon wal na pw Nie masz kogoś takiego w okolicach Łodzi bo ja już paru lakierników odwiedziłem i do żadnego nie wrócę drugi raz:/PS. Czy ktoś przerabiał lusterko wewnętrzne z b7 pod mały uchwyt w b6? Bo w temacie nie ma zdjęć i nie wiem co jak podciąć. Jakbyś nie zauważył nie mieszkam kolo łodzi:decayed:Tapnięte z SGS5
-
Jaki zestaw naprawczy do 320 mm
D4-394 bodajże nr Ciężko tak jak Dev mówi żeby stał tłoczek w tym zacisku
-
B6 DIVISION
Trasa Warszawa-Płońsk miejscowość Załuski/Michałówek. Po prawej stronie jadąc od wawy. Gość bierze nie mało ale wychodzi jak z fabryki. Jak chcesz telefon wal na pw
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Check zniknie na dobre tylko vcds musi wrócić A Ty w okolicy nie będziesz?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
W złym miejscu kolego pytasz o heble do b6. Do Ciebie podchodzą tarcze DDF1706 a klocki FDB1717. Jeśli chcesz mam je w ofercie
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
no to bardzo mało zważywszy ze masz Q... Co do kreski nie byłbym taki pewny wygranej Andrzeja...( nie określałbym tego bez szans tylko raczej porównywalnie ) kilka lat temu były u nas kreski B5 1.9 TDI ~`200/420 Vs. S3 260 PS od ECUProject i z rolki było moze długość na korzyść S3 Sebo tylko że 260KM z 1.8T trochę inaczej jedzie niż 260KM z 2.7TT
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Coś tam jest. rns ,kubły skorzane,10 głośników,xenony ze spryskami. To co wagę podnosi bo reszta to wymiana jednego na drugie Magic nie sądzę żebym dostał baty od diesla z podobną mocą bo jak widzisz masa przy takim setupie jest bardzo niska Kumpel ma 2.0 w multi i waży prawie 1500kg Mateusz w weekend polatam może trochę to się cos nagra. Narazie zarabiam na paliwo do suki https://www.youtube.com/watch?v=R1_Qkv4TuuI
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Ferodo=Ori. Nawet teraz do B9 robi też ferodo. Co do tego drugiego pytania to już odpowiedziałem. Tylko zmiana oznaczenia klocek przynajmniej w zamienniku jest ten sam.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Tak to te same klocki fdb4044. Jeśli chcesz kupić wal na pw DS`y mam również ale tak jak napisałeś cena powala
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Nagrałem teraz od 0 do 140 tylko trochę dałem ciała przy wpinaniu 2-go biegu Wrzucę wieczorem
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
No i auto zważone Wiedziałem że moja zawsze była jakoś wybitnie lekka 1600kg z połową zbiornika
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Michu z ta masa to nie będzie chyba przepaści:wink: Dzisiaj wpadnę na wagę ale myślę że maks 1600kg na zimowkach:wink: Tapnięte z SGS5 https://www.youtube.com/watch?v=Q5b_aDpUWZY&feature=youtu.be 3 osoby na pokładzie i 5 bieg
-
B6 DIVISION
Tez chetnie bym ja poznal. Ogólnie do b6 nie ma zestawów lema. Tylko na pojedyńcze szt
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
254KM dokładnie. Znalazłem go w katalogach:wink:Tapnięte z SGS5
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
W ogóle nie masz szans... Yep. No chyba, że Wandej nie ma tych 300PS... APB to w ogóle amerykaniec dosyć rzadko spotykany. Z tego co czorny znalazł ma 255KM. Seria jest a do tego brak spowalniaczy w wydechu wiec może być mała górka Mam hamownie 4x4 20km od domu więc postaram sie to zmierzyć Dev paczka z sondami leci do Ciebie jutro. Żadna nie gada,musżę dać nówkę
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Kolega Cancer który ma 300KM tdi w ośce może będzie w okolicy albo wpadnie kiedyś po części to zobaczymy
-
SWAP 2.7BIT do B7
No powiem Ci że jeździłem eSą i ta moja dużo nie odstaje Pewnie też przez wagę inną. ogólnie mi wyszło około 7,5k po sprzedaży nędznego alt. Jak ktos ma 1.8t to może wyjść mniej
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Na 2 biegu zamyka 100km/h a dzieje się to bardzo szybko ja na na skrzyni z 2,5 na dwójcę zamykam 115-120~, czwórka starcza mi gdzieś do 240-250 Ja niestety na 5 już około 250 i finito skrzyni Na szczęście śmigam tylko weekendowo Co do dźwięku to powala. Motoru nie słychać prawie w ogóle tylko ryk wydechu
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Na 2 biegu zamyka 100km/h a dzieje się to bardzo szybko
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Jak odśnieża FSO to mozemy podjechac:wink:Tapnięte z SGS5