Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. When your speedo reads 60 mph, you are actually traveling 60,8 mph. Tu masz przelicznik http://www.miata.net/garage/tirecalc.html
  2. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Jak do 200PLN to w tym przedziale mieszczą się jeszcze HID xenony
  3. Zaniża, jedziesz szybciej niż pokazuje licznik. Co do opony to ma przekłamanie 1.3% czyli dopuszczalne no i różnicy w spalaniu nie odczujesz. A im większe przekłamanie to jest gorzej. W każdym bądź razie to nie są jakieś niewiadomo jak duże różnice.
  4. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    To trzeba było napisać np. mody do 100PLN i wtedy by nie było problemu
  5. Ale czasami może się okazać że założysz takie LEDy i będziesz potem żałował bo wyjdzie że te co miałeś są ładniejsze. Ja bym na Twoim miejscu nie zmieniał. Widziałem takie LEDy na A4 i nie pasuje mi to tak samo jak Lexusy. W nocy są OK bo ładnie świecą i nie widać lamp, ale w dzień jak zobaczysz lampy
  6. Ja jeżdzę na 15" ale w B5 i jestem zadowolony. Szczerze to nie odczujesz za bardzo różnicy pomiędzy 15" a 16". A B6 na 16" będzie duzo lepiej wyglądała niż na 15". Jakbyś poprosił o pomoc w doradzeniu rozmiaru zimówek do B5 to poleciłbym Ci właśnie 15". Ale do B6 lepiej 16".
  7. Granat w macie odpada. Widziałem grille na aucie malowane pod kolor auta i był też granat i tak sobie to wygladało. Podobnie by było z lampami. Jedyne kolory do takich rzeczy to chrom i czarny mat.
  8. No te fele to już konkret Napewno ładniejsze od OZów :> Tylko teraz czy są to jakieś dobre jakościowo alu czy plastelinowe podróbki ? Bo jak dobre to nie zastanawiaj się i bierz te, natomiast jeśli to plastelina to obczaję Ci te OZy i weź tamte.
  9. Nie wejdą. To są lampy z B6 i nie podchodzą do B5.
  10. No bo liczy się szpan a nie jakość. Nie ważne jak to świeci i jakiej jest jakości, ważne że na ulicy ludzie będą się oglądać
  11. Ja bym na Twoim miejscu kupił porządne żarniki (Philips albo Osram), tymbardziej że masz ori xenony. Tylko kup o większej temperaturze. W nowszych samochodach jest więcej niż 4300K i czegoś takiego bym szukał (5000K - 5800K).
  12. Chyba dopuki Ci szkła nie odpadną Te lampy tylko ładnie wyglądają, a o jakosci to szkoda mówić.
  13. A mi się nie podobają,wogóle nie ma ładnych LEDów do B5. Najlepsze rozwiązanie to Depo Red White Clear lub ori po II lifcie
  14. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Możesz jeszcze założyć ramki DIDO na zegary A ja nie lubie jak mi coś dynda jak jadę, więc co polecasz ? A tak na poważnie to bez kasy dużo nie zrobisz. Większość modów ze smakiem została już wypisana, a reszta tanich przeróbek zalatuje pod wiejski tuning.
  15. Nikt nie powiedział że na takich oponach nie da się jeździć. Tylko będzie duże przekłamanie co w konsekwencji spowoduje złe wskazania licznika, gorsze hamowanie i osiągi samochodu, wieksze spalanie. Ale jeździć się da, tylko przy dużym przekłamaniu nie będziesz wiedział ile dokładnie jedziesz
  16. TO u Ciebie nie ma jeszcze poniżej 5 stopni?? Szczęściarz No ponad dwa tygodnie temu było cieplutko, a Ty popatrz czasami na daty postów
  17. Bierz 195/65/R15, sam mam takie i jestem zadowolony
  18. Optymalne rozwiązanie do B6, było już o tym na forum. Bierz takie a będziesz napewno zadowolony
  19. Weź 16" 15" w B6 to już troszkę ubogo wygląda.
  20. Ale mi chodzi o MAM8, takie co są w A8 montowane: http://www.allegro.pl/item480814574_felgi_mam8_chrom_18_audi_vw_skoda_5x100_112.html Dla mnie to najlepszy wybór do B6 i pełny :kox:
  21. Śmigam na Dunlop SP Winter Sport 3D i na hałas nie narzekam. A co do tego: to :shocked: :shocked:
  22. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Wrzuć jakieś zdjęcia bo jestem ciekawy jak to wygląda.
  23. Panowie to są Sonary, a oni robią lampy takie kombinowane ala allegro tuning. Zasada jest prosta nieważne jak ale mają rzucać się w oczy. I stąd takie kombinacje. Ważniejszy jest wygląd niż świecenie. Poza tym moda na te LEDy dopiero nastała i za jakiś czas napewno lepsze firmy (FK czy Depo) wypuszczą takiego typu lampy. A te napewno nie będą takie przesadzone no i lepiej oświetlą drogę.
  24. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Wymiana migaczy bocznych na białe - koszt kilkunastu PLN
  25. Odpuść sobie, już na forum ktoś ma to w B5 i kiepsko te lampy wyglądają. Napewno ładniej wyglądają ori jakie masz teraz niż to coś. Poza tym to Sonary także Jak chcesz już tak oszczędzać i chcesz te LEDy to kupuj od A6 i pakuj w zderzak. A ori lampy zostaw w spokoju To najlepsze rozwiązanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.