Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Dużo gorsza w zimie była jazda na -60/-40 Teraz to jest lajcik :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
BMW ? Ja Ci nie napiszę że zdradzasz klub, tylko że zmieniasz na drugą słuszną markę Co do mnie to na czarnego sedanika B6 nie mogę sobie jeszcze pozwolić, także rezam B5 ile się da [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 19:36_________________________________________________Odświeżę trochę temat. Wczoraj założyłem gwint KW. Jeżeli chodzi o porównanie do mojego poprzedniego KITu H&Ra to mam mieszane uczucia. Niestety jest bardziej miękko Ale za to lepiej wybiera nierówności, no i ta regulacja
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Będzie Dobry wybór
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM dobrze że o mnie nie pomyślałeś
-
Algebra
Dokładnie, to są liczby zespolone Podane masz zależności liczb zespolonych które wykorzystując możesz rozwiązać równania. Pamiętaj że możesz dodawać tylko cześć rzeczywistą (Re) do rzeczywistej i urojoną (Im) do urojonej. Jest jeszcze moduł z liczby zespolonej |Z| ale to już inna bajka Nie jest to takie tudne. Ja miałem z tym do czynienia przez 5 lat studiów bo na tym opiera się cała elektryczność i gałęzie z nią powiązane. Dla przykładu jeżeli masz przyłącz siłowy (3-fazowy) to te fazy to są właśnie wartości zespolone przesunięte w fazie między sobą o 120 stopni, przez co dla przykładu silniki elektryczne się kręcą
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
Ja zamiast tego proponuję Caractere
-
Co myślicie o takich zegarach?
Już tak z tym agrotuningiem nie przesadzajcie. W np. Golfie IV zrobionym na "no-name'a" takie tarcze fajnie wyglądają Ale do Audi już nie pasują Wszystko zależy od tego jakie auto i jak zrobione.
-
[B5 1Z] Jaki gwint? Nowy TA- Technix, czy używany KW, FK, AP???
Szukaj używanego KW Jak Ci się kiepski trafi to zawsze możesz zregenerować.
-
[ALL B6] jakie felgi .. szukam zdięc :)
Z tych co pokazałeś to tylko RS4 B7, a rozmiar dla tej felgi pasuje 19"
-
Zderzak przedni CARACTERE - opinie
http://www.caractere.pl/ tu jest sporo A4 z tym pakietem: http://www.a4mods.com/library/bodykits/?album=Caractere Jest nawet B6 guardiana od nas z forum
-
Zderzak przedni CARACTERE - opinie
Zrób konkretną glebę i pomyśl nad 19". Bo przy takim ospoilerowaniu jednak 18" trochę Ci zginą
-
Zderzak przedni CARACTERE - opinie
Znam ten ból. Ja u siebie w B5 mam Riegera którego cena też jest konkretna
-
Zderzak przedni CARACTERE - opinie
Belgowie z tym zderzakiem zrobili robotę
-
[ALL B5] 18" nie za duże do silnika 1,6 ???
44rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Nie jest tak źle jeżeli chodzi o lekkie felgi. Takie OZ ULTRALEGGERA wcale nie są w cenie B5. Poza tym zawsze można gdzieś trafić okazję bo ktoś nie będzie wiedział co sprzedaje. Nawet ostatnio jeden kolega z forum kupił BBS LM za grosze Ale się zdarza. W każdym razie robi się offtopic. Podsumowując należy pamiętać że nie zawsze większa felga oznacza gorszą dynamikę i większe spalanie. Przynajmniej nie można tego jednoznacznie stwierdzić, jak co niektórzy piszący "z urzędu". Rzadko, ale zdarzają się przypadki odwrotne
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Jak to które ? Te których 1mb jest tańszy
-
Zderzak przedni CARACTERE - opinie
Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie dla B6 To takie połączenie zderzaka S4 z S-Line tylko dużo agresywniejsze. Jak zmienię auto na B6 to będę właśnie taki zderzak zakładał
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
Dobry wybór Będzie kosa
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Jerzu będzie w siódmym niebie Żeby nie było OT: mocna myjka cisnieniowa i chrom schodzi z tych listw na metry Co do tematu to podobnie jak z LEDami na metry: na okrągło jest wałkowane to samo, wszystko zostało powiedziane. Dlatego temat można zamknąć.
-
[ALL B5] 18" nie za duże do silnika 1,6 ???
Masa felgi dość mocno zależy od jej średnicy Poza tym na 18 raczej założysz szerszą oponę, niż na 16, więc to również spowolni auto. Podaj mi taki przykład. Jakie auto, jakie modele felg, jakie szerokości opon. Niekoniecznie muszą się różnić szerokością. Poczytaj na forach cultstylowych jakie opony naciągają na szerokie felgi, nie każdy lubi balony Co do przykładu to powiedzmy że masz 16" o szerokości 10-11J. Zmieniasz je na 18" o szerokości 8J wykonane w specjalnej technice i ze stopu mającego za zadanie zredukować masę (BBS i OZ ma w swojej ofercie takie super lekkie felgi).
-
Czy opony 245/40/18 to dobry pomysł ;/ ?
Tymbardziej że te Avusy mają 8" szerokości, a to mało jak na 245.
-
[ALL B5] 18" nie za duże do silnika 1,6 ???
Kolejny taki temat na forum. Wszyscy gdybają czy będzie przymulało czy nie, ale nie wzięli najważniejszego pod uwagę: masy felgi. Można założyć jakąś superlekką felgę i straty będą minimalne, praktycznie nie odczuwalne albo jakiegoś ciężkiego obucha i auto zmuli strasznie. Są takie przypadki, że auto na 18" będzie dynamiczniejsze niż na 16" - wszystko to matematyka i fizyka
-
[ALL B7] Co sądzicie o felgach EVO RACING? czy sie zmieszczą ?
Firma EVO robi felgi wykorzystując znane wzory innych firm m.in. BBS. Te co pokazałeś to wzór DOTZ Mugello. Jeżeli boisz się tych 9" z tyłu to poszukaj Mugello, ten sam wzór a węższa felga. Co do gleby to nawet -35mm jest przymaławo. Przy takim rancie mega gleba i dopiero wtedy wygląda
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Jestem za Spróbuj domową chemią, niektóre środki potrafią zdziałać cuda
-
[ALL] Obszycie kierownicy
Taka skóra robi robotę
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
Ta klapa jest tak wyprofilowana żeby woda lepiej ściekała z samochodu