Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. nie szukałem S5 i tak wpadłem na to .może listwy do środka Do koncepcji Twojego samochodu byłoby
  2. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Czyżbyś dalej zaczął myśleć jak kiedyś ?
  3. W lutym Przecież w okresie zimowym nigdy nie było Cię na spocie Pierwszy raz zawitałeś chyba w kwietniu W lutym Ty też licytowałeś Wklepałem sume i poszedłem do pracy, dopiero co wróciłem no i okazało się że kupiłem
  4. Nic nowego , napisz lepiej że JAK ZWYKLE brudnym samochodem :polew: :tongue4: :polew: Brudnym na zlocie byłem tylko raz, i to w okresie zimowym także ten brud jest usprawiedliwiony
  5. Może i ja pojawię się na najbliższym spocie, chyba że zostanę oglądać derby Przy czym jak już przyjadę to brudnym samochodem
  6. Temat już był poruszany na forum Spalanie minimalnie wzrośnie, dynamika minimalnie spadnie (jak bardzo zależy od silnika, parametrów felg i opon, a także samego stylu jazdy). Co do zużywana zawieszenia to nie przesadzajcie, nawet jak tak jest to nie powinniście tego odczuć. Co do reszty to same plusy: auto sztywniejsze, a co za tym idzie prowadzenie
  7. Przy budzie B6 i w tym rozmiarze będą wyglądały podobnie kiepsko jak 18" bez obniżenia
  8. Pazera Free FLV to AVI_Converter
  9. Było o nich na forum
  10. Było, wystarczy
  11. Przecież większość Ci podpowiada żebyś kupił na zimę 15" z tych powodów które wymienił Twój szpec. A Ty dalej kombinujesz z tymi 225
  12. Widziałem kiedyś na allegro felgi z wybitym numerem i znaczkiem OOOO, a pisało Made in China także nie byłbym tego taki pewien
  13. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Lepiej dozbieraj i zrób odrazu glebę + felgi. Z innych rzeczy to napewno dokładki w kolor i tylnie lampy LED In Pro
  14. Felgi mają kozackie
  15. Jak Ci mógł zniknąć ?
  16. Tył fajnie wygląda, a przód pewnie mrówkojad
  17. Bierz 15", ze wszystkim powinieneś się zmieścić w 1k PLN
  18. A mi się nasunęło coś innego. Do Twojej zieleni pasowałyby te felgi w złotym kolorze
  19. Podzielam zdanie Nowaka - rób polerkę Będzie dużo śluzu
  20. Tu się wszystko zgadza Jeszcze sprawdź gdzie zostały wyprodukowane.
  21. Czy założysz to zależy od zacisków hamulcowych jakie masz. Stalówka ma troszkę inną konstrukcję niż alu i nie zawsze jak ET45 alu wchodzi to ET45 stal też. Ja bym jednak poszukał mniejszego ET, bo nawet jak Ci się uda założyc to felga będzie bardzo schowana
  22. no nie bylbym tego taki pewny One tylko zwyczajnie wyglądają. Zazwyczaj są jednak minimalne różnice w szerokościach ramion czy odległościach między nimi i już "zwykłą" końcówką tego nie odkręcisz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.