Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Dibo odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Felga Jak masz ją w dobrych pieniądzach to bierz
  2. Był problem z forum, nie mogłem się zalogować i nic nie wyszło z tego
  3. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Ja A tak na poważnie to o co dokładnie chodzi to może ogarnę temat
  4. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Możemy w tą niedzielę zorganizować spota, jak są chętni
  5. Czerwony avant B6 RST na ramkach klubowych widziany zaparkowany w Przeworsku. Przyznać się kto to ?
  6. Koszulki z Wheel Whores to konkretny pomysł A-rek jest kilku chętnych na te pierwsze koszulki Dope. Ja też byłbym chętny bo jak zbierałeś zamówienia to zmaściłem. Skoro już były one wykonane to powinna być gotowa na ten pierwszy wzór matryca. A jak jest to chyba nie powinno być problemu z dodrukiem kilku sztuk ?
  7. jakie foto co gdzie kiedy i jak??? Niestety tak jest. Zobacz sobie u mnie w temacie 17". Tylko że ja je lekko "powiększyłem" niższym profilem opony i glebą, także nie wyglądają aż na takie małe. Ale jak stanąłem moim obok kolegi co ma 17" bez rantu to jednak jego wyglądają na większe
  8. Czyżby RS6-ki poszły do malowania ? Jak tak to na jaki kolor ?
  9. Nie chciałbyś zobaczyć mojego Riegera
  10. Ja też poproszę o kod lakieru satyny
  11. 1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL x1) 7. Pucek (XL czarna 1x) 8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) LOGO NA KARKU !!! 9. Iverson (biała & czarna XL) 10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę) 11. Poziek (czarna XL) 12. Tygrys (czarna XL ) 13. patronUS (szczegóły w PW) 14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą) 15. Keżor (L czarna ) 16. adamooo (xl czarna + kark) 17. gregory (czarna L ) 18. Dibo (biała L+kark) 19. mARCIN607 (czarna XL+kark) 20. zdzis (czarna L ) 21 slepy (czarna L + kark) 22. Jaszczur87 (czarna XL + kark) 23. Kierownik (czarna XXL + kark) Poprawiłem, bo też chcę logo na karku
  12. Taką też biorę Dowiedz się A-rek czy jest ten kolor dostępny
  13. 1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL x1) 7. Pucek (XL czarna 1x) 8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) 9. Iverson (biała & czarna XL) 10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę) 11. Poziek (czarna XL) 12. Tygrys (czarna XL ) 13. patronUS (szczegóły w PW) 14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą) 15. Keżor (L czarna ) 16. adamooo (xl czarna + kark) 17. gregory (czarna L ) 18. Dibo (biała L) Dibo też chce logo na karku
  14. Ive jak już się zdecydujesz to bierz tą felgę w 19", bo jednak w 18" zostanie niedosyt lekki. To jeden z dwóch naj wzorów od merca
  15. Na to się mówi kopnięte koła
  16. A ja kibicuję dzisiaj ostro anglikom
  17. Nic nie będzie wystawało, możesz śmiało zakładać
  18. Odnośnie koszulek to znalazłem firmę co się tym zajmuje także można by coś w temacie podziałać
  19. Opiniami że to jest nie opłacalne nie przejmuj się. Po prostu działaj w temacie i ciesz się modem A co do tego że auto się nie sprzeda to jeśli to byłby czarny sedan to miałbyś już kupca na przyszłość
  20. To kompletuj i będziemy działać
  21. GM założyłeś już lampiony ?
  22. Wydawało mi się że te beżowe to esowe kubły a nie Recaro. Pokaż zdjęcia jak znajdziesz chwilę czasu
  23. Nosb pokaż te bananowe Recaro bo chyba się nimi nie chwaliłeś w temacie i nie było zdjęć
  24. To trafiłeś zegary To jest dopiero rarytas
  25. A ja jednak będę dzisiaj później w Rzeszowie i już zapewne będzie po spocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.