Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. Dzięki, kurde w czym może być problem, że przepływka podczas logów dynamicznych pokazuje ponad 140g/s czyli jakby 180KM, chipa niema i mocy niema ;/
  2. Dobrze jest, 1-2 stopnie odchyłu to norma
  3. Mysle ze 2 liftu nic nie przebije
  4. Zrób dynamiczne od 1500tys obr do 6500 logi 002, 007, 025
  5. --Rafcio-- odpowiedział(a) na MrSmigolll temat w 1.9TDI
    Nie będzie
  6. To jest ok, tez tak mam tylko w starszym b5 AEB
  7. Jak odkręcisz korek i go położysz na tym wlewie to powinien tańczyć, jak wypadnie to raczej nie jest dobrze.
  8. To jest chyba od sterowania klapami podcisnieniem od klimatronika.
  9. Ale ktoś od.jebał kaszane, nie nabije tam nasadki? bo tam imbusy chyba są. Jak się nie da to chyba bedziesz musiał tak jeździć ale nie wiem jak na dłuższą metę gorący olej bedzie działał na klej. Niby można kontorolować czy pod autem nie robi się mokro ale gorzej jak lecisz autostradą i w moment tracisz olej bo klej puscil. Wsumię można jeszcze bita nabić.
  10. Bedziesz jechal drugi raz w trasę, klej pusci, olej wyleci i go zatrzesz. Miska 100zł wiec szkoda ryzykowac. Gorzej troche z wymianą bo sanki i trzeba się natrudzić.
  11. Podgrzewanie lusterek powinno dzialać po wcisnieciu przycisku grzania tylnej szyby, jak nie ma efektu to moze ktos wymienial wklady lusterek i nie mają one maty grzewczej, mozesz wyjąc wklady i zobaczyc czy sa podlaczone.
  12. --Rafcio-- odpowiedział(a) na zibi0310 temat w 1.8T
    Jak po wcisnieciu tloczka i zatkaniu palcem tego malego kroćca zassie palec i tloczek nie opadnie to jest ok.
  13. http://www.czesciauto24.pl/audi/a4-avant-8e5-b6/17148/13378/zestaw-lancucha-rozrzadu
  14. http://www.czesciauto24.pl/audi/a4-8d2-b5/4615/13378/zestaw-lancucha-rozrzadu
  15. Ja w swoim 1.8T jak spuszczalem plyn, to pozniej nalewalem tak aby w zbiorniku bylo miedzy min a max, auto rozgrzałem i sie przejechalem, jak coś ubyło to dolałem i tyle z tym zabawy.
  16. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Revont temat w Audi A4 B5
    nie
  17. Marek idzie to kupić gdzieś poza ASO?
  18. To co od tfsi tez wstawisz używki bo nowe chodzą w zbliżonych cenach.
  19. Oryginalne nowe beru, po co kombinować.
  20. Z uszczelniacza ciekło albo jeszcze z takiego elementu między miedzy głowicą a deklem z przodu.
  21. Trzeba dbać teraz o swoje perełki
  22. A nie czujesz tego? 1BE były głównie w takich wersjach jak nasze, diesle i słabe benzyny czy oski zazwyczaj mają 1BA
  23. Opadnięte drzwi na zawiasach przez co drzwi ocierają o uszczelki na nierównościach to uroki jazdy na zawieszeniu 1BE na naszych super drogach. Chcesz namiastkę luksusu to musisz wymienić zawias na jakiś bardziej miękki np 1BA i wygłuszyć drzwi jakimiś matami.
  24. Jak błędów nie będzie i jakichś ściągniętych przewodów to ja bym katalizator odchylał i patrzył na wkład oraz klapkę turbiny możliwe, że odpadła.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.