Treść opublikowana przez --Rafcio--
-
(Czasem) Problem z hamowaniem
Dla tych sprzętów też typowy jest obluzowany króciec na pompie vaccum
-
Miejsca w których lubi wyjść rdza
Pod listwami na drzwiach, pod tylnymi szmacianymi nadkolami czasami zdarza się w rynienkach na dachu no i najgorsze miejsce w kazdym aucie w rogu przy progu z przodu.
-
Jaki polecacie napinacz łańcucha rozrządu?
Jak chcesz zrobić dobrze robotę to wymieniasz komplet napinacz,łańcuch i uszczelki, no i przy okazji simeringi na wałkach.
-
Jaki polecacie napinacz łańcucha rozrządu?
Ja jak bede zmieniał bratu to wstawie SWAG lub Febi
-
Witam Problem z turbo.
Poradzisz sobię, bardziej utrudnione jest wyciągać turbo w poprzecznych bo jest z tyłu za silnikiem w np audi a3/golf
-
Witam Problem z turbo.
Mi wystarczało podlewarować stronę pasażera trochę aby tam się wsunąć i działać. Od dołu to głównie tylko spływ oleju odpinałem a resztę od góry.
-
Witam Problem z turbo.
Ogólnie to wiesz że turbo z awx ma to szybkozłącze na zawleczkę przy wylocie ze strony zimnej turbo której w turbinie afn nie ma. Żeby wyjąc turbo to trzeba wyjąć puszkę z filtrem powietrza i odkręcić resztę, czyli wspornik turbo, zasilanie i powrót oleju,katalizator. Trochę ciasno ale da rade i przodu nie trzeba ściągać.
-
Ścina przednie opony od wewnątrz w a4 b5
Czy po za zbieżnością kół na końcówkach drążka można jeszcze coś regulować?
-
Ścina przednie opony od wewnątrz w a4 b5
Podrzuccie jakiś pomyśł za co się wziąść bo ścina opony od wewnątrz na przedniej osi. Auto stoi na kołach 18/40/225 et35
-
Witam Problem z turbo.
Mogą być zanagarowane łopatki geometrii w turbinie,nieszczelna metalowa gruszka turbo. uszkodzony nieszczelny zaworek n75 (ma w środku taki trzpień z gumą która może być dziurawa), może być przetarty delikatnie któryś wężyk podciśnienia a może być też słabe podciśnienie z pompy vaccum.
-
luźny pasek rozrządu
- luźny pasek rozrządu
- luźny pasek rozrządu
Ja w kazdym swoim aucie zawsze max tydzien po zakupie robie rozrząd ale możesz jezdzic najwyżej jak bedziesz zmienial silnik to przy okazji zrobisz rozrząd- Ciężko czasem wchodzi jedynka
Prawdopodobnie problem po stronie wysprzęglika,łapy wysprzęglika lub samego docisku- Nowicjusz - wątek powitalny
- Problem z odpalaniem i dziwny dźwięk powyżej 2000 obrotów. 1.9 tdi AVF
moze dziura w szklance- Gorący wydech
Napisz chociaż w którym miejscu on taki gorący. Masz jakiś pirometr żeby to zmierzyć?- Problem po zmianie sprężyn.
Nowe ? Używane ? Jakas marka czy chińczyk- Ile jest warte ? audi a4b6 /2004/quattro
tysia- Dziwna praca silnika
Ściągnąć pokrywe i rzucic okiem na szklanki czy któraś nie wytarła się do zera.- Audi A4 filtr stożkowy
Więcej problemów z tego będzie jak pożytku ale odpowiadając na pytanie to zdjęcie nr 2 i trzeba to oddzielic jakąś blachą termiczną.- 2.0 ALT TUNING
A może dołożenie turbiny i zewnetrznego komputera ktory tym bedzie sterował- 1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
Log zrobiony na 5 biegu, wszystko jest w porządku. Uświadomili mnie niektórzy ludzie że nie mają prawa od samego spodu do okolo 1600 rpm wartości spec i actual się pokrywać. Temat do zamknięcia.- 1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
Działają na takiej samej zasadzie, ja zamieniając n18 z n75 nie poczułem różnicy- 1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
Miałeś rację te zawory trochę się różnią, ten środkowy wlot jest innej srednicy received_370217861181393.mp4