Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. Dla tych sprzętów też typowy jest obluzowany króciec na pompie vaccum
  2. Pod listwami na drzwiach, pod tylnymi szmacianymi nadkolami czasami zdarza się w rynienkach na dachu no i najgorsze miejsce w kazdym aucie w rogu przy progu z przodu.
  3. Jak chcesz zrobić dobrze robotę to wymieniasz komplet napinacz,łańcuch i uszczelki, no i przy okazji simeringi na wałkach.
  4. Ja jak bede zmieniał bratu to wstawie SWAG lub Febi
  5. --Rafcio-- odpowiedział(a) na LukaszB7 temat w 1.9TDI
    Poradzisz sobię, bardziej utrudnione jest wyciągać turbo w poprzecznych bo jest z tyłu za silnikiem w np audi a3/golf
  6. --Rafcio-- odpowiedział(a) na LukaszB7 temat w 1.9TDI
    Mi wystarczało podlewarować stronę pasażera trochę aby tam się wsunąć i działać. Od dołu to głównie tylko spływ oleju odpinałem a resztę od góry.
  7. --Rafcio-- odpowiedział(a) na LukaszB7 temat w 1.9TDI
    Ogólnie to wiesz że turbo z awx ma to szybkozłącze na zawleczkę przy wylocie ze strony zimnej turbo której w turbinie afn nie ma. Żeby wyjąc turbo to trzeba wyjąć puszkę z filtrem powietrza i odkręcić resztę, czyli wspornik turbo, zasilanie i powrót oleju,katalizator. Trochę ciasno ale da rade i przodu nie trzeba ściągać.
  8. Czy po za zbieżnością kół na końcówkach drążka można jeszcze coś regulować?
  9. Podrzuccie jakiś pomyśł za co się wziąść bo ścina opony od wewnątrz na przedniej osi. Auto stoi na kołach 18/40/225 et35
  10. --Rafcio-- odpowiedział(a) na LukaszB7 temat w 1.9TDI
    Mogą być zanagarowane łopatki geometrii w turbinie,nieszczelna metalowa gruszka turbo. uszkodzony nieszczelny zaworek n75 (ma w środku taki trzpień z gumą która może być dziurawa), może być przetarty delikatnie któryś wężyk podciśnienia a może być też słabe podciśnienie z pompy vaccum.
  11. --Rafcio-- odpowiedział(a) na colak temat w 1.8T
  12. --Rafcio-- odpowiedział(a) na colak temat w 1.8T
    nie
  13. --Rafcio-- odpowiedział(a) na colak temat w 1.8T
    Ja w kazdym swoim aucie zawsze max tydzien po zakupie robie rozrząd ale możesz jezdzic najwyżej jak bedziesz zmienial silnik to przy okazji zrobisz rozrząd
  14. Prawdopodobnie problem po stronie wysprzęglika,łapy wysprzęglika lub samego docisku
  15. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Kosiuu12 temat w Audi A4 B8
    Napisz chociaż w którym miejscu on taki gorący. Masz jakiś pirometr żeby to zmierzyć?
  16. Nowe ? Używane ? Jakas marka czy chińczyk
  17. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Biess temat w 1.9TDI
    Ściągnąć pokrywe i rzucic okiem na szklanki czy któraś nie wytarła się do zera.
  18. Więcej problemów z tego będzie jak pożytku ale odpowiadając na pytanie to zdjęcie nr 2 i trzeba to oddzielic jakąś blachą termiczną.
  19. --Rafcio-- odpowiedział(a) na piotrekZch temat w Audi A4 B6/B7
    A może dołożenie turbiny i zewnetrznego komputera ktory tym bedzie sterował
  20. Log zrobiony na 5 biegu, wszystko jest w porządku. Uświadomili mnie niektórzy ludzie że nie mają prawa od samego spodu do okolo 1600 rpm wartości spec i actual się pokrywać. Temat do zamknięcia.
  21. Działają na takiej samej zasadzie, ja zamieniając n18 z n75 nie poczułem różnicy
  22. Miałeś rację te zawory trochę się różnią, ten środkowy wlot jest innej srednicy received_370217861181393.mp4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.