Treść opublikowana przez rafi10612
-
Zmieniarka RNS -E
Witam. Panowie taki problem Mam RNS-E ,dokupilem zmieniarke z kablem. Teraz pytanko jak to podlaczyc. Pomoze ktos ?
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
Ze tez tobie sie chcialo rozbierac tak fotele . Tez troche sie bawilem w grzebanie w fotelach ale az taki by mi sie nie chcialo chyba ze tylna kanape zeby dolozyc grzanie
-
Jak bezpiecznie pożyczyć komuś pieniądze?
Spróbuj z notariuszem. Dodatkowo zyranci albo coś pod zastaw. Wtedy wrazie co będzie z czego ściągnąć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Tak Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Marcinoo coś takiego ma Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jakby Ci się nie udało naprawić to ja mam swoje fotele na sprzedaż. Zwykle naleśniki. Nie skrzypia3 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Moze spróbuj zresetować licznik. Mi to pomogalo odrazu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
To masz chłopie farta; ) A co tam za fotele kupiłeś? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
Taka sama okazja jak zderzak i listwy? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Tak Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Mam adaptery jakbys chcial
-
B6 DIVISION
Fotel musi zostac w calosci takze nie pomoge . A oparcie jak rozebrac?
-
B6 DIVISION
Silniczek wyjety ,ten mechanizm odkrecilem . Jest na 1 srube i juz sie rusza ale nie wiem jak ten drut wyciagnac zeby wyszedl mechanizm Potrzebny jest mi ten mechanizm ale nie wiem jak wyjac ten drut
-
B6 DIVISION
Panowie jak wyciagnac ten mechanizm ?
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
W pierwszej i drugiej wiazce wkladaja kostke pod uniwersalny mikrofon . Bez problemu pewnie ci zmienia na ta pod audi
-
B6 DIVISION
Mowisz o ramce ? Kolor rybia luska 2S1 Panowie licznik o numerze 8E0 920 930 P RB4 do jakiego jest dokladnie auta ? To ze do B6 i TDI wiem ale dokladnie do jakiego roku
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Nie raz się zdarzają ale cena 700 -800 zł za zwykły pod spryski i czujniki to sporo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Nie kazdy ma takie szczescie ze kupi sline pod czujniki . Wiercac dziury a zmieniac nakladke to tez rzezba
-
B6 DIVISION
A jakiś inny sposób ? chciałbym na nim jeszcze trochę pojeździć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie podpowie ktoś jak wyciągnąć mechanizm z ledzwi fotela? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Szaraczek TDI In Progress...
Kupiłem nowy ale nie montowalem bo dorwalem ręczny pod wymienny guzik i był w super stanie. Jak chcesz to mogę ci sprzedać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Super to wygląda takich muskolow dodało Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Przełożyć lampy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Oraz spryskiwacze i samopoziom dołożyć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Niepotrzebnie się zatrzymał. Mógł walić w rogatke Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wielkanocny zajączek Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
To sobie wydrukuj na drukarce Jak się pobawisz oprogramowaniem w sterowniku pdc to może Ci się uda To mi wydrukuj żeby wyglądały jak Ori Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka