Treść opublikowana przez Galetto
-
pytanie o sonde ?
To co tu wkleiłeś to akurat korekta sondy lambda. Na wolnych obrotach wartości powinny zmieniać się raz na plus raz na minus jak najbliżej 0. U Ciebie widać, że wartości idą bardziej na bogato. Ponadto temperatura cieczy trochę za niska.
-
Powtarzający się błąd 16514 i wtyczki sond lambda foto
Normalnie sondy pracują jak powinny, ale podczas jazdy robi się problem. Albo powstaje przerwa w instalacji, albo w samej sondzie. Zanim kupisz nową wypadało by sprawdzić na jakiejś dobrej używce.
-
Powtarzający się błąd 16514 i wtyczki sond lambda foto
Zrób logi statyczne grup: 030, 031, 032, 041. I testy sond lambda w grupach: 034, 036. Zobaczymy co tam się dzieje?
-
[A4 B6 1.8 T AVJ] Prośba o przejrzenie logów
Termostat do d*py za późno, albo za mało się otwiera. W drugim logu temp. sięga prawie 120*C a to już za dużo. I zrób logi jak kolega wyżej radzi.
-
Powtarzający się błąd 16514 i wtyczki sond lambda foto
Spotkałem się z tym już nie raz i auta jeżdżą normalnie.
-
czy da rade zrobić logi?
To jest Polski VAG? To nie da rady. Pobierz sobie VCDS Lite: VCDS lite 1.2 full version VCDS lite 1.2 full version [] - - It's Free! : Vag-Diag : VAG diagnostic tools
-
Prosze o ocene logu turbinki
No i jest.
-
Prosze o ocene logu turbinki
I masz rację, że Cię niepokoi bo zapewne zmienna geometria zaczyna się już przycinać. Turbo będzie do czyszczenia.
-
logi udane czy nie ?
Możesz też pobrać VCDS Lite jest nawet troszkę świeższy od 311.2. VCDS lite 1.2 full version VCDS lite 1.2 full version [] - - It's Free! : Vag-Diag : VAG diagnostic tools
-
logi udane czy nie ?
Tam są logi z dwóch różnych aut. Jak masz 1.8T to się określ jakie bo nie wszystkie mają możliwość podglądu doładowania.
-
Jak odczytać kod imobilajzera
Mało wiesz o sterownikach ME 7... wystarczy zwykły KKL i można zgrać/wgrać zarówno flash jak i eeprom Jest tu taki jeden porządny gość znający się na robocie może odezwie się sam do Ciebie.
-
Jakie grupy dla przepływki i sondy
Co do sond to przejrzyj sobie temat: Diagnostyka sond lambda i katalizatora 1.8T w ALT jest identycznie jak w AWT.
-
Przeglad samochodu
Nie patrz tylko na korektę, a też na napięcie sondy i zobacz, że nie do końca się to pokrywa, gdyż próbkowanie VAG-ów nie jest zbyt szybkie. Jak dla mnie sonda OK, ale zaworek N80 od evap chyba nie do końca działa prawidłowo tak jakby się przycinał.
-
Ustawienie daty i zegarka
Nie da rady.
-
Problem z moca : turbo przeplywka dv...
Zawór z tym nr OK. To w ASO kosztuje coś ok 130zł.
-
Niedogrzany silnik 1.9TDI ALH 90KM - Prośba o sprawdzenie logów
Termostat wystarczy Ci taki TERMOSTAT GOLF 3/4, PASSAT B4 B5, AUDI A4 1.9TDi (3655289317) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to jest już górna półka. Co do węża to szukaj plastikowego kolanka za alternatorem pod którym znajduje się termostat i tam możesz sprawdzić jak szybko pojawia się ciepło i jaką w tym momencie temperaturę pokazuje VAG.
-
Prośba o ocenę i analizę logów
W sumie to się trochę pośpieszyłem bo przepływka pod koniec zaniża, a co za tym to wiadome. Kpl. logów rozwieje wątpliwości. Taki wynik dla AFN to trochę opóźniony.
-
Niedogrzany silnik 1.9TDI ALH 90KM - Prośba o sprawdzenie logów
Wskazania z czujnika G2 (licznik) wskazują 74*C, a z czujnika G62 (silnika) 82*C. Oba czujniki są zintegrowane ze sobą. Nie poleca się zamienników. Na termostat zrób test rano jak auto zimne. Podłącz VAGa i sprawdzaj co chwilę wąż za termostatem, jak poczujesz, że robi się ciepły sprawdź temperaturę silnika i będziesz miał odniesienie.
-
Prośba o ocenę i analizę logów
Możesz zrobić log statyczny, albo przyjrzeć się jaka jest wartość i zapamiętać.
-
Prośba o ocenę i analizę logów
Sprawdź kąt wtrysku w grupie 000 w BS.
-
Prośba o ocenę i analizę logów
Dzieje się coś złego z autem? Doładowanie OK, przepływka OK.
-
Korekty paliwowe na plusie - jakie powody?
Nic... Po prostu pomyliłem kierunki +, - Na plus to oczywiście ubogo.
-
Korekty paliwowe na plusie - jakie powody?
Korekta na + i brak paliwa?
-
Błąd 00561. pytanie odnosnie logów.
Czas wtrysku i przepływomierz grupa 002, sonda lambda grupa 007.
-
A4 B5 Problem z Licznikiem
A po co Ci odczytywać z niego wsad? Poszukaj po ludziach i forach i na pewno dostaniesz odpowiedni wsad do niego i jeśli nie jest coś elektronicznie uszkodzone to pomorze, a na koniec zostanie adaptacja i kodowanie. Czym odczytałeś przebieg z EDC 15?