Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. nie, K2 [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 22:55_________________________________________________dokładnie ten
  2. czy szampon z woskiem powinien się pienić?
  3. Sory ale nie mogłem patrzeć i masz na pewno 6 głośników - bo jeszcze gwizdki
  4. gdzie tam jest audi? ja pier**le.
  5. no, no, półskóra i moje ulubine fele 17" :drool: pokaż więcej fotek. ściągnij tą nakładkę z ręcznego
  6. a inny będą się dalej pytać po co xD szkoda, że na czerwono, róż byłby lepszy
  7. jak chcesz alpinkę to mam dużo lepszy model od tej co pokazał Iro. Radio to alpine ida-x001. Radio było jakiś czas używane, ale po sprzedaży samochodu zostało wyciągnięte i nie używane. Radio jest kuzyna i chciał 900zł. Naprewdę mogę ci polecić. A CD to przeszłość wg. mnie i warto szukać z USB. W a4 fajnie przeciągniesz przedłużkę do USB z tyłu radia do schowka nad radiem i jest elegancko [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 17:17_________________________________________________to jest to radio, oczywiście kolor niebiecki albo czerwony - opcja zmiany
  8. PARAF - bardzo ładne autko chociaż te lampy tylne... i szkoda, że antena w błotniku. Fajnie dopasowałeś kolor licznika do radia
  9. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    my osobiście nie zmienialiśmy sprężyn, takie już były jak ją kupiliśmy. Jeździmy tak już pół roku i amory są ok. Na prostej drodze czy zakrętach jest lepiej niż na ori sprężynach i wcale nie do 60km/h, ale na fałdach i uskokach trzeba uważać. Ale jeszcze się nei zdarzyło, żebyśmy zanurkowali o asfalt. Gdyby było tak źle to mój 42 letni ojciec by na takim setupie nie jeździł.
  10. http://moto.allegro.pl/item1091975597_audi_a6_niepowtarzalne.html :polew:
  11. ja slyszałem o tym ale z przebiegiem: Każde kółko w znaczku audi to sto tysięcy przejechanych bezawaryjnie kilometrów, a opel nie dość, że ma jedno, to jeszcze przekreślone.
  12. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak wiem, zresztą, progi i tak mi się nie podobają w kolorze :gwizdanie:
  13. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    sami jeździmy na samych sprężynach i jest wszystko ok. chętnie bym wrzucił 17".
  14. apropo - moje ulubione
  15. Chyba to teraz wymyśliłeś bo nawet się nie rymuje jemu chodzi o p*py
  16. to pierwsze to mnie miażdży a ogólnie w oby dwóch kosmiczny bas
  17. na 16" można śmigać zupełnie spokojnie. na 17 trzeba uważać już trochę ale 16 to powinien być standard.
  18. jak chcesz to się zamienię - dam ci moje 16 a ty mi dasz 17?
  19. założyłeś tłumik?
  20. to jest na AKP ... Dizle są jak cymbałki dla przedszkolaków - zaczynasz grać melodie i nagle brakuje ci blaszek... ...Tato ten samochód jest zepsuty? -Nie synku to diesel... ...Szóstego dnia Bóg stworzył silnik dizla, a szatan dorobił do niego wałki rozrządu... Wandej popraw podpis - rozrząd. :gwizdanie:
  21. Znacie jakieś przysłowia motoryzacyjne? Wyśmiewanie się np z ON albo LPG, marek samochodów itp - wiecie o co chodzi? znalazłem jedną stronkę ale na pewno jest więcej przysłów: http://forum.pclab.pl/lofiversion/index.php?t524200.html
  22. :gwizdanie:
  23. ale zdjęcia można też wrzucać tutaj na forum może zarejestruję się na AKP
  24. widzę, że wrocław umarł, zresztą tak jak i kalisz... ale siara inni też mogliby wrzucać fotki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.