Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. somes nie gniewaj się ale twoje to wygląda jakby już nie jeździło i nie chodzi mi o to, że aktualnie nie jeździ
  2. i o to chodzi p.s. masz moze jakas galerie internetowa?[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 20:50_________________________________________________a i odpowiedz na pytania odnosnie tych osłon na filtr i na podszybie
  3. no właśnie... możesz podac numery, a jak tam lusterka? skompletowałeś już? i co się stało ze zdjęciami??
  4. jest spoko wzialem inny email... szkoda ze to wszystko jeswt po angielsku... juz wszystko działa... jutro pobawię się więcej... może nowe fotki popstrykam... teaz idę lulu [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 00:05_________________________________________________hehe po ponad pol roku czas na odgrzebanie kotlecika mianowicie zacząłem się znowu bawic ale sciągnąłem photomatixa ale w wersji trial, skąd pobrac full? bo nie mogę znaleśc... p.s. ładna pogoda dziś była i mnie tak naszło na fotki.
  5. Niezły ten nowy nabytek, widzę że lampki ma już po II licie, fotele skórzane ?! pokaż fotki wnętrza a tak poważnie to gdzie można kupić ? no fajna zabawka, ale wg mnie to lampy ma z przed liftów
  6. no ładne auto, ale te odblaski na tylnym zderzaku to nie pasują w ogole. lampki tak samo. A ogólnie ładnie sie prezentuje w tym kolorze.
  7. no no fele będą kozak a audio na święta... będziesz w zg pod kościołem kolędy puszczał? :gwizdanie:
  8. grila zamienilem, wiec wynioslo mnie to kilkanascie zlotych. [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 12:31_________________________________________________Zrobione podświetlanie nóg po otwarciu drzwi z przodu. Jeszcze w przyszłym tygodniuy będzie chyba tył.. I chyba pilot do centralki założę...
  9. michu93 odpowiedział(a) na dragi4 temat w Audi A4 B5
    Mam chyba podobny problem. Samochod z wloch, alarm jest - dziala! po uzbrojeniu jakies cos trzasniecie drzwiami czy marka alarm sie zalacza. tylko czy do tego moglbyc centralny z pilota? syrena jest w bagazniku nad lewym kolem.
  10. kontrolke ktos sobie kiedys wyrezal, swieci sie tylko ja postojowkach.
  11. I po raz trzeci montaż udany xD czerwona taśma led.. 5zł/szt jak ktos kupował po 7 to przepłacił... efekt: moj aparat tego nie pokaże tak dobrze, no ale... jest naprawde zadowalająco: w planach jeszcze tył, może oświetlenie led, klamki podswietlane i jak tanio sie znajdzie to nawiewy.
  12. nawet w wersji winter wygląda świetnie, ja zakładam zimową gume na moje 16-nastki :gwizdanie:
  13. no tzn nie jestem pewien, ale chyba tak, bo kuzyn wgrywal nawigacje do niego itp...
  14. tzn, niby jest program w telefonie ale nie moge go wlaczyc...
  15. nie przez pc suite. xlator.sis - takie coś, było że na symbiana...
  16. do "inne" go wsadziłem. ale ogolnie on jest tylko nie idzie wlaczyc instalacji...
  17. Wrzucilem na telefon encyklopedie xlator i chce ja zainstalowac poprzez menadzer plikow i... ni dziala, pisze ze nie mozna otworzyc pliku. Co mam zrobic? Albo może ktos zna cos lepszego?
  18. ale do zmywarki trzeba sie schylać wiec kobiety maja lepiej.
  19. Wiecie dlaczego ch*j pisze się przez "ch"? żeby był dłuższy xD
  20. swietnie wyglada zielone z bialym no u nas jeszcze sniegu nie ma, choc kawalek dalej bylo bialo;d
  21. bmw e39 exlusive i pojemnosc 650 i 55 koni widac ze blachary leca na auto nie na moc
  22. sgerujesz ze prezes nie powinien sie starzec?? jaki komplement
  23. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=121700806&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelId=129&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&maxPrice=2001&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=Limousine&tabNumber=2 124 zamyka licznik tak szybko, ze nie kierowca nie zdazy wsiąśc, odpalic i ruszyc z miejsca
  24. 120 latek r8 najlepszego!
  25. fota z nowym grillem :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.