Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. moj syn by 80 coupe nie chciał :gwizdanie: ale w sedanie czy avancie to już inna sprawa i jesczze najlepiej tdi nie ukrywam, że też bym tak zrobił b4 - fajna furka p.s. instnieją 3 marki - audi, mercedes i inne auta moze 190 albo 124 coupe faktem jest, że do 10k trudno coś dobrego wyrwać...
  2. co w tym śmiesznego ??? też nie czaję... chyba koledze się coś pomyliło :]
  3. pogniewałem się...
  4. http://makus.wrzuta.pl/film/5FQApXs9UMW/kierowca_z_jajami_szok ludzie to są poje*ani
  5. nawet wunderbaum do koloru i tuning gałka zmiany biegów lakierek lustro... masakra :good:
  6. fajna fajna - podoba mi się ta c**** prawie na środku :drool:
  7. to dobrze, że w pełni. a ten peugeot... płakać czy się śmiać? ;(
  8. to wyżej to chyba jakiejś mafii ciekawe czy ten ceelownik się obracał elektrycznie
  9. tutaj większości podobają się ori fele audi... a nie, oryginalne made in china z allegro
  10. dobrze ze uzytkownicy anszgo forum mają poczucie humoru... ktoś dostaje mandaty co miesiąc? raz na kilka lat przecież można zapłacic tych kilkaset nawet złotych... a nie raz można się nawet z tego wywinąć.
  11. ludzie - praktyczne??? czyli, że rozumiem, że wam się nie chce poświęcać czasu dla waszych niuniek... spójrzcie prawdzie w oczy - jak to wygląda... bo to ze odkurzysz w 10 sekund... w dywanikach masz o niebo lepszy wygląd, a jak kupisz z dobrego materiału to wystarczy 2 razy trzebnąć i są czyste... sory ale nie mogłem się powstrzymać... p.s. ale autko ładne
  12. wez gratis przesyłke i git p.s. co do modów niskobudżetowych - smycz do kluczyków w sumie nie nawidze kluczykow miec bez smyszki jeśli nie klubowa i idziecie do orange, plusa, eurobanku i dostajecie za free mi się już takich nazbierało dużo... zawsze jak gdzieś jestem to smyczke biorę
  13. normalnie szukasz grila i po wygladzie jedziesz http://moto.allegro.pl/item627613987_atrapa_grill_audi_rs4_rs_4_1994_2001r.html tu jest rs wydaje mis ie ze tanio...
  14. widziałem kiedyś gril poliftowy za 60 dych z ułamanym jednym zatrzaskiem.
  15. moro99 zrobił kopy kumpel kiedyś mi powiedział, że kupił robie radio "jywycy"
  16. jakbym miał taką tapete to bym się bał żebym nie spadł na ulice...
  17. zegazy miodzio taki sam wzmak ma kuzyn dobry jest :kox:
  18. mowcie co chcecie, jechalem z kuzynem 215km/h 1Z... kiedys koles mi mowil tez ze moja czarna audi tez 1z zamykal licznik...
  19. o so si chosi? [br]Dopisany: 07 Maj 2009, 21:45_________________________________________________ oj faktycznie zapomniałem... dawno nie odwiedzałem wątku
  20. ktory mechanik sie wezmie za rozbieranie tego silnika??
  21. michu93 odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    nie no poprostu wtedy bylo inaczej, wolałem świeże auta...
  22. michu93 odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    kiedyś miałem okazje się zamienić na ten samochód... zrezygnowałem... nie wiem czemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.