Treść opublikowana przez michu93
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kręgle? nienajgorszy pomysł może
-
SZUKAM WARSZTATU REGENERACJI MAGLOWNICY woj, OPOLSKIE LUB DOLNOŚLĄSKIE??
kolega w poniedziałek był koło lubina, jak tam zajechał to chciał uciekać, bo mówi, że szopka, ale później mówi, że by żałował, wymiana na regenerowaną w passacie b5 kosztowała go 520zł dostał faktury itp gwarancję na piśmie na 12 miesięcy, wszystko posprawdzali po złożeniu przez 20 minut czy nie pocieknie gdzieś, auto mu jakoś ogarnęli z brudu i wszystko. 4.5 godzinki czekał. na tablicy gdzieś jest ogłoszenie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no narazie nie będę pisał, przy okazji jakoś najwyżej, bo i tak nei wiem kiedy ja się pojawię chociaż chętnie bym wpadł teraz w niedzielę, ostatnio też ominąłem wykłady z ekonomi, tzn ktoś wyszedł, później jeszcze ktoś, później nasza powiedzmy "ostrowska" czwórka ktoś tam jeszcze i koleś skończył wykłady 1.5 godziny wcześniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szkoda...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
panowie, wajsik pojawia się na spotach może? ogólnie ja się postaram zawitać któregoś weekendu, tylko jeszcze nie wiem kiedy
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
jak tu nie ma co robić dam ci swoją, to będziesz miał co robić
-
[B5 APS] by czorny
za***iście wyreguluj klapę
-
K2 Fox
jeszcze z żadnego produktu k2 nigdy nie byłem zadowolony ani szampony, ani pasty, czernidła, woski, pielęgnacja wnętrza, zarówno plastiki jak i tapicerka. nie sory - odmrażacz do zamków był spoko
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
i w ile celujesz?
-
[8L AHF] Audi a3 8l
nie będzie
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
ja będę myślał na wiosnę o zawiasie i feldze dopiero, chociaż teraz mnie korci na pomalowanie tych 15" i zimę nie wiem czy tak ciut, 8s do 100 to nie jest źle teraz głównie czekam na wyyebania kata i czyszczenie dolotu, ale się doczekać nie mogę
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
no coraz więcej a3 tutaj ładnie wygląda, fajnie, że q a co do forum a3, dla mnie mało ogarnięte
-
Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale koza moja to samo chciaem napisa, tragedia
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
świetne koło
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
ja przed wczoraj kupiłem osramy wydaje mi się, że właśnie nigdt breaker, też +90 ale żarówki są całe przeźroczyste, nie ma na nich tego niebieskiego, światło jest rewelacyjne jak na zwykłe żarówki, i białe. także polecam zapłacić za dobre żarówki kilka złotych więcej niż żałować. i żadnych tych śmiesznych ksenonów - to jest tragedia... a co do wytrzymałości żarówek to moim zdaniem nie ma co się o to pytać, bo żarówka jak jest używana to z biegiem czasu też świeci coraz gorzej wydaje mi się i warto wymieniać żarówki co jakiś czas. i oczywiście sprawa nadrzędna - dobre ustawienie
-
System operacyjny Android
zasięg był, lapek normalnie mi działał, ale włączyć wifi nie chciało w tablecie, ale już się udało i śmiga. ale tapatalk normalnie mam zainstalowany i na tablecie i na telefonie a tu i tu ten sam problem, że zalogować się nie mogę.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
fajnie to wygląda, ale ja byłbym za jakąś dobrą sesją w jesiennym klimacie - za dnia
-
[8L AHF] Audi a3 8l
gałka 8p wkońcu poskładane.. lampy wyczyszczone itp, aby ni chu chu nie mogę dobrze zderzaka spasować w tym lampach... przy starych siedziało idealnie a teraz dziury pod lampami... dodatkowo żarówki osram +90% jakieś, ponoć dobre. bo xenonu nie będzie ramka grila musiała iść w czerń
-
System operacyjny Android
apropo tapatalk, ja normalnie wchodzę na forum, ale nie mogę się zalogować, cały czas mi wyskakuje, że błędne hasło... a przez chrome normalnie bez problemu idzie... druga sprawa, mam tablet z androidem, używał go brat i poprostu go tak zaśmiecił, że koniec, więc zrobiłem ustawienia fabryczne i teraz nie mogę włączyć wi-fi, coś muszę wcześniej skonfigurować?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
tak tak, burżuazja szaleje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja Również byłem na zajęciach WSB i widziałem jak męczyłeś się z wyjazdem. Ja nawet nie próbowałem tam wjeżdżać, bo ten złożony słupek to przeszkoda nie do przejechania przez mój bolid. daj spokój, jak tam wjechaliśmy to się zastanawiałem jak wyjadę tragedia.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto stał dziś w poznaniu na ul. rybaka pod zsb czarną b6 avant z małym głodem na zderzaku przednim? stałem pod samym budynkiem zsb na zajęciach z wsb, gdzie wieszałem się na wjeździe
-
Słaby ręczny.
mi tam na postoju trzyma dobrze, a z tymi zaciskami tzn? jakby nie odbijały to chyba by lekko trzymały nie?
-
Słaby ręczny.
w zyciu ci nie zablokuje kół to nie wrc niby dlaczego nie? ja teraz też to robię i będę linki wymieniał, bo ręczny jest taki "ciężki" do zaciągnięcia, w a4 ręczny mam miękki i koła blokuje bez problemu. dzisiaj jedynie na śrubach podciągnąłem bo był mały luz.