Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. dobra chłopaki - przekonamy się czy ma działać czy nie jeśli go podłączę. ale potrzebuję rozpiskę pinów na wzmacniaczy, bo inaczej tego nie zrobię.
  2. lepiej, ale prawie każdy ci wytknie przy sprzedaży, że drzwi są z nowego modelu. trzebabyło jeszcze błotniki przód, maska, klapa, zderzaki i kompletne wnętrze i załatwiłbyś sobie papiery z 99r i luz
  3. jak chcesz diesela to uderzaj do mnie :gwizdanie:
  4. bardzo fajna, szkoda, że czerwona - ale za automat masz wielkiego plusa
  5. ... jak już to s2 :gwizdanie:
  6. wojciu ty w ogóle nie powinieneś się odzywać posiadając b5 i b6 :gwizdanie:
  7. Autofil ale i ja bym się skusił :gwizdanie: ale o co wam chodzi? przecież jesteście posiadaczami a4
  8. idę strzielić [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:32_________________________________________________wiem, że prowizorka ale zmostkowałem sobie, żeby jeden głośnik grał z tyłu. żółte kable były już tak poprowadzone. jeszcze jeden brązowy kabel wychodzi z wiązki i jest luźny. a co ciekawsze to do wzmacniacza w kostce jest 8 pinów a w radiu 7
  9. przecież ewidentnie widać że to elektrolit z kondensatora... to jest takie gumowate strasznie rozciągliwe, ciężko było mi to oderwać od płytki..
  10. tata sprzeda.. ja bym przytulił takie a4 dla siebie na dłuuuugi czas.
  11. czekaj czekaj - trafisz napewno dobrze ja bym się chętnie za spryski wziął, bo mam zaślepki na zderzaku i soczeka jest to spryski by pasowały. tylko po pierwsze to wydatek na który dalej mnie eni stać a po drugie po co mam się męczyć..
  12. więc co jest nie tak?[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 14:57_________________________________________________wiem przecież ja tego wzmacniacza nie miałem podłączonego dobrze do radia nawet nie mam koskti pod radio do wzmacniacza ale doyebałem... jakbymi ktoś pokazał jaki kabelek ma być podlączony do którego pinu to byłbym wdzięczny bo tak to sobie chyba nie poradzę[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 15:01_________________________________________________pomoże mi ktoś w podłączeniu?
  13. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    taa, cena dobra
  14. to TDI i zrób BiT'a albo 3BiT'a [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:33_________________________________________________a co slepy dostałeś meila z ceną za zdesia?
  15. jak to nie może być ford skoro po wpisaniu w googla wyskakuje auto z identyczną linią karoseri ale delikatnie inny przód? a, że typowy amerykaniec to widać na pierwszy rzut oka
  16. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mmm - możesz zdracić za ile dorwałeś? PW a co do rezanka to odstawiasz laskę na noc do wyrka a ty idziesz do garażu, tą jedną noc przeżyje :gwizdanie:
  17. kup sobie Q ale diesela, no ew. 1.8T a najlepiej 2.7BiT
  18. no raczej. widzialeś w innych audi, żeby nie było podśwetlone? po co byłby wyświetlacz skoro jest nie podświetlany i w nocy nic nie widać?
  19. masz poprostu przepalone żaróweczki - każdy panel klimatronika jest podświetlany
  20. pet3r - możesz mi odpowiedzieć na kilka pytań - dlaczego w e46 kiedy nie ma kluczyka w stacyjce po mignięciu pulsacyjnych świecą się cały czas aż nie włącze chociażby postojówek? do czego to ma niby służyć? drugie pytanie: czy w standardzie tylne postojówki świeciły się tylko w lampach bocznych czy w miejscu przeciwmgłowych też?
  21. temat umarł. coś się tu dzieje w ogóle?
  22. QRi wg mnie zwrócił uwagę na ważną rzecz: bo jest w sumie odwrotnie, ludzie, którzy posiadają prawko od iluś tam lat zaczynają uważać się za super kierowców - "bo jeździłem 5 lat i nie miałem wypadku - jestem super kierowcą", albo "jeździłem 5 lat miałem kilka zdarzeń, życie mnie nauczyło, wiem co i jak więc mogę za***rdalać". Co nie zmienia faktu, że młodzi kierowcy nie są bezkarni. Starsi kupują wózek dla syna - "ach mam fure 200KM przewiozę kumpli pokażę im jak to chodzi". i nie bronię nikogo ani starszych ani młodszych, tylko denerwuje mnie czasami takie głupie gadanie, że to wszystko przez młodzież, bo to i tamto. Ale, że dziadek na lewą nogę krótszą i nie widzi dalej jak 20m oraz ma ruchy jak parowóz to jest ok. Wg. mnie każdy powinien spojrzeć na tą sprawę z rozsądkiem i dostrzec to, że nie tylko młodzi robią wypadki. I pewnie zaraz zostanę zjechany, że jestem młody i co ja mogę wiedzieć, jak nawet prawka nie mam. - Nie potrzeba prawka, żeby postrzegać sytuację w prawidłowy sposób.
  23. ładny wózek i wypas świetny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.