Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. Wydaje Ci się. Sprzęgło padnie szybciutko, bo jest dla emeryta. To że czasem zaśmierdzi to akurat nic strasznego. Ten napęd średnio się nadaje do ostrych startów i szarpania nim na pełnej mocy - może się szybko ro***bać. Poza tym nie widzę przeciwwskazań do upalania Q np. przy kręceniu bączków. Zabawa jest przednia ono, nielicznych stać na Audi do pracy, a RWD ze szperą do fanu.
  2. Przepaści pewnie nie ma, ale sądzę że różnica będzie duża. Działając na większą średnicę tą samą siłą masz większy moment - było coś na fizyce. To jak dokręcanie śruby kluczem na rurce - jest różnica?
  3. Do kozakowania po ulicach nie jest to konieczne, ale jak ktoś lubi korzystać z osiągów na trasie to seryjny hebel jest do bani Trzeba uważać kiedy i jak się hamuje
  4. Mnie najbardziej zadziwia jazda tym na seryjnych heblach, które nawet do seryjnej mocy nie bardzo się nadają jak ktoś na ciężkie stopy...
  5. Podejdzie. Obawiam się tylko, że to z linku to nic porządnego. P.S.Nie spojrzałem na profil.
  6. http://moto.allegro.pl/item642340355_sruby_wahaczy_kpl_audi_a4_a6_a8_vw_passat_b5_b6.html
  7. Nie opłaca się w necie bo z przesyłką wyjdzie drożej niż np. w IC lub każdym innym przyzwoitym sklepie. Zanim kupisz odepnij kostkę i zobacz ile pinów ma gniazdo.
  8. Bez urazy, ale nie wiesz co piszesz. Brak mi słów... Może kiedyś wsiądziesz do Q z kimś kto umie to obsługiwać, a zapewniam że zmienisz zdanie
  9. Powinieneś zauważyć niestabilne zachowanie tyłu na zakrętch, zarzucanie tyłem na szybszych łukach, a jak są mocno wybite to będą stukać na nierównościach. Najpewniej sprawdzisz na kanale/podnośniku podważając wahacze łyżką.
  10. No pocieszny jest skubaniec... :naughty:
  11. A Kazuki...? Zapomniałeś o nim...? Mój ulubiony japoński samuraj :kox:
  12. I tu się mylisz. Wystarczy wolny placyk o słabo przyczepnej nawierzchni i do kręcenia bęczków 150KM wystarczy Ewentualnie duże skrzyżowanie nocą po deszczu.
  13. Proponuję wymienić tylne springi - dużo tego w obrocie jest i za małe pieniądze. I koniecznie przednie amory - mają baardzo duży wpływ na prowadzenie - dlatego masz kłopoty z ostrym ruszaniem.
  14. A coś się przez ten czas zmieniło? :doh1: Na 4 łapy nawet 400KM to mało na prostych kołach...
  15. sławek, trochę chyba przesadzasz z tymi kosztami i straszysz innych. Pozatym jest opcja kupienia zawiasu z anglika za śmieszne pieniądze - sporo tego ostatnio przyjechało i to w niezłym stanie. Nie zgodzę się też, że przód trzeba robić co roku. Kupiłem auto prawie 3lata temu, przejechałem po dziurawych gminnych i powiatowych drogach 80kkm, nic nie robiłem i teraz do wymiany z przodu mam: -lewa końcówka drążka -lewy górny wahacz przedni -prawy łącznik stabilizatora -lewe łożysko, bo zajebałem w krawężnik zimą Chyba że rocznie robisz 100kkm...
  16. To wcale nie jest takie nudne - zauważ, że dziś Vettel dał ciała. Wystartował pierwszy i prowadził, ale wypadł na zakręcie i tam stracił szansę na piersze miejsce. Brown i Red Bull mają podobnie szybkie bolidy i decyduje forma kierowców - Button jest po prostu bezbłędny. Nudna była kiedyś dominacja Schumachera, a niedawno niemoc BMW...
  17. Nareszcie może powalczyć
  18. Nareszcie ktoś łaskaw nas oświecił.
  19. Inne paski wg uznania - ja bym zostawił. Niech mechanior obejży, ale jak masz płytę pod silnikiem to powinny jeszcze długo polatać. Napinacz wymień, tak samo jak napinacz paska klimy.
  20. chyba suma sumarum Koniecznie sprawdź ciśnienie oleju - w AEB padają pompy oleju, łatwo o zatarcie silnika. Dopiero jak sprawdzisz możesz mieć problem z głowy.
  21. Wymiana jest łatwiejsza niż myślisz - nie trzeba spuszczać cieczy. Cała operacja zajmuje max 5 minut. Zwalony czyjnik powinien wypluć VAG.
  22. adams78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Twoja odpowiedź nic nie wnosi do tematu. Teoria dosyć orginalna... Robert, kiedy czyściłeś przepustnicę? Od zimy trochę czasu już minęło. Mi pompa padła zimą i zanim to nastąpiło też czasem dłużej kręciłem - benzyny zawsze było około rezerwy. Pewnego razu zgasła podczas jazdy po dziurach i nie odpaliła - udało się na hol i do końca dnia z 10 razy odpalała bez problemu. Następnego dnia odpaliła normalnie i zgasła po przejechaniu przez tory. Więcej nie odpaliła - padła pompa.
  23. Istnieje opcja szukaj. Zapewniam że znajdziesz odpowiedź.
  24. Dam sobie luz z Super OS-em Kiedy wyruszacie? My ruszymy chyba w czwartek po południu - dużo zależy od pogody.
  25. Witaj. Też jadę na rajd i fajnie że wkleiłeś ten link bo nie wiedziałem gdzie kupiś wejściówkę. Jak wynika z opisu można dzięki niej wejść wszędzie za wyjątkiem Super OS Mikołajki. Tam pewnie skasują extra. Może ktoś jeszcze jedzie i zechce się ujawnić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.