Treść opublikowana przez adams78
-
[B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
Wydaje Ci się. Sprzęgło padnie szybciutko, bo jest dla emeryta. To że czasem zaśmierdzi to akurat nic strasznego. Ten napęd średnio się nadaje do ostrych startów i szarpania nim na pełnej mocy - może się szybko ro***bać. Poza tym nie widzę przeciwwskazań do upalania Q np. przy kręceniu bączków. Zabawa jest przednia ono, nielicznych stać na Audi do pracy, a RWD ze szperą do fanu.
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Przepaści pewnie nie ma, ale sądzę że różnica będzie duża. Działając na większą średnicę tą samą siłą masz większy moment - było coś na fizyce. To jak dokręcanie śruby kluczem na rurce - jest różnica?
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Do kozakowania po ulicach nie jest to konieczne, ale jak ktoś lubi korzystać z osiągów na trasie to seryjny hebel jest do bani Trzeba uważać kiedy i jak się hamuje
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Mnie najbardziej zadziwia jazda tym na seryjnych heblach, które nawet do seryjnej mocy nie bardzo się nadają jak ktoś na ciężkie stopy...
-
[B5 AEB] Ponowne problemy przy odpalaniu
Podejdzie. Obawiam się tylko, że to z linku to nic porządnego. P.S.Nie spojrzałem na profil.
-
[B5 AFN] Coś mi skrzypi tak jakby guma gdzieś ocierała prawy przód
http://moto.allegro.pl/item642340355_sruby_wahaczy_kpl_audi_a4_a6_a8_vw_passat_b5_b6.html
-
[B5 AEB] Ponowne problemy przy odpalaniu
Nie opłaca się w necie bo z przesyłką wyjdzie drożej niż np. w IC lub każdym innym przyzwoitym sklepie. Zanim kupisz odepnij kostkę i zobacz ile pinów ma gniazdo.
-
[B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
Bez urazy, ale nie wiesz co piszesz. Brak mi słów... Może kiedyś wsiądziesz do Q z kimś kto umie to obsługiwać, a zapewniam że zmienisz zdanie
-
[B5 AEB] Quattro - problem z tylnym zawieszeniem
Powinieneś zauważyć niestabilne zachowanie tyłu na zakrętch, zarzucanie tyłem na szybszych łukach, a jak są mocno wybite to będą stukać na nierównościach. Najpewniej sprawdzisz na kanale/podnośniku podważając wahacze łyżką.
-
F1, Rajdy i Motorsport
No pocieszny jest skubaniec... :naughty:
-
F1, Rajdy i Motorsport
A Kazuki...? Zapomniałeś o nim...? Mój ulubiony japoński samuraj :kox:
-
[B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
I tu się mylisz. Wystarczy wolny placyk o słabo przyczepnej nawierzchni i do kręcenia bęczków 150KM wystarczy Ewentualnie duże skrzyżowanie nocą po deszczu.
-
[B5 AFN] Tył siedzi a przód jest wysoko - czy to tylko sprężyny ?
Proponuję wymienić tylne springi - dużo tego w obrocie jest i za małe pieniądze. I koniecznie przednie amory - mają baardzo duży wpływ na prowadzenie - dlatego masz kłopoty z ostrym ruszaniem.
-
[B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
A coś się przez ten czas zmieniło? :doh1: Na 4 łapy nawet 400KM to mało na prostych kołach...
-
[B5 AEB] Quattro - problem z tylnym zawieszeniem
sławek, trochę chyba przesadzasz z tymi kosztami i straszysz innych. Pozatym jest opcja kupienia zawiasu z anglika za śmieszne pieniądze - sporo tego ostatnio przyjechało i to w niezłym stanie. Nie zgodzę się też, że przód trzeba robić co roku. Kupiłem auto prawie 3lata temu, przejechałem po dziurawych gminnych i powiatowych drogach 80kkm, nic nie robiłem i teraz do wymiany z przodu mam: -lewa końcówka drążka -lewy górny wahacz przedni -prawy łącznik stabilizatora -lewe łożysko, bo zajebałem w krawężnik zimą Chyba że rocznie robisz 100kkm...
-
F1, Rajdy i Motorsport
To wcale nie jest takie nudne - zauważ, że dziś Vettel dał ciała. Wystartował pierwszy i prowadził, ale wypadł na zakręcie i tam stracił szansę na piersze miejsce. Brown i Red Bull mają podobnie szybkie bolidy i decyduje forma kierowców - Button jest po prostu bezbłędny. Nudna była kiedyś dominacja Schumachera, a niedawno niemoc BMW...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nareszcie może powalczyć
-
Rajd Polski 24-28.06.2009
Nareszcie ktoś łaskaw nas oświecił.
-
[B6 ALT] Czy wymieniać napinacz paska rozrządu ?
Inne paski wg uznania - ja bym zostawił. Niech mechanior obejży, ale jak masz płytę pod silnikiem to powinny jeszcze długo polatać. Napinacz wymień, tak samo jak napinacz paska klimy.
-
[B5 AEB] Problem z kontrolką ciśnienia oleju
chyba suma sumarum Koniecznie sprawdź ciśnienie oleju - w AEB padają pompy oleju, łatwo o zatarcie silnika. Dopiero jak sprawdzisz możesz mieć problem z głowy.
-
[B5 AEB] Ponowne problemy przy odpalaniu
Wymiana jest łatwiejsza niż myślisz - nie trzeba spuszczać cieczy. Cała operacja zajmuje max 5 minut. Zwalony czyjnik powinien wypluć VAG.
-
[B5 AEB] Czasami źle odpala
Twoja odpowiedź nic nie wnosi do tematu. Teoria dosyć orginalna... Robert, kiedy czyściłeś przepustnicę? Od zimy trochę czasu już minęło. Mi pompa padła zimą i zanim to nastąpiło też czasem dłużej kręciłem - benzyny zawsze było około rezerwy. Pewnego razu zgasła podczas jazdy po dziurach i nie odpaliła - udało się na hol i do końca dnia z 10 razy odpalała bez problemu. Następnego dnia odpaliła normalnie i zgasła po przejechaniu przez tory. Więcej nie odpaliła - padła pompa.
-
[B5 AEB] Pomiar ciśnienia oleju
Istnieje opcja szukaj. Zapewniam że znajdziesz odpowiedź.
-
Rajd Polski 24-28.06.2009
Dam sobie luz z Super OS-em Kiedy wyruszacie? My ruszymy chyba w czwartek po południu - dużo zależy od pogody.
-
Rajd Polski 24-28.06.2009
Witaj. Też jadę na rajd i fajnie że wkleiłeś ten link bo nie wiedziałem gdzie kupiś wejściówkę. Jak wynika z opisu można dzięki niej wejść wszędzie za wyjątkiem Super OS Mikołajki. Tam pewnie skasują extra. Może ktoś jeszcze jedzie i zechce się ujawnić?