Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Zdecydowanie tylko zawiasu to brakuje w tej chwili. Poza tym miód malina
  2. Co do zderzaka to mam tego świadomość ale ciągle nie wiem, które rozwiązanie wybrać Dlatego jestem ciekaw jak to siądzie u Łukasza
  3. Widziałem właśnie ogłoszenie Stanleya i sam się zastanawiałem ale ciągle nie mogę się zdecydować czy iść w grill S czy RS skoro całe body chcę od Esy.
  4. Przepiękna sztuka a ten lakier to po prostu bajka
  5. Pewnie chodzi Ci o etui, które złapało się na jednym zdjęciu a w nim okulary przeciwsłoneczne Audi Jeszcze nie ważyłem ale czuć masę jak cholera - jednak napędy i wyposażenie swoje ważą. Dokładnie, tam nie ma jeszcze trybu S a jest jedynie możliwość ręcznego wybierania biegów co skutkuje brakiem oczekiwania na redukcję o dwa biegi. Wtedy można się tym względnie pobawić i poganiać. Aha, przypomniało mi się jeszcze, że mam Servotronic, który zrobił na mnie mega wrażenie
  6. Dzięki akurat pakiet chyba skompletuje na końcu ale mam nadzieję, że jeszcze w tym roku a w zasadzie do września bo furacz będzie wiózł brata do ślubu więc musi się prezentować Dziękuję, co do koła to tył ma jeszcze trochę miejsca - jak wpadnie gwint to pomyślę nad dystansem bo pewnie jeszcze trochę się schowa. Z przodu w tej chwili przy zawieszeniu 1BV wystaje jedynie rant ochronny na felgę, który w tej oponie jest dosyć duży. Więc po delikatnym obniżeniu powinno być idealnie Ale o przycieraniu nie ma mowy. Co do wydechu to jeszcze nie wiem. Prawda jest taka, że środkowy tłumik powoli się kończy a przy wyjściu na prawą rurę i tłumik końcowy już zaczyna delikatnie furczeć. W związku z tym zapadła decyzja, że seryjnego wydechu już nie kupię Moja też wcale lekka nie jest ale baty dostał zarówno z rolki jak i z zatrzymanego. Tam jednak skrzynia zabija moc i zdecydowanie dławi ten fajny silnik. Dopiero jak koleś sam zaczął zmieniać biegi i przy rolce ruszył z przygotowanej "2" a ja z niskiej "3" to szliśmy łeb w łeb do 220km/h.
  7. Jakbym miesięcznie robił 10kkm to bym tego silnika nie wybrał tylko dalej bujał się AWX-em Ale powiem Ci, że w trasie jadąc normalnie (do 150km/h) pali między 8 a 9 litrów więc moim zdaniem super wynik. Frajda z jazdy jest, zarówno na suchym ale zwłaszcza na mokrym Jak dla zabawy ganiałem się z kumplem i jego A8 D2 4.2 Quattro w tipie to zauważyłem, że 6 bieg wrzuciłem dopiero przy ok 210km/h
  8. No to widzę, że skoro to takie łatwe to trzeba dopisać mod do listy "must have" przy okazji wywalę ten pomarańczowy kierunek.
  9. Dzięki Panowie Utrzymany faktycznie całkiem przyzwoicie. Mam pełną historię - dwóch właścicieli w DE z czego przez pierwszy rok to Audi a potem jakiś Niemiec aż do końca 2016 roku. Na wszystko są papiery łącznie z zamówieniem auta na kwotę prawie 50k Euro Ja przejechałem nim do tej pory trochę ponad 1kkm i zaliczyłem pierwszą małą awarię - pękła guma osłaniająca przegub. Na szczęście w porę zauważyłem i wymieniłem więc przegub uratowany Jeżdżę raczej dynamicznie a spalanie mimo to trochę ponad 11l/100km także luz
  10. Bardzo dobrze się to razem komponuje
  11. Witajcie Pora przedstawić moją kolejną A4 a jest nią tym razem B7 z grudnia 2005 roku. Szukałem sedana z mocną benzyną pod maską, w manualu i koniecznie quattro. Po obejrzeniu kilku aut wreszcie trafił się godny egzemplarz, który mam nadzieję, że posłuży mi jako baza. Silnik to 2.0TFSI co w połączeniu z manualną skrzynią i quattro jedzie już przyzwoicie, choć na pewno na tym nie poprzestanę Poza wcześniej wymienionymi warunkami jakie musiało spełnić nowe auto ten egzemplarz jest przyzwoicie wyposażony. Z ciekawszych rzeczy posiada: S-line (niestety tylko wewnętrzny) Bixenon skrętny RNS-E Servotronic Fotochrom Home Link DRL+CLH Czujnik światła Czujnik deszczu Czujniki cofania tył Bluetooth Zawieszenie 1BV Bose Multifunkcyjna kierownica 4 elektryczne szyby Podgrzewane fotele z pompowanymi lędźwiami Pakiet światło Tylny podłokietnik z Mc'Donaldem Otwieranie szyb i klapy bagażnika z pilota Co zrobiłem do tej pory: letni setup kół - felgi 19" 8,5J ET32 z A5 i na to nowe opony Fulda Sport Control w rozmiarze 235/35 wymiana oleju na Motula 5W50, oraz wszystkich filtrów - dzięki DZIKU wymiana pompy oleju na taką z 1.8T czyszczenie zaworów ssących Oil Catch Tank rozrząd Contitech łożyska kół przednich tuleje tylnych sanek Planów co do auta jest sporo ale na początek planuję: Gwint Korekta lakieru i powłoka Ledy we wnętrzu, postojówkach, DRL i podświetleniu tablicy Zewnętrzny pakiet S4 Wydech Hamulce S4 Teraz kilka aktualnych zdjęć
  12. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to rób w ASO
  13. Bardzo dobry plan! czekam na realizację Sam będziesz swapował czy u kogoś?
  14. Pomysł na gniazda fajny tylko właśnie pytanie gdzie to wrzucić, żeby było w miarę schowane ale funkcjonalne?
  15. Tak, pasują.
  16. Też chętnie bym to zobaczył.
  17. Dobre fotki też sugeruję, żebyś podesłał coś do kalendarza
  18. Piękna kiera
  19. Zaraz się na Ciebie obrażę! Do mnie napisać to już zapomniałeś?!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.