Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Ostatnio po raz kolejny wymieniłem olej oraz przyszła pora na zimówki - Hankook WINTER I-CEPT EVO2 W320. Lada dzień ruszam z tematem hamulców
  2. Smutne ale prawdziwe
  3. Różnica po czyszczeniu skór kolosalna Tylko ten zimowy pakiet jakoś mi nie pasuje do Twojego auta
  4. Gratulacje! No i życzę dużo wytrwałości w oczekiwaniu a jak już odbierzesz to dużo cierpliwości... dla Twojej żony
  5. Też mam taką beczułkę i kawa w pracy od razu inaczej smakuje
  6. Animal odpowiedział(a) na KERCZI temat w Audi A8/S8
    Ładny ten Twój zimowy pakiet Jaki wosk położyłeś?
  7. Dobre koło a już z tymi parametrami to w ogóle miazga Ile kilometrów robisz zimą?
  8. Animal odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    W pierwszym poście tematu o upgradzie hamulców masz zdjęcia takiego zacisku wraz z jarzmem. Z tego co się orientuję to każde 2.0 TFSI w B7 miało z tylu 288mm bez względu quattro czy ośka. Oczywiście podobnie sytuacja wygląda z 3.0 TDI.
  9. Właśnie dziś złożyłem zamówienie na ten sam model opony. Mam nadzieję, że będą git. Miałeś z nimi wcześniej styczność?
  10. Bardzo ładna sztuka! Oby służyła. Gratulacje
  11. Dobrze siadła ta kiera
  12. Dokładnie! Nie pchaj się w te pokrowce bo szkoda lakieru. Fusso na rzetelnie przygotowanym lakierze przeleży całą zimę.
  13. Solidny UP - widać, ze sporo pracy włożone
  14. Lakier będzie dobrze zabezpieczony
  15. Myślę, że silnik podziękuje Ci za zmianę oleju
  16. To teraz czekam na kreski i wrażenia z jazdy
  17. Pomysł z kierownicą całkiem fajny. Wygląda zacnie
  18. Wygląda ładnie... tylko gdzie więcej zdjęć?
  19. No proszę... a ja głupi zawsze myślałem, że asymetryczne to na lato a na zimę właśnie symetryczne z bieżnikiem w kształcie litery V.
  20. Moim zdaniem przy wrocławskich korkach takie spalanie nie jest niczym nadzwyczajnym. Ja swoją zrobiłem w nieco ponad pół roku 15kkm ale większość (ok. 70%) to trasy po autostradzie lub "krajówki". Mam 19" i opony 235/35. Średnie spalanie z tych 15kkm to ok. 10l. Czasami przy jeździe na emeryta uda się zrobić 8l. W mieście, na krótkich odcinkach i korkach ciężko mi zejść poniżej 13l.
  21. No to jesteś kolejną osobą poza Norbertem, która poleca Nexeny. Chyba się skuszę A dlaczego lepiej asymetryczny bieżnik na zimę?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.