Treść opublikowana przez Garet
-
[ALL B5] Montaż podłokienika
a czy tunel od polifta spasuje do przedlifta?
-
Tablet - pomoc w zakupie
Pytanie do uzytkownikow tab 3 10.1. Rozdzielczosc nie powala bo na 10" jest tylko 1280x800 tymczasem taka rozdzielczosc proponuje sie w 8" w samsungu tab. W testach mówią że przy małych trzcionkach widac nie zbyt gładkie kontury, a ja wlasnei chce tablet głównie do epub'ów. Czy ktoś mi powie czy jest z tym problem, bo przykladowo note 10.1 ma rozdzielczość chyba raz większą. Ale cenę również 50% wyzszą.
-
Zawias Gwintowany Mts ? Pomóżcie !
Dobrze ci spece radzą, szukaj dobrej używki, a będziesz pan zadowolony
-
Sprezyny supersport
Jak od brata ciotecznego to będzie -60, od wlasnego okolo -40;)
-
montaz gwintu
to po co ci gwint, skoro ja mam -40 h&r i przód siedzi na 64cm, bez sensu to zrobiles
-
[ALL B5] by Daduś
Jest smacznie tylko pomysl nad tymi rurkami z tyłu, chociaż je wyrównaj
-
10j na tyle
A opona 225/40 wejdzie na tej feldze w nadkole? Profil takiej opony jest dużo niższy od 205/55?
-
[B5 APS] by czorny
szok, ide po piwo...
-
10j na tyle
Hej, zainteresowała mnie pewna felga i jej wymiary to 10j i ET41, wsadziłbym to na tył ale jaką gumę na to naciągnąć i czy wogole to będzie się dało upchnąć? ps, 16"
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
SZALONA RUDA :DDDD - YouTube
-
Sezon Rowerowy 2016
Ostatnio oglądałem rowery firmy raleigh, zapewne nie jest to półka treka, ale moze ktos cos moze powiedziec o nich. Interesuje mnie model Odyssey.
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Jaka to felga obecnie? Chyba nie jest to tomason?
-
a4 avanT z CSW - 1.8 t
granatowe auto, czarne lampy, czarny grill i znaczek, jakoś całość zlewa się i lipa dla mnie. Lampy mogly byc ori, ramka grilla czarna a znaczek ori, bylo by niebo lepiej
-
Dywaniki wnętrza, dopasowanie kolorystyki
Hej, mam a4 b5 i poszukuję dywaników welurowych tyle że w kolorze zielonym, mam ciemno zielone wnętrze, nawet podłoga jest zielona. Czy ktoś może ma takie wnetrze i zakupił jakies pasujące pod kolor dywany?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ja raio woziłem swunięte między fotel pasażera a tunel, zero wiercenia.
-
Głośniki tylne w sedanie
Ja posiadam radio clariona, moge włożyc inne glosniki na tył bez tego wzmacniacza czy nie beda grały?
-
Pytanko o felgi
ale szerokosc tylko 7,5 wydaje mi sie ze przy 8,5 i et 20 by było równo
-
[B5 AFN] Srebrny AFN+, pewnie niektórym znany ;)
konosla z polifta pasuje do przedlifta? wlasnie sie zastanawiam czy duzo jest rzeźby
-
[B5 APS] by czorny
im więcej oglądam a4 typu czornego, gracjana to dochodze do wniosku ze swojej wam nie pokażę ;p
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
czekaj czekaj, fura żółta a komora silnika czerwona?
-
Zaślepka wnęki tablicy rejestracyjnej
50 dych to dużo ;p
-
Grill Podróba czy oryginał?
dla nas znawców tematu to odbiega ale dla laika to prawdziwy RS ;p
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
zeby dojsc do 170hp to tyle kasy wydasz ze lepiej ci kupic awxa zrobic swapa i program na 170 i jest lala bo z afna zrobic 170hp to turbo brd, 230tki, fmic, 11tka i wydech i cos moze jeszcze sie znajdzie
-
Jakie zegarki nosicie?
szczeże to nie wiedziałem że tyle waży ale po paru godzinach ręka boli
-
Wyważanie kół, wymiana Gliwice gdzie?
W Czechowicach mam pewniaka ale to szkoda drogi...