Treść opublikowana przez Garet
-
Wskazania amortyzatorów na przeglądzie.
a na gwintowanych amortyzatorach to już wogóle cuda wychodzą
-
Zapaszki do auta
Fajnie gdy w aucie pachnie poprostu "samochodem" ale czasem mamy ochotę by pachniało np gumą balonową lub wiśniami, dlatego stosujemy pachniuchy, mam nadzieję że nie dlatego że capi w aucie hehe
-
Serwis Bielsko-Biała
lecisz z bielska na cieszyn, potem odbijasz na wisłę i to jest za raz za zjazdem. Zresztą adres Harbutowice 57, szukaj sobie na mapsach
-
Serwis Bielsko-Biała
no co ty... http://goo.gl/maps/YOSKe 26 km, w dodatku dwupasem
-
Serwis Bielsko-Biała
Hej, tylko i wyłącznie Władysław Tyrna w Harbutowicach, popytaj o niego ale na termin można czekać i 3miesiące chyba że dzieje się coś z wozem to szybciej. U niego zostawiasz auto, on zaklada Ci zeszyt i robi naprawdę potężny przegląd wszystkiego co się da i poźniej monitoruje co się bardziej nadaje do wymiany bo jak przyjedziesz na kolejny przegląd to widzi wpis do zeszytu ze np 10 000km temu coś było już lekko zuzyte a teraz czy jest do wymiany itd, naprawdę gosć robi tylko VW, Audi i skodę, od ponad 30lat.
-
Lampy tylne led audi a4 b5 eagle eyes
jak wyżej, tylko ledy od bidzia, a ni jakieś geylooky
-
Zapaszki do auta
a wlasnie używam classic black, a jakos choinka z folia to wygląda blee, pomimo tego że u mnie jeżdzą one z tyłu prawie w bagażniku
-
Zapaszki do auta
Jak mozna choinkę otwierać czasem? Ja jej w woreczku nie woze, pilota w folijkach tez nie trzymam
-
Zmiana koloru podsufitki ;) [!!!]
Trzeba umieć, czego nie powiem o sobie, moze ktoś dla potomnych foto relacje zrobi
-
Zapaszki do auta
choinki pachną tydzień potem tylko wiszą... Dlatego szkoda mi dać 5zł na tydzień, zamówię chyba California Scents Balboa Bubblegum
-
Zmiana koloru podsufitki ;) [!!!]
No to trzeba czekać aż ktoś zrobi całą podsufitkę bo chętnych na podobny manewr zapewne będzie dużo, szkoda że do malowania zapewne trzeba ściągać podsufitkę..
-
Seryjne zawieszenie i Alu 17"
koza jak koza ale opona będzie już baloniasta
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Szafa mierzyłeś to osobiście miarką? bo ja bym powiedział, że minimalna różnica musi być Może jakaś będzie w obwodzie, ale myslę, że nie przekroczy 1%
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
od tego dzwieku mozna oszalec z radosci... dlatego marze o swapie na 4.2, zeby miec namiastke chociaz
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
bardzo ładna, mam taki sam układ wozu - czarna bez chromu, tyle ze z relingiem napewno coś podpatrze szkoda że koło tylko 7,5"..
-
obniżenie zawieszenia
jakieś no name, kto to wie co to będzie, nawet google nie wiedzą
-
Rozpórka górna
Czyli w moim przypadku ori 1BA z quattro wsadzę stabilizator z s4 np lub rs4?
-
Moje prace
Chyba lustro, mozesz podrzucic cene na pw
-
Moje prace
Z koloru lz9w wyciągnie się efekt podobny jak na tym RS6?
-
Rezanie zaczepów rolety bagażnika
To napisz jak się złamie, zobaczymu ile wytrzyma, oby jak najdłużej
-
GWINT - w góre czy w dół? kiedy jest twardziej?
kupiłem h&r i chyba ich nie mam (od juzka)
-
Czy wycierać auto?
To już wiadomo co muszę kupić po korekcie na wiosnę, ps polecacie kogoś na ślasku, okolice Bielska do korekty?
-
co pod antenę CB żeby nie rysować lakieru ?
Ja mam taką wlaśnie gumę z kołnierzykiem która obejmuje podstawę, wyczyściłem miejsce montażu i położyłem na dach, tyle że ja nie ściągam podstawy w ogóle bo mam antenę 150cm więc tylko ją odkręcam.
-
kiera z b6 do b5
Resumując, do polifta kiera z b6 idzie p&p?
-
Pompa wspomagania i maglownica
Nie kupuj zamiennika, nawet nowe wyją, lepiej oddac ori do regeneracji, też mnie to czeka...