Treść opublikowana przez Grabek94
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Wczoraj po południu w okolicach Jana Pawła II widziana srebrna S4 B5 Avant na czarnej feldze. Ktoś wie czyja to? Żadnych oznaczeń klubowych się nie dopatrzyłem.
-
Ubytek płynu wspomagania
No poszukam, poszukam. Mam nadzieje, że to nic groźnego
-
Ubytek płynu wspomagania
Płyn jest zalany ori LHM, bo pare miesięcy temu był magiel robiony. Jak odpowietrzyć układ?
-
Ubytek płynu wspomagania
To normalne, że płynu nagle "przybyło" o ponad pół cm na zbiorniczku? Ta pianka może być spowodowana umierającą pompą?
-
Ubytek płynu wspomagania
Raczej były na wprost. Zawsze tak zostawiam.
-
Ubytek płynu wspomagania
Witam, zauważyłem dziś, że minimalnie ubyło mi płynu od wspomagania. Powoli może robić się gdzieś nieszczelność czy jest możliwe, żeby płyn poprostu odparował? Było przez kilka miesięcy lekko pod kreską max, a teraz jest tak w 2/3 poziomu min/max. EDIT. Poszedłem do samochodu, podniosłem z obu stron, zobaczyć, czy nie ma żadnych wycieków w okolicy drążków. Sucho, opuściłem samochód, podjechałem kawałek na parking i płynu było już z 2 mm PONAD MAX a na wierzchu lekka pianka. Co to za czary?
-
Wybite zamki, jak wejść do auta?
Są firmy, które profesjonalnie włamują się do samochodów. Nie wiem, jak w przypadku uszkodzonych zamków, ale możesz spróbowac.
-
[B5 ADR] czysta Smerfeta - gwint na ori feldze
Co, że droga do szkoły. Prezesik18 był pod szkoła ostatnio mając przód ustawiony na jakieś tam okolice 58cm, także nie gadaj, że cokolwiek Cie ogranicza Nie podpuszczam Cie oczywiście
-
zimny - ciężko odpala na benzynie
Najprościej sprawdzić jego działanie przykładając ucho do wlewu paliwa, gdy jest odkręcony korek. Jeśli nic nie słychać z tego miejsca, szumu zasysanego powietrza, to znaczy, że działa wszystko.
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Miała być też strefa, ale podobało się nam tam ---------- Post dopisany 11-05-2014 at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2014 at 13:39 ---------- Gwint w końcu wyregulowany, błotniki zrolowane i w końcu stoi tak, jak się należy. Najbliższe plany to w końcu ogarnięcie klapy otwieranej z pilota, wrzucenie przekaźnika wycieraczek nr 99, wyrezanie grzanych luster i kratek poliftowych:naughty: Kto zna dobre miejsce na zdjęcia w okolicach Koszalina proszę się tu ze mną podzielić informacjami ---------- Post dopisany 10-06-2014 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2014 at 13:38 ----------Efekt weekendowej nuuudy. Myju i na zdjęcia
-
Przednie lampy Sonar Daylight - prośba o opinię
Daj spokój z tymi lampami, za 2/3 ceny kupisz oryginalne poliftowe Valeo w bardzo dobrym stanie. Nie ma innego dobrego wyboru, co do przednich lamp niż ori.
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Z serii "jak pozbyć się bagażnika" Mam nadzieję, że chociaż warto.
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Ok, dzięki. Niedługo mnie to czeka.
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Wszystkie wahacze dokręcamy na opuszczonym samochodzie? Jak to wygląda w przypadku górnego przedniego?
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Fajnie to wyszło
-
[B5 ADR] czysta Smerfeta - gwint na ori feldze
Napisz plany, coś o samochodzie więcej, daj fotki wnetrza itp.
-
Zapieczona główna nakrętka od gwintowanego zawieszenia
Tak jak mówiłem, strzykawką nalać go tam sporo, tak z 30ml na strone i zostawić niech się przeżre. Potem tylko i wyłącznie kluczem hakowym, żadnych młotków i przecinaków. Zaprzeć się i musi puścić.
-
Przełączanie na gaz - późno
Usuń wszystkie, pojeździj i zobacz, czy pojawią się znowu.
-
[B5 APU] Srebrny Avant by Adasijo;)
S-line w B5 nie występował Chrom z allegro z tego co wiem jest nic nie warty. Tak poza tym to ładne autko, powodzenia w modach i niech służy
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Na alledrogo kupie 2 sztuki za 67zł z przesyłką grzane.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jakby ktoś widział przedliftowy wkład prawego angielskiego lusterka z B5 na sprzedaż, albo wiedział, że ktoś dziwnym trafem ma skądś, to się chwalić bo pól godziny temu, ktoś na osiedlu mi zaebał
-
Zapieczona główna nakrętka od gwintowanego zawieszenia
Wbrew pozorom jest to dość delikatne, więc wolałbym nie ryzykować z ogniem, zwłaszcza, że na bank nie trafisz idealnie tylko w nakrętke i przysmażysz też trochę kolumne. Tak czy siak sposób z płynem opatentowany, to nie potrzeba gdybać narazie z innymi.
-
Zapieczona główna nakrętka od gwintowanego zawieszenia
Dlatego nawet nie komentowałem tego posta. Poprostu go zignorowałem
-
Zapieczona główna nakrętka od gwintowanego zawieszenia
Dlatego czasem warto zapytać tatę o radę. Odrazu powiedział, że żadne wd-40, tylko zalać płynem hamulcowym. Wychodzi na to, że stare metody najlepsze. Elegancko poszło. Pozostała regulacja tylko, żeby równo stała, co do milimetra.
-
Zapieczona główna nakrętka od gwintowanego zawieszenia
Wszystko robione na samochodzie Strzykawka i lejesz na nakrętkę od góry, celując na okolice łączenia nakretki z amorem. Ja czekałem 6 godzin tylko dlatego, że klucze mi tata wiózł z firmy. Ale czas oczekiwania wyszedł im na dobre. Tak jak pisałem, ważne, żeby w nie nie tłuc czymkolwiek, a przyłożyć równomierną dużą siłe kluczem. Musi puścić. Nakrętki aluminiowe są. Gwint Vogtland. Płyn hamulcowy DOT5 firmy K2