Treść opublikowana przez DodoS4
-
Moje prace
Odbicia pierwsza klasa
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Od siebie mogę polecic gtechniq matte dash Używałem wielu środków i ten daje super matowy efekt. Jedyny minus to cena ale i tak warto.
-
Ślizganie sprzęgła
Siemanko,miałem ten sam problem co Ciebie.Myslalem wtedy że sprzęgło do wymiany i u mnie po rozebraniu okazało się że winny był uszczelniacz.Tarcza z dwumasem była cała zalana olejem dlatego też się slizgala.Po wymianie uszczelniacza wszystko wróciło do normy.
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
U mnie spalanie na trasie praktycznie cały czas 160km/h równe 7L/100
-
HID xenon do mijania
A ja polecam jazdę w nocy lub w deszczu na tej szajskiej barwie. Dokładnie,mialem 6000k których nie polecam,teraz mam 4300 i jest lepiej np podczas deszczu.
-
Wahacze SKV
U mnie po 8 miesiącach jak na razie spokoj.Robie 2200km miesięcznie PL-DE-PL. Za tą cenę to się nie ma nawet co zastanawiać.
-
Środek do czyszczenia felg
Od siebie rónież polecam tuge.
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Ja najbardziej byłem zadowolony ze zwykłych żarówek.Super widoczność w każdych warunkach,czego nie mogę powiedzieć o tych z niebieską bańką.Do tego wszystkiego cena tych niby super hiper białych ...
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Ja zaślepiałem u siebie jakies 3 tyg temu. Nie zauważyłem by silnik twardziej chodził. Nagrzewa sie tak samo jak wczesniej. Egr nie ma żadnego wpływu na prace turbo. Z plusów to lepiej teraz sie zbiera z dołu.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Siemanko,powiedzcie u kogo tu na forum najlepiej kupić akumulator.
-
Zamienniki przycisków sterowania szybami i włącznika świateł - z aliexpress
Zamów kolego na Allegro ,będzie szybciej ...
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Dokładnie ,szkoda sobie zawracać głowe tymi 100 watowymi zarówkami.W b5 przerabiany temat i niestety wiecej to szkód narobiło niz pożytku.
-
Konserwacja opon
No powiem Ci kolego że robi robote ta Mamba:)
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
Ja również polecam ledy od Tomnika.Mija 1,5 roku jak założyłem zero problemów do dzis.
-
Spotkania na drodze
Oo to ja;) Lecialem akurat do roboty do DE.Pozdrowienia również dla Ciebie kolego;)
-
Polecane opony zimowe
Dokładnie Winter miało byc:)
-
Nowe sprzęgło bierze wysoko
Ja równiez wymieniałem sprzęgło.Przed wymianą jak i po bierze tak samo wysoko.
-
Polecane opony zimowe
Najlepszą zimowke jaką miałem to Conti Sport Contact,tylko mały minus cena...
-
Nexen vs Debica? Prosze o opinie
Co byś nie wybrał Nexen czy Dębice będziesz zadowolony;)
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Również i ja się wypowiem na temat Nexenow (Winguard Sport).Kupiłem w październiku i jezdzilem do kwietnia.Jazda po Krakowie i okolicach,czasem wypad w Bieszczady.Bieżnika przez 5tys zeszło naprawdę minimalnie.Na śniegu okej,na mokrym,suchym również.Ogólnie polecam bo dość dobry stosunek co do jakości.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
No powiem Ci kolego że jak dla mnie to na 19" lepiej wygląda.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Zakupy u dzika robiłem 2 razy.Jeszcze nie zdąrzyłem zapłacic a paczka juz była u mnie!Byłem zaskoczony także polecam wszystkim
-
Passat CC by Dumel pakiet USA
Felga robi robote.Kolego jak tam wrażenia z przesiadki z audi do paska?Tym to sie chyba płynie w trasie?
-
kupno kamerki samochodowej
Ja równiez polecam G1WH .Najlepsza kamera w tej cenie.W nocy też dobrze nagrywa.
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Chciałbym się takim cackiem przejechać i poczuc to przyśpieszenie