Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DodoS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DodoS4

  1. Odbicia pierwsza klasa
  2. Od siebie mogę polecic gtechniq matte dash Używałem wielu środków i ten daje super matowy efekt. Jedyny minus to cena ale i tak warto.
  3. Siemanko,miałem ten sam problem co Ciebie.Myslalem wtedy że sprzęgło do wymiany i u mnie po rozebraniu okazało się że winny był uszczelniacz.Tarcza z dwumasem była cała zalana olejem dlatego też się slizgala.Po wymianie uszczelniacza wszystko wróciło do normy.
  4. U mnie spalanie na trasie praktycznie cały czas 160km/h równe 7L/100
  5. DodoS4 odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    A ja polecam jazdę w nocy lub w deszczu na tej szajskiej barwie. Dokładnie,mialem 6000k których nie polecam,teraz mam 4300 i jest lepiej np podczas deszczu.
  6. U mnie po 8 miesiącach jak na razie spokoj.Robie 2200km miesięcznie PL-DE-PL. Za tą cenę to się nie ma nawet co zastanawiać.
  7. Od siebie rónież polecam tuge.
  8. Ja najbardziej byłem zadowolony ze zwykłych żarówek.Super widoczność w każdych warunkach,czego nie mogę powiedzieć o tych z niebieską bańką.Do tego wszystkiego cena tych niby super hiper białych ...
  9. Ja zaślepiałem u siebie jakies 3 tyg temu. Nie zauważyłem by silnik twardziej chodził. Nagrzewa sie tak samo jak wczesniej. Egr nie ma żadnego wpływu na prace turbo. Z plusów to lepiej teraz sie zbiera z dołu.
  10. Siemanko,powiedzcie u kogo tu na forum najlepiej kupić akumulator.
  11. Zamów kolego na Allegro ,będzie szybciej ...
  12. Dokładnie ,szkoda sobie zawracać głowe tymi 100 watowymi zarówkami.W b5 przerabiany temat i niestety wiecej to szkód narobiło niz pożytku.
  13. No powiem Ci kolego że robi robote ta Mamba:)
  14. Ja również polecam ledy od Tomnika.Mija 1,5 roku jak założyłem zero problemów do dzis.
  15. Oo to ja;) Lecialem akurat do roboty do DE.Pozdrowienia również dla Ciebie kolego;)
  16. Dokładnie Winter miało byc:)
  17. Ja równiez wymieniałem sprzęgło.Przed wymianą jak i po bierze tak samo wysoko.
  18. Najlepszą zimowke jaką miałem to Conti Sport Contact,tylko mały minus cena...
  19. Co byś nie wybrał Nexen czy Dębice będziesz zadowolony;)
  20. Również i ja się wypowiem na temat Nexenow (Winguard Sport).Kupiłem w październiku i jezdzilem do kwietnia.Jazda po Krakowie i okolicach,czasem wypad w Bieszczady.Bieżnika przez 5tys zeszło naprawdę minimalnie.Na śniegu okej,na mokrym,suchym również.Ogólnie polecam bo dość dobry stosunek co do jakości.
  21. No powiem Ci kolego że jak dla mnie to na 19" lepiej wygląda.
  22. Zakupy u dzika robiłem 2 razy.Jeszcze nie zdąrzyłem zapłacic a paczka juz była u mnie!Byłem zaskoczony także polecam wszystkim
  23. Felga robi robote.Kolego jak tam wrażenia z przesiadki z audi do paska?Tym to sie chyba płynie w trasie?
  24. Ja równiez polecam G1WH .Najlepsza kamera w tej cenie.W nocy też dobrze nagrywa.
  25. Chciałbym się takim cackiem przejechać i poczuc to przyśpieszenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.