Treść opublikowana przez pawelosinski83
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Może nawet dzisiaj
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Auto odebrane, przy odpalaniu w jakichkolwiek warunkach w końcu jest błoga cisza Także wszystkiemu winne były wariatory... Na nowych cewkach i równo ustawionym rozrządzie dupohamownia mówi, że w końcu jedzie jak na S4 przystało - ale jeszcze jej nie mierzyłem. Rozrząd wyszedł "fizycznie" idealnie - po kilku obrotach wału blokady wchodzą bez oporu, ale VCDS i tak pokazuje -4 i -4... Nie wiem dlaczego tak jest i wolałbym "0" i "0" ale mało mnie to teraz interesuje zważywszy na to jak auto się odpycha Jakbym mógł to bym nawet do kibla jeździł teraz esą Podziękowania dla Kamila i Julka z CK-PROJECT we Wrocławiu za ogarnięcie auta, a łatwo z tym nie było... Dzięki za miłe słowo Jeszcze nie jest idealna, ale będzie Auto to nasze jedyne, użytkujemy je na co dzień i jak już pewnie nie raz wspominałem, mimo wszystkich związanych z nim akcji jestem za***iście zadowolony... Jedyne czego żałuję, to to, że nie kupiłem go wcześniej... Jeśli myślisz o zakupie i świadomie go dokonasz, wiedząc, że niektóe rzeczy Cię nie ominą - gwarantuję, że dojdziesz do podobnych wniosków.
-
Tiptronic i laweta
Oczywiście, że tak :-) Ze 3 razy nawet wjechać i zjechać ;-) Nic się nie stanie. Jesli dygasz, to na "P" nie możesz, jak już to tak jak was002 napisał: zapłon i "N".
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Z ostatecznym osądem poczekam na kolor i opony oraz dobre foty, ale póki co to ja kdla mnie trochu na minus
-
Temp. oleju w liczniku....
VFIZ QMATIS poszukaj w internecie... Wysłane z Tapatalka
-
renowacja lamp
To już bardziej zależy od ręki lakierującego ;-) Wysłane z Tapatalka
-
renowacja lamp
Jest coś takiego jak lakier w sprayu 2K (z utwardzaczem właśnie). Sprawdza się idealnie. Nie trzeba mieć całego sprzętu lakierniczego. Wysłane z Tapatalka
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
stlingi lepsze :-P
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Już wiadomo dlaczego coś dalej grzechotało po zrobieniu rozrządu... Tak oto wyglądają moje wariatory PO REGENERACJI u polecanego jegomościa z Allegro... Już kupiłem 2 "nowe używane" w super stanie, mam nadzieję, że to finalnie zakończy przygodę z rozrządem...
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
Kupiłem auto na ravenolu i z konwerterem do regeneracji. Ciężko więc mi oceniać... Wysłane z Tapatalka
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
Miałem ravenola 6hp zalanego jakies 70 tys temu. Teraz przy spuszczaniu był jeszcze ładny, klarowny. Zalane zostało kilka litrów tego Valvoline'a, pochodziło auto chwilę, został zlany i zalany świeży Valvoline. Wysłane z Tapatalka
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
Ten, który sam znalazłeś ;-) Valvoline MaxLife ATF zgodny z G-060-162-A2 uszczelka - 09L321371 filtr - 09L325429
-
Wymiana zaworku PCV
w benepolu jakby co: 058133753B - 125zł 077103245B - 375zł
-
Wymiana zaworku PCV
058133753B http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4Q/2003/249/R/1/133/133084 077103245B http://pl.realoem.me/Audi/CA/A4Q/2003/249/R/1/103/103080
-
adaptery D1S > D2S
Tak, dokładnie to. Wysłane z Tapatalka
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Wrzucałem fotki dokładnie tych lampek paręnaście postów wcześniej... Wysłane z Tapatalka
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Ślizgi z RS4 B7 pasują :-) Dla przypomnienia: Lewy, dolny: 079109469AA --> 059109469F Górny, środkowy: 079109469AC --> 059109469E
-
adaptery D1S > D2S
Wolałem wyrezać na bazie OEM ;-) tym bardziej, że taki adapter to tak na prawdę starter a nasze przetwornice są bardzo czułe i nie chciałem ryzykować ich uwalenia. Adaptery pasują do każdego auta z palnikami d2s i przetwornicami d1s - jeśli tylko się zmieszczą do lamp ;-) Wysłane z Tapatalka
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Za nisko tera, było ładniej :-P Wysłane z Tapatalka
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Błędów i missfire'ów ogólnie nie miałem, ale czasem na jałowym pojawiały się takie pojedyncze delikatne kopnięcia jakby... Więc w sumie tak na wszelki wypadek, żeby mieć pewność, że wózek nie będzie już mulić zamówiłem jeszcze takie ooooo: Dziś przyszły brakujące graty do ponownego poskładania rozrzadu, więc niedługo może w końcu wyjadę przedmuchac to V8 jak należy :-D
-
adaptery D1S > D2S
sprawdza się, cały czas na nich jeżdżę - kupiłem valeo. Niektóre A4 B6 miały takie montowane fabrycznie. Ale w bixenonach na projektorach z A4 B8 nie mieści się to świństwo w lampie. Rozwiązanie: kupiłem dodatkowo chińskie wtyczki D2S do HID'ów, obciąłem konektorki i podlutowałem do adapterów. Adaptery są teraz jako osobne "klocki" w lampach. Zawartość dodana 6 minutes later Kilka fotek dla lepszego zrozumienia... Wysłane z Tapatalka
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Dzięki :-) Zapraszam częściej, będzie trochę modów, w tym część zerżnięta od Ciebie hyhyhy Szkła ZKW-R ;-) Trochę za duże i trzeba przykombinować z mocowaniem ale wchodzi. Jak skończę to pokażę co i jak... STI-R nadają się głównie do japońskich projektorów... Wysłane z Tapatalka
-
renowacja lamp
zapraszam do mnie do tematu (link w podpisie) opisałem tam regenerację szkieł reflektorów. NIE POLERUJEMY LAMP PRZED LAKIEROWANIEM !!!
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
chcem to daj jakieś lepsze foty wyłączonego plissssss
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
Każdy olej spełniający nowszą specyfikację automatycznie spełnia starsze tego samego typu... Ja tam zalałem Valvoline z przepłukaniem - taka dwukrotna wymiana statyczna ;-) + regeneracja konwertera i skrzynia w końcu chodzi miodzio :-)