Treść opublikowana przez pawelosinski83
-
Przekładki termiczne / izolacyjne kolektora dolotowego
No i mam wyniki ;-) Ta sama trasa do pracy rano, pomiar zrobiony w tym samym miejscu, także w korku - nawet się tak złożyło, że temperatura na dworze wczoraj była identyczna. Rezultat: Podsumowując: Przekładki termiczne pod kolektorem obniżają temp. powietrza w dolocie (IAT) o ponad 20 stopni :-)
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
OK, właśnie wydawało mi się, że mi to działało... ale pamiętam czy sprawdzałem po montażu multikiery, bo nie korzystam na codzień z tego menu z racji tego, że mam VFIZ'a. Auto stało teraz miesiąc bez aku podpiętego i patrzam a tu nie trybi :-D - chciałem się upewnić, czy to normalne, czy nie... Dobra, muszę się podpiąć VCDSem i obadać. Dzięki za info.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Hej, właśnie się zorientowałem, że nie mogę przełączać wartości ani zresetować wskazań spalania itd - wymieniałem jakiś czas temu całego pająka z modułem Q pod multifunkcję. Czy to możliwe, że manetka wycieraczek z B7 nie działa w b6? Oczywiście fabrycznie miałem pełen fis i manetkę z jego obsługą i działało...
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Nie, MINI D2S / MINI H1 itd to nazwy własne projektorów firmy MORIMOTO, Tak jak INTEMO to nazwa projektora firmy HELLA ;-) Morimoto robi też repliki projektorów OEMowych, np EVOX-R to replika projektora z Lancera EVO X, FX-R to replika projektora z infinity FX... Nie mam pojęcia co kupiłeś :-D Ale nie ma czegoś takiego jak mini Koito :-D W każdym bądź razie za***iście jara i chciałbym wiedzieć co to :-D Masz jakieś fotki/linki? Zara rozkminimy co ześ tam upchał do lamp :-P
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
aaaa czyli to ciągle to samo... Myślałem, że "mini" wywalone, a wsadziłeś coś z Koito. Producentem jest chińskie Morimoto, nie japońskie Koito.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
A z jakiego auta albo jaki typ projektora jeśli można wiedzieć :-P
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Projektory z Murano??
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
osz Ty a jak szerokość, jasność i zasięg na długich w porównaniu do intemo?
-
[B6 AVF] by Edyta
Dobrze to kółko wygląda, ale koniecznie trzeba to na glebę opuścić
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Całkiem przyjemnie to świeci :-) Wiesz jakie tam siedzą projektory? Wysłane przez Tapatalka
-
[S4 BBK] Mocny Potworek = S4, 29.09.2017 - hamulce 370 mm z TTRS, tył 330mm z S4 B8
Elegancko :-) z czego to przełącznik? :-D Wysłane przez Tapatalka
-
Wymiana rozrządu, nowe pierścienie, uszczelniacze...
2,5tys to za podstawowe części; ślizgi + dolne napinacze + łańcuchy, kupowane po dużych zniżkach w ASO, i SWAG poza ASO, ten sam zestaw bez zniżek w ASO to 3300. Do tego wariatory: tylko ASO: 2200 (1800 po zniżkch) za sztukę (są 2) lub ich regeneracja Dla tych co mają pecha napinacze górne (2 sztuki): tylko ASO, 3000 (2550 po zniżkach) za sztukę, jak są OK to tylko 2 ślizgi po 55 Zestaw śrubek, zaworków, uszczelek itd to kolejne 2000zł w ASO lub 1400 jak się pokombinuje i poszuka po sklepach Napinacz paska wielorowkowego to prawie 5 stówek , pompa wody 650, termostat 380... (tylko w ASO) Pasek, świece, płyny, czujniki, oringi pierdoły to około tysiak... Warto od razu regenerować alternator i rozrusznik ~700 i modlić się, żeby pompa wspomagania i kompresor klimy były dobre, a z ciekawostek: sam blok napędowy kompresora to ~3000 Robota tania też nie jest, u sprawdzonych ludzi rozmowa zaczyna się od 3000 (Wrocław)
-
Wymiana zaworków oleju spod kolektora ssącego w Audi S4 B6
A mógłbyś ogarnąć jego numer? kupiłem 2 zaworki oil check valve": 079103175C i "oil spray jet" 079115540A Jeszcze co tam ma być??
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Zdajecie sobie sprawę że to oporniki za 20 groszy? Wysłane przez Tapatalka
-
Przeróbka BiXenon gdy nie chcesz żółtej poświaty światła drogowego.
Wtedy nie będzie mrugania długimi H7 na wyłączonych światłach mijania (np gdy masz DRL w zderzaku)
-
Dupowóz S4 b6
4.2 nie bierze oleju? Ale jak to ;-) Wysłane przez Tapatalka
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Tak, u mnie bez problemu czyta taki kabelek > Wysłane przez Tapatalka
-
Schemat pinout przycisków szyb
DZIĘKI WIELKIE - wszystko jasne
-
Schemat pinout przycisków szyb
Może kiedyś ;-) Kupiłem jakiś czas temu przyciski z A4 B8 bo moje w B6 dziwnie działały, ale już jest w 99% OK, więc póki co właśnie je sprzedałem, ale chcę ogarnąć temat, póki jeszcze mam ten panel i mogę coś pomierzyć. Kiedyś zrobię tego moda ze względów wizualno-dotykowych. Same szyby działają P&P, ale chciałbym także, żeby przycisk do blokowania tylnych szyb działał, a jak wiadomo nie działa (w B8 jest to przycisk monostabilny, w B6 przełącznik bistabilny). Jestem ciekaw, czy jest on "wystawiony" na osobny pin i wystarczy zrobić modulik do panelu z B8, który go elektronicznie "przytrzyma", czy to grubsza sprawa i trzeba coś rzeźbić wewnątrz.
-
Schemat pinout przycisków szyb
Witam, nie mogę nigdzie znaleźć pinoutu oraz schematu dla paneów przyciskuów elektrycznych szyb kierowcy (4 x elektryka) dla A4 B6 oraz A4 B8 - czy mógłby ktoś poratować
-
Dupowóz S4 b6
Wypasik :-) Chciałbym, żeby o moją ktoś tak zadbał albo żebym sam mógł to zrobić... zazdraszczam :-D
-
Spoty wrocławskie
Wiater, Rogowska
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Kurde, za***iście wyszły fele... ojciec w żórawinie dał do roboty z allroada i lakier płatami odłazi... I zapłacił 700... ehhh... Fura - co tu dużo gadać - klasa sama dla siebie Nic tylko pogratulować i zazdrościć
-
Czujnik otwarcia drzwi..
w zamku - mikrostyki i przelutowanie lutów, zakładam, że wtyczka zamka sprawdzona jesli kable były wymieniane... zerknij do mojego tematu, są tam zdjęcia z tej operacji
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Pytałem czy od siatek czy za katalizatorami i odpisałeś tak, że nie wiedziałem, więc dopytuję :-P nie złość się ;-) hyhy No to jak tak poleciałeś to rispekt [emoji41] zazdraszczam :-D Oby tylko na trasie łba nie rozsadzało... Byłeś może na rolkach przed wydechem? Fajnie by było poznać różnicę po sofcie i millteku... > Wysłane przez Tapatalka