Treść opublikowana przez pawelosinski83
-
Zmiana 5W50 na 10W60
+1 zaryzykowałbym stwierdzenie, że nawet 5w50 to już za gęsto na zimę u nas w raczej każdym seryjnym silniku. Ja jeżdżę na LM Synthoil High Tech 5w40 ale raz kupiłem z ciekawości 5W50 VR1 i przy dolewce po nocy w -10*C to z butelki leciał jak miód dosłownie... Na zimę to raczej 5W30 bym polecał, a na pewno nie więcej jak 40... Nie ma co szukać oszczędności i "naprawiać" silnika gęstym olejem...
-
wycieraczka tylna - zamiennik - działanie
Mam identycznie... no to sprawa wyjaśniona. Dzięki :-)
-
wycieraczka tylna - zamiennik - działanie
Dzięki za cynk, obczaję Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
wycieraczka tylna - zamiennik - działanie
Dzięki za odp U mnie jest tak, że jak włączam po prostu to macha najpierw 3 razy i potem co jakiś czas 1 raz. A czasem normalnie raz i potem co jakiś czas... Chyba coś nie halo z tym silniczkiem... Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
wycieraczka tylna - zamiennik - działanie
Dzięki I nigdy przenigdy nie machnie 3 razy? Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
wycieraczka tylna - zamiennik - działanie
No kierwa nikt nie wie jak działa oryginalna tylna wycieraczka w avancie?? :-P
-
[ALL B6] Przednie lampy DEPO - zbieram opinie
Czy klosze z najtańszych DEPO H7 pasują do ORI BIXENON ? :-)
-
Silnik wycieraczki tył
ja kupiłem ten: http://allegro.pl/silnik-wycieraczki-tyl-audi-a3-a4-b6-b7-a6-q5-q7-i6990913713.html I działa bardzo dobrze, wykonanie nie odbiega od ori. Tylko czasem macha 3 razy od razu - i nie wiem czy tak ma być ;-) u tego samego sprzedawcy kupiłem też od razu zestaw ramię + pióro Q5 + dysza spryskiwacza - zbiera idealnie, pasuje wszystko super.
-
wycieraczka tylna - zamiennik - działanie
Hejka. Mam pytanko odnośnie działania tylnej wycieraczki w avancie B6. Jako, że moja seryjna dokonała żywota kupiłem nowy zamiennik, który (chyba) działa inaczej... Po włączeniu macha 3 razy i ogólnie macha chyba częściej niż oryginał... to możliwe? Czasem machnie raz - i tak chyba miałem w oryginalnej, ale juz nie pamiętam :-D Czy ktoś mógłby mi zreferować jak powinien działać oryginał w sytuacji, kiedy włączymy i zostawimy włączony oraz jesli tylko "pykniemy" - czyli włączymy i wyłączymy od razu jak wycieraczka ruszy.
-
Czym, jak wykrecić te śrubki oświetlenia tablicy rejestracyjnej ?
N10625802
-
Brak mrugnięcia kierunkowskazów przy zamykaniu z pilota A4 B6 Avant
U mnie musiałem wytargać zamek i przeluować wszstkie luty - od ponad roku problem nie powrócił ani razu.
-
Mechanizm wycieraczki tylnej szyby
miałem to samo ostatnio - wcieraczka po prostu coraz wolniej chodziła aż stanęła - nowy mechanizm załatwił sprawę. Od razu kup sobie nową dyszę i ramię wycieraczki - jak ługo nie była zdejmowana to pewnie tworzywo ramienia odejdzie od aluminium... I wyjmij uszczelkę z szyby i przeczyść dokładnie szybę i samą uszczelkę.
-
[s4 b6] 4.2 BBK by Lipton_Rze
Fajnie się czyta i ogląda :-) Jak tam wydech tak przerobiony? Bo mi trochę już za cicho z wbebeszonymi katami :-D
-
Zmiana T4W/BA9s na W5W LED
jakby co to ja mam te drugie i pasują idealnie ;-)
-
Wymiana zaworków oleju spod kolektora ssącego w Audi S4 B6
W ASO Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Audi S4B6 Vcds Block 90-93 Wyniki!
Klekot poniżej sekundy to raczej wariatory. Uwalony ślizg = luźny łańcuch daje raczej wartości około 10 stopni... I przeważnie niesymetrycznie... Ty masz prawie w granicach nowego rozrządu. U mnie po 3 krotnym ustawianiu jest -4 -3 na nowch częściach z aso. Przeszedłem przez chyba wszystkie formy klekotania :-) Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa podświetlanie klamek wewnątrz
Klamki świecą bardzo słabo w porównaniu do reszty, daj podświetlenie na max przy zegarach i sprawdź w całkowitej ciemności, czasem 1 latarnia może je przyćmić ;-) Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
FIS wyświetla info o otwartym bagażniku A4 B6
Miałem tak samo rok temu... Fis się odezwał pierwszy raz... i ogólnie był spokój, ale od czasu do czasu, głównie w mokre dni był kłopot. Aż ostatnio nie udało się zamknąć klapy... Zamek przestał chwytać. Rozebrałem zamek i wywaliłem połowę sprężynek i jakichś plastików ze środka, które uznałem za niepotrzebne :-D Zamiast nitowania skręciłem zamek na śruby z płaskimi nakrętkami i całość wlazła z powrotem i działa do dziś bez problemów. Także nie był to mikrostyk, a uszkodzenie mechanizmu zamka. Aby zajrzeć do zamka musisz zdjąć tapicerkę, zdemontować cięgna i odkręcić zamek. Mikrostyk jest w środku. Sprawdź styki od wtyczki i samego mikrostyku czy nie są skorodowane w pierwszej kolejności. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Oprawka H6W
W5W z alledrogo pasują ładnie na wcisk. Takie czarne gumowe rurki z czerwonym i czarnym kabelkiem Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Audi S4B6 Vcds Block 90-93 Wyniki!
Jest OK Chociaż do interpretacji 91 i 92 to trzeba logi albo filmik wartości w 3 polu to wymagane, w 4-tym uzyskane i powinny być zawsze jak najbliżej 3 pola Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
[S4 BBK] Mocny Potworek = S4, 29.09.2017 - hamulce 370 mm z TTRS, tył 330mm z S4 B8
No zacnie milordzie ;-) PS. Jeszcze nie ogarnąłem adapterów pod czujnik oleju, ale pamiętam o Tobie ;-) PS2.OT. :-D Jak tam note 8? Bo moja czwórka już trochę wysłużona i myślę o 8 :-D Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Koito Bi-LED a kontrola żarówek
W sumie chyba masz rację... Fakt, że wali błędem dopiero przy włączaniu... Też tak miałem jakiś czas temu przy uwalonej przetwornicy... Nie pomyślałem o tym... Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
a6 3.0tfsi błedy p2432 p0018
Bank 2 = kierowca Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
a6 3.0tfsi błedy p2432 p0018
W 93 jak wartości przekroczą 15 stopni to już ich nie pokazuje i jest błąd taki jak piszesz i MIL. Zacznij od czujnika wałka jeśli rozrząd jest cichy, ale wygląda na przestawienie rozrządu. Ale jeśli nie pokszuje wartości w 93 na obydwu bankach to powinny być 2 błędy korelacji... Troszkę dziwne. Miałem takie same objawy i błędy, no ale rozrząd się tłukł i 2 ślizgi połamane... Uwalony wariator ma inny błąd i inne objawy. Poczytaj w moim temacie i w dziale silnikowm S4. Ten drugi błąd 2432 nie ma nic do rzeczy. To ekologia SAI. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
D2S - słabo świeci, po regeneracji
taki efekt to zwykle zmatowiałe odbłyśniki...mają być jak lusterko... zobacz jak świeci sam palnik - czy jasno czy kuleje... nie wiem, czy w tym przypadku można założyć odwrotnie odbłyśnik ale w niektórych projektorach się da i to też jak najbardziej może być przyczyna.