Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelosinski83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelosinski83

  1. heble trochę wyglądają śmiesznie w tych rolkach, szczególnie tył...
  2. troszkę malo spasu, ale też super ? Sprzedaj mi ? Nie ważne, że dopiero kupiłeś ?
  3. uuuuuu dobra jest ? poka środek
  4. taaa chyba mierząc zewnętrzną średnicę opony ? nie wiem... w takim razie to bardzo nie trafiony wzór do audic... już w B8 wyglądała na za małą, w C7 to wygląda jakby miała 17 cali...
  5. eeeee a telewizorów to nie można wozić na płasko ? Ja robiłem kalibrację OLED'a (LG serii 7) i coś tam niby było widać, ale to już marginalne sprawy, że tak powiem... W fabrycznym trybie kinowym podczas normalnego oglądania w zaciemnionym pomieszczeniu raczej nie dało się odczuć poprawy jakości...
  6. kixi mówił o wtrysku, a nie o świecy i cewce...
  7. U nas żonie spadł słoik na krawędź i też się wyszczerbiła i o dziwo nie pękła, potem na niej niechcąco stanąłem (była pod kartonem na całym blacie i nie zmóżdżyłem, że tam jest ? ) i strzeliła na pół od tego wyszczerbienia... O dziwo nie jest hartowana... Także teoretycznie da się szlifować... Może lepiej jakoś żywicą zalać/uzupełnić?
  8. Długo nic nie pisałem ? A w sumie trochę się działo. W 2018 r zrobiłem kpl zawieszenie przód i tył, wahacze, tuleje, łączniki, gumy itd... Wrzuciłem na tył heble 330mm z S4B8. Była też przygoda na trasie z paskiem alternatora... zatarła się rolka prowadzaca, strzelił pasek... laweta... ehhhh (jak się potem okazało zapomnieliśmy o tej jednej przy wymianie całego osprzętu silnika...) Już jest nowa, wraz z paskiem ? Pociekło znów z pokryw zaworów - okazało się, że winny był spękany lakier proszkowy, jakim pomalowane były dekle... Wróciłem więc do srebrnych, seryjnych i nowszych (z S4 B7) i co najważniejsze bez wżerów, do tego oczywiście nowe uszczelki itd. Nowy zbiorniczek płynu chłodzącego, bo w starym ze starości pękł króciec i się sączyło. Silniczek wycieraczki z Q5, bo stary standardowo przeciekał. Coś też padło w instalacji LPG, ale nie było czasu jej robić, wyjąłem bezpieczniki i jeżdżę na PB98 ? Postanowiliśmy też z żoną przesiąść się na coś nowszego, bardziej ekonomicznego, wygodniejszego i mniej absorbującego, że tak powiem) ? Mocno też przyczyniła się do tego niżej opisana sytuacja; ... ... Także aktualnie auto jest na OTOMOTO; Jakby ktoś dzwonił to mówić, że z forum ? Zainteresowanym prześlę mój plik excel z szczegółowo wyszczególnionymi wszystkimi naprawami i modyfikacjami... Nazbierało się tego dużo więcej niż sama cena auta... Używane Audi S4 - 26 900 PLN, 275 000 km, 2003 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi S4 - Nie Pierwszy właściciel, Czarny, Metalik, Perłowy, Benzyna, 344 KM, 4 163 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,
  9. ło bosz... ta fela to jakaś tragedia w tej A6... dużo za mała i w ogóle nie pasuje moim zdaniem... A jak wrażenia po przesiadce z B8 do C7?
  10. To jeszcze sobie w ustawieniach fullscreen włącz to 2 parametry na dole wciśniesz dodatkowo
  11. przytrzymanie to wstecz ? 2 kliknięcia to aktywacja 1 kliknięcie wybór i to wszystko w temacie ? Dobrze, że ruszyło po przekodowaniu ?
  12. Daj znać ja ksytuacja za jakiś czas ? Oby było OK ? ... DP masz z jakimiś "sportowymi" katalizatorami czy tylko udają? Pierwsze sondy nie powinny być na przedłużkach, a z tego co widzę są - jest duże ryzyko, że będzie Ci źle paliwo dawkować... Te z tyłu się odsuwa, żeby "oszukać" po wycięciu katalizatorów, przednie są sterujące i muszą być w świetle rury, żeby porządnie były "owiewane" przez spaliny.
  13. To pytanie czy twierdzenie? ? U pierwszego magika robiłem to nie wziął kasy bo od razu nie chwyciło i przy odbiorze były już kwiatki, u drugiego poszło do trawienia chemicznego i szkiełkowania i około pół roku wytrzymało, ciekło coraz bardziej. Po demontażu okazało się, że lakier nie trzyma się powierzchni w wielu miejscach. Wymieniłem dekle na ori po około roku i wycieki ustały. Sam jesem ciekaw czy miałem pecha, czy faktycznie coś jest z tymi deklami nie halo ?
  14. ładnie ? ciekawe czy też będzie Ci lakier złaził z pokryw... mi 2 razy robili, po czym musiałem zmienić pokrywy na oryginalne, nielakierowane, bo te moje zaczęły przeciekać pod lakierem. Ten stop alu podobno jakiś lewy i proszek się odparza od niego ?
  15. siemka, i co, udało Ci się jakoś ugryźć temat? Może kto ścoś jednak wie ?
  16. Nie... no Serio!!!??? ?
  17. Biały najlepszy ?Do tego s-line'owa czekoladowa skórka z ciemną górą tapicerki robi mega robotę - idealne połączenie ? Niech służy ? Jakie plany? koło i na glebę czy pozostanie "allroadem"?
  18. Da się, ale też polecam wyjąć na stół, wyczyścisz sobie cały, uszczelnisz (fabryczna uszczelka na 99,9% już nie wydoli, a nie wysępuje jako część zamienna). Ławiej to zrobić na stole. srubki są inne. Rozpołowianie na aucie ma sens tylko gdy założyłeś dopiero co nowe uszczelki między kolektor a głowice (powinno się wymienić przy każdym demontażu kolektora).
  19. pawelosinski83 odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    ja jakiś czas temu miałem, ale już się tym nie zajmuję... SID ma (sidmotorsport).
  20. Co do oleju to się raczej nie mylę ? w lecie jak upał to jeszcze OK, ale jak temperatura spada do kilku stopni (nie mówiąc o mrozie) to na 50 porafi się rozrząd odezwać... nowy rozrząd ? Wszystkie napinacze, fazatory muszą dostac szybko oliwę, a przy 5W50 w niższych temperaturach to nie takie łątwe ? Ja napisałem na bazie własnych doświadczeń, sam próbowałem valvo 5W50 ale wróciłem do 5W40 bo po prostu lepiej się sprawdza w S4. "50" to w skrócie wytrzymałość oleju na wysokie temperatury i bezpośrednio nie, ale pośrednio ma bardzo duży związek z lepkością (gęstością) oleju w niższych temperaturach, niestety. Zwłaszcza, że na air ride i amorach MTS i tak nie poszalejesz i oliwy nie zgrzejesz, a łatwiej by mu sie pracowało na rzadszym oleju ? Tak czy inaczej - niech służy ?
  21. Zacny plan z kilkoma małymi wyjątkami... MTS?? serio?? do S4?? AirRide w S4 to też słaby pomysł przy tych osiągach. Rotingery pokrzywisz na 100000%. Kilka większych hamowań i pozamiatane. 5W50 za gęsty to BBK - dobry 5W40 albo nawet 5W30 sprawdzają się najlepiej. Odetkanie wydechu tuż za DP sprawi, że auto będzie pierdząco i metalicznie ryczeć i spadną Ci osiągi, lepiej dac przepustnice dalej, przed tylnymi puszkami, a zamiast drugich katalizatorów wstawić jakieś małe przelotowe tłumiki. A najlepiej póki co raruj sobie przepustnice, na seryjnych tłumikach, bez katalizatorów daje rady (ja tak mam ? ). Wystarczy odpiąć rurki od klap w tłumikach, będą na stałe otwarte wtedy ? Uważaj z lakierowaniem pokryw zaworów - ten materiał jest jakiś dziwny, mi 2 razy robili i finalnie musiałem wymienić pokrywy, bo z czasem zaczyna odłazić. I pod żadnym pozorem nie lakieruj rowków na uszczelkę od spodu a przed lakierowaniem sprawdź, czy nie ma tam wżerów, bo będzie ciekło.
  22. wersja max bez volante czy jakoś tak ? (to coś powiązanego z fotoradarami... nie wiem do końca...) symboli nie ma bo jeszcze starszy soft jest, nie miałem potrzeby aktualizacji... zawsze można wgrac ? Wierzę w Ciebie ? aczkolwiek też na początku nie mogłem do końca skumać co tam wpisać... z tego co pamiętam to kluczem do sukcesu jest prawidłowa identyfikacja portu USB i wpisanie jego numeru. No i przestrzeganie momentów odłączania i podłaczania i czekania ileś tam czasu między tymi krokami... Na spokojnie, powolutku i pójdzie jak trza ? Cieszę się, że sprawia Ci tyle radości heheheh Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.