Treść opublikowana przez mateusz233
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Ile dokładnie jest mat w fotelu sport? Nie grzeje mi oparcie kierowcy, przednia połowa siedziska pasażera i zewnętrzne boczki w obu fotelach. Czy to oznacza że mam uszkodzone te maty? Jak to sprawdzić?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Czy po zdjęciu pokrywy widać szklanki tak żeby można było ocenić ich stan? Jeżeli wałek jest wizualnie dobry to czy sama wymiana szklanek może wyeliminować minimalne dudnienie?
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Może nie masz oryginalnego pakietu podświetlenia nóg i drzwi. Pewnie ktoś u pasażera dorobił i nie skończył. Lampki podważasz z jednej strony i muszą wyjść. Tapicerke drzwi ściągasz odkręcając dwie śrubki pod uchwytem, jedną na samym dole i kilka pod listwą dekorującą. Potem ciągniesz z całej siły i jak dobrze pójdzie to tylko kilka zaczepów urwiesz
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
Da rade wymienic drążki bez wyciągania maglownicy? Z tego co patrzyłem to dojście tragedia :/
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Gdzie mogę znaleźć wymiary krzywek nowego wałka do 1.9? Jeśli używany wałek ma fazkę to mogę być pewny że to ori?
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Kurcze właśnie straszny rarytas. Producent umieścił go chyba w najgorszym możliwym miejscu. U mnie odpływ wody był zapchany liściami bo nie dali osłony podszybia i sterownik powiedział pa pa.
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Wie ktoś gdzie kupić ten sterownik od grzanej szyby? Nigdzie nie mogę znaleźć już od dłuższego czasu. Próbowałem stary rozebrać ale to chyba niemożliwe bez zniszczenia obudowy.
-
Wymiana kierwonicy czteroramiennej na trójramienną audi a4 b6
Z tego co pamiętam poduszka 3 ramienna ma inną wtyczkę. Multifunkcja nie ma tu akurat żadnego znaczenia. Wtyczki w taśmie obrotowej są takie same.
-
[B6 BEX] by P@CiO
Wow identyczne z zewnątrz jak moje. Nawet felgi te same . Tylko że ja mam diesla i nie mam z tyłu dwóch kominów Nie narzekaj na wyposażenie bo masz jedne z lepszych. Navi, bixenon, 4 szyby w elektryce, PDC i kolorowy FIS to nie standard. Dołożyłbym tylko fotele sport kubełki i dekory alu. Pozdro
-
Alternatywa RNS-E
A ja mam ori RNS-E które bardzo ładnie wygląda, ale jakość muzyki z tego urządzenia nie powala i gra za cicho. Z nawigacji i tak nie korzystam bo nie mam płyty. Czy jest sens wymiany na inne markowe urządzenie 2 din np. Alpine lub Sony? Robił to ktoś? Jak z jakością muzyki na ori głośnikach?
-
swiece zarowe ngk beru
Jedne mają a inne nie. Mi pali z pół obrotu na -10. Mialem wczesniej Tdi na pompie i musiał dwa razy obrócić nawet na nowym aku. Ogólnie ciężki temat.
-
Audi A4 b6 1.9tdi
Ładne A4. Felgi i gwint robią robotę. Na tył przydał by się dystans. Też muszę pomyśleć o dokładce od leona. Nawet nieźle wygląda ze zwykłym zderzakiem. Robłeś coś przy silniku że wyszło 190 KM?
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Mam chłodniczkę spalin pod EGRem. Czy mogę normalnie zaślepić EGR, dać podkładkę pod zawór i nic się nie stanie? Czy lepiej wywalić to całkiem i zaślepić węże od plynu chłodzącego?
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Ważna jest długość bo są dwa rodzaje do TDI. Do avf idą 97mm. Ja mam Boscha i chodzą ładnie. Ustała nierówna praca po odpaleniu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Głodnemu chleb na myśli Nie dam rady jednak dzisiaj przyjechać. Może na następny.
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
A gdzie te moduły kupujecie na forum? Nie moge nic na ten temat znaleźć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak się wyrobie to wpadne dziś na ten spot poznać ekipe krakowską PS Jeśli będą ramki to łykam
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Witajcie Szukam jakichś ledów do postojówek. Mam bixenon więc są H6W. Myślałem nad takimi: http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-H6W-Bax9s-5x-SMD5050-CAN-BUS-No-Polarity-Bialy-4300K/1753 Jako jedyne mają barwę ciepłą 4300K pasującą do xenonów. Problem jest w tym że są przedłużane i nie wiem jak to będzie wyglądać/świecić w lampie. Co myślicie? Dobre będą czy lepiej kupić takie krótsze jak poniżej z barwą zimną? http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-H6W-Bax9s-5x-SMD-5050-CANBUS-Zimny-G2/1764
-
Wymiana rozrządu AVF
Czy jest możliwość wymiany rozrządu bez ściągania przodu? Najtrudniej chyba odkręcić dolne koło pasowe. Próbował ktoś?
-
1.9 101 KM AVB a 1.9 131 KM AVF jakie różnice ?
101 po sofcie będzie dawac wiecej frajdy niz seria 130. Szukaj co zdrowsze. Przy AVF duzym plusem jest skrzynia 6 biegowa.
-
1.9 101 KM AVB a 1.9 131 KM AVF jakie różnice ?
Jezdzilem AVB i AVF. Wedlug mnie daje rade. AVF ma sporo mocniejszy dół.
-
Ciężej odpala gdy jest zimno AVF
Ja mam 270 tys avf i na -15 pali dosłownie z pół obrotu. Wymieniłem tylko swiece bo po odpalaniu nierówno pracował. Po wymianie jest ok. Wczesniej mialem A3 na pompie i przy tej temperaturze byłby już problem. Regenerowalem rozrusznik, zmienialem aku. sprawdzałem wtryski, pompe i nie pomagało. Nie wiem jak to z tym jest.
-
AWX mycie silnika
Ale przynajmniej się błyszczał
-
AWX mycie silnika
Wiem że WD bardziej penetruje niż natłuszcza, ale też nieźle rozpuszcza olej. Tak samo jak bardzo brudne zaolejone części się myje w ropie.
-
AWX mycie silnika
Ja miałem zarzygany cały dół olejem. Popsikałem WD-40 i przecierałem szmatą dokładnie do sucha gdzie miałem dostęp. Jakoś nie ściągnęło mi kurzu Najlepiej nawalić chemii a później oglądać aluminium białe w plamach, pordzewiałe śrubki i zielone styki na wtyczkach.