Treść opublikowana przez dydek1
-
B6 DIVISION
no od środkowego bo wiadomo ze bedzie tam brakowac z 20 cm i bd trzeba dosztukowac .....zamierzam srodkowy wywalic ...tylko zastanawiam sie czy moj magik od wydechow ogarnie ten temat tzn jak to pozniej sie tam trzyma na srodku ???Mam AWX i pakowalem miesiąc temu kompletny czyli środkowy + końcowe od 1.8T, w moim przypadku musiałem tylko uciąć 8cm rurę od środkowego i wszystko siadlo idealnieBierz kumpla, 4pak i po godzinie cieszysz się z dwururki wywalałeś środkowy tłumik?
-
B6 DIVISION
no od środkowego bo wiadomo ze bedzie tam brakowac z 20 cm i bd trzeba dosztukowac .....zamierzam srodkowy wywalic ...tylko zastanawiam sie czy moj magik od wydechow ogarnie ten temat tzn jak to pozniej sie tam trzyma na srodku ???
-
B6 DIVISION
Witam ..Panowie wydech od BEXa z ośki podejdzie do awxa???
-
B6 DIVISION
z dnia na dzień mam wrazenie że to forum zamienia się w jakieś publiczne wyżalanie się oraz wzajemne mieszanie się z g.....
-
B6 DIVISION
Panowie potrzebuje listwe wiązki do popowtrysków awx avf ....pisac na PW Pozdro
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Witam stuka mi w kolumnie kierowniczej i pora ją wymienic ....niestety jeszcze nie sprawdziłem jaka mam ale pytam w ciemno widze ze jest duzo końcówek tych kolumn i rozbieżnosci cenowe .....kolumny były takie same w zależności od pojemnosci aut??? pytam bo moge w miare tanio wyrwac od 3.0 asn- Lakier zmatowiał
polerowałem takie zadziory. lakiernia spaprała sprawe. polecam długotrwałą zabawe pastami 3M - zacznij długą robote od papieru i pasta 3m -biały korek- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
dzieki:)- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Niedługo zakładam eibachy na swoje bilsteiny b6 i boje sie ze tył bd około 1 cm nizszy od przodu.Piszecie tutaj o jakis podkładkach pod springi na tył z aso? poda ktos jakies nr na to badz ciekawe zamienniki ???- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
do moich bilsteinow b6 chce w marcu dodac pro kity i wrzucic to na r18....jesli bedzie róznica przod/tył około 1 cm bo słyszałem ze są takie nierowności gdzie szuka przyczyn?- Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
do et 43 takie połączenie wystarczy?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemanko wszystkim- Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
Mariusz zapodaj do mnie zdj tego felunku ...jakie et i stan i czy ori bo chetnie bym je zabrał Witaj, Jeśli zależy Ci na komforcie i ekonomii to szukaj 215/50/17 Vredestein jest ok. Tak 7,5 cala będzie świetnie do gum 215. Do ET 43 proponuje dać dystans: front 10 mm a tył 15 mm. Polecam Dystom. Są b. solidne, lekkie i nie tak drogie jak np.H&R czy Sparco, PS. Wszystko zależy od stanu felg 18", które miałeś. Jeśli nie są prostowane, spawane, uszkodzone i lakier w dobrym stanie to możesz za nie wołać ok. 1800-2200 pln. A opony w jakim masz stanie i który rok prod.? Pozdrawiam! takie połaczenie dystansow przy alu z et 43 ładnie wypełni nadkole? tył nie za mało?- 18 RS4 ori czy replika
hehe to tylko pogratulowac celnego strzalu- 18 RS4 ori czy replika
3 sztuki ori za 600 zł a i tak prostowałes je?- 18 RS4 ori czy replika
no własnie o wage musze sie tego sprzedawcy wypytac jaki moze bys stosunek wagi ori do repliki w tym przypadku felgi 18 cali?- 18 RS4 ori czy replika
Witam.Zbliża się wiosna i czas zacząc szukac felunku....Nagrzałem sie na felge o wzorze RS4 do budy b6 Chciałbym wzór identyko jak z tej aukcji : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5051811957&ref=last-visitedjednak wiem ze to replika niby włoska wdziecznie brzmiaca marka 4ratis.... I teraz moje pytanie....Czy ktos cos wie o tej nazwie?Nie wygna sie przy pierwszej dziurze w drodze?? Chciałbym ori ale...ciezko znalezc ta felge z et 35 a na takim et teraz jezdze i nie jestem fanem dystansu to raz ...a dwa ta felga wychodziła ze strasznie wpuszczonym et typu 54 ...i tu by trzeba było zapodac dystans jak np z tej aukcji:http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5029761209&ref=last-visited Jednak tu widac iz felga w srodku jest bardziej ,,płaska" do przodu a to mnie troche razi ,no ito et ale jest to jednak ori....odnowiło by sie i byłby git.... Wracając .....jakie macie znanie o tej włoskiej chińszczyznie?? Pozdrawiam- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Powiem Ci że wg moich odczuc jest twardo i po drugie w moich rejonach drogi sa naprawde kiepskie ...nie jezdze dzien w dzien po autostradzie aby móc w pełni obniżyc sobie potężnie auto i cieszyc sie funkconalnością i wygladem...a po drugie chce nadal swobodnie szybko sie przemieszac a nie snuc się 30-40 km /h albo i wolniej- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Pozwolę sobie przerzucić część rozmowy, aby nie śmiecić u kolegi w temacie. Generalnie chciałbym poznać Wasze opinie, doświadczenia z obniżeniami więcej niż -35 na amorach 1BE/1BV? Coś się dzieje, amorki padają itp.? Myślę, że pomoże to paru osobom (w tym mnie) w podjęciu decyzji. Pozdro Pozwolę sobie przerzucić część rozmowy, aby nie śmiecić u kolegi w temacie. Generalnie chciałbym poznać Wasze opinie, doświadczenia z obniżeniami więcej niż -35 na amorach 1BE/1BV? Coś się dzieje, amorki padają itp.? Myślę, że pomoże to paru osobom (w tym mnie) w podjęciu decyzji. Pozdro Pozwolę sobie przerzucić część rozmowy, aby nie śmiecić u kolegi w temacie. Generalnie chciałbym poznać Wasze opinie, doświadczenia z obniżeniami więcej niż -35 na amorach 1BE/1BV? Coś się dzieje, amorki padają itp.? Myślę, że pomoże to paru osobom (w tym mnie) w podjęciu decyzji. Pozdro Ja mialem w mojej B6 na amorkach 1BV założone EIBACHy Sportline -45 mm. Zrobiłem na tym zestawie około 40 tys. km na felgach 18" i amorki spisywały się pięknie. Potem kupilem gwint a ten zestaw pogoniłem dalej. Przed sprzedażą robiłem pomiar amorków na stacji diagnostycznej i miały coś 76% sprawności. Tak więc śmiało można zakładać tylko trzeba odboje uciąć tak żeby został tylko jeden bałwanek na który nakładamy potem osłone. Inaczej na glebie powyżej 40mm bedzie leżał na odbojach i sie nie ułoży ładnie i będzie walić na dziurach. Tyle w temacie! A możesz cos powiedzie o bilsteinie + eibach -30? mam narazie założone bilsteiny na sprężyny 1BA i już jest twardo jak cholera ....ale musze to obniżyc aby nie stala jak koza. i czy pchac eibachy bo to podobno sprawdzone połączenie ale nie chce by bylo już bardziej twardo, czy np springi 1be ale wtedy czy mam pewnośc że bedzie nizej te 2 cm??- B6 DIVISION
Hej wszystkim Śmigał ktoś w setupie letnim na kapciu 18 w ośce przód 225/40 tył 235/40 ? I może powiedzieć o + i - takiej zachcianki ?- Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
sprawdzanie kiedyś i teraz szybek nadal jest na zasadzie macania paluszkami ranciku- Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
a jak sprawa wygląda po bardzo ciulowych drogach - czytaj koleinach - na -30 - pytam bo rozumiem że masz doświadczenie w tych sprawach- Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
W lato jeżdziłem na michelinach 17 ....te same felgi zabrałem na zime do nokianów a teraz cas na 18 i zastanawiam sie jakie opony i czy dawać 2 szerokości - /przód / tył /- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcinie będę potrzebował : MOTUL SPECIFIC VW 505.01 5W-40+ filtr oleju oraz paliwa do mojego parcha 1.9 awx Wyslij mi cene i nr konta na PW - B6 DIVISION