Treść opublikowana przez BeyerBrown
-
generalny remont ASN
AVK/BGN, czyli 3.0 wypuszczane na rynek US mają montowane jednoelektrodowe, platynowe. Takie świece pewnie nie zaszkodzą, ale czy to ma sens... ASN musi chodzić dobrze na zwykłych dwuelektrodówkach, tym bardziej gdy są one praktycznie nowe. Nie ma bata.
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Polecam Pirelli PZERO W rozmiarze 235, bo to zalecana przez fabrykę szerokość kapcia dla A4 o tej mocy i bieżnik koniecznie asymetryczny, każda opona szosowa o aspiracjach pro-sportowych ma taki wzrór... jodełki tylko dla lansu i w tanich taczkach mają rację bytu jak dla mnie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Było już o tym. Przewertuj ostatnie 10 stron, może mniej...
-
generalny remont ASN
Sprawne elektrycznie czy tylko nie pochodzą z wadliwej serii cewek? Bo to duża różnica. Cewki jak świece - też się zużywają... Teraz doczytałem A co ze świecami? PS. Muszę przyznać, że ten Twój silnik nieustannie Cię czymś zaskakuje... cierpliwy jesteś
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Na lato też wpadają Nankangi? https://drive.google.com/file/d/0B0dJexHLU-b8QUJ2YkxYMGlLbjA/view?usp=sharing
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Następny mod to montaż czujnika jakości powietrza ... i zmiana panelu
-
generalny remont ASN
Myślę, że jakby mogli to by wymienili... to nie oni płacą za cewki, tylko centrala w Niemcowni. Im to byłoby poza tym na rękę, bo dodatkowo wystawiają helmutom fakturkę za robotę Zapytaj się ich czy jakbyś przyjechał z >>właściwymi<< cewkami to czy podjęliby się ich wymiany... chyba, że Twoje auto wpisano już na czarną listę
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Generalnie tarcze i klocki kup nowe... używane są już najczęściej w połowie zużyte (optymistyczny wariant) a bywa, że tarcze są dodatkowo zwichrowane. Szlif bywa często nieopłacalny. Nie patrz na to, że ktoś oryginały sprzedaje, na rynku jest sporo dobrych jakościowo zamienników w przyzwoitej cenie. Chyba, że chcesz jeszcze tylko trochę autem polatać i już jeździsz z karteczką "SPRZEDAM" na bocznych szybach Mówię to z doświadczenia, wydałem kasę na szlif a dwa tyg. później zamontowałem nowe klocki i tarcze Tylne ori tarcze jedynie zostawiłem, bo są w naprawdę extra stanie.
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Po wpisaniu słów "aso audi" w mapach google oczom moim ukazał się ten oto widok: https://www.google.pl/maps/place/%C5%81opi%C5%84ski.+Autoryzowany+dealer+i+serwis+VW+i+Audi/@53.4193804,14.5369346,12.82z/data=!4m5!1m2!2m1!1saso+audi!3m1!1s0x0000000000000000:0xceb4cafdcae1b2e0
-
Audi a4 b6 2.0 ALT silnik szarpie
Opis błędów: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16705/P0321/000801 http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17927/P1519/005401 do sprawdzenia zatem czujnik G28 i zawór N205 i wiązki el.
-
generalny remont ASN
To co wykrył sterownik to nierównomierność obrotów wału korbowego i potraktował to jako brak zapłonu. Ale nic nie zostało odcięte, tj, impuls elektryczny poszedł zarówno do cewki jak i wtryskiwacza. Zapłon + wtrysk (a na pewno to drugie) jest (losowo) odcinany wtedy, gdy przekroczona zostanie dop. emisja szkodliwych związków, np. przy zużytym katalizatorze. Przynajmniej na logikę tak powinno być Skutkiem tego prewencyjnego działania jest migająca żółta kontrolka silnika a auto nie osiąga pełnej mocy.
-
A4 Cabrio S-Line Avus Pearl Metallic: Matee: CZERWONE koła na zimę :)
Mam na zbyciu cały zderzak pod dwa kominy, ale od wersji US. Mam wszystko co potrzeba do przekładki jakby co Wersja US różni się od wersji EU innym zderzakiem właściwym - jest oparty na tłokach pochłaniających energię uderzenia a nie na sztywnych aluminiowych profilach.
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Myślałem, że po prostu nie podobało Ci się radio 1DIN Navi będzie tam ładnie leżało... i kłuć po gałach przy otwartym dachu
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Może chciałbyś uzupełnić powstałą dziurę radiem Symphony 2 2DIN w wersji US? Zalega mi w szafie... Pasowałby idealnie do klapy z kwadratową tablicą
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Mógłbyś obszerniej opisać swoje wrażenia?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Płukanka LM Engine ProFlush + LM SHT 5W40 i będzie dobrze Poszukaj na stronie Liqui Moly kto jest certyfikowanym sprzedawcą ich produktów i od nich zamów Ja dałem ~180zł/5l http://galonoleje.pl/ Mają ważny certyfikat, potwierdza to również strona LM http://www.liqui-moly.pl/
-
generalny remont ASN
Zapytaj ich czy sprzedadzą Ci go osobno: http://allegro.pl/rozrzad-napinacz-pompa-audi-a4-a6-a8-3-0-asn-avk-i5601534692.html Jeżdżę na tym zestawie już 3 rok
-
generalny remont ASN
Kwestia podejścia (życzliwości?) konkretnego ASO do tematu, bo ja 3 miałem już na oko inne a mimo to wymienili mi wszystkie. Może wciąż z tej samej wadliwej serii były, nie wnikałem
-
Mója Audi A4 B6 1.8t Q {LY7J}
Fak... Zmyliły mnie felgi, środek i kolor nadwozia Napisałem przecież "patrząc na zdjęcia"
-
Mója Audi A4 B6 1.8t Q {LY7J}
Patrząc na zdjęcia w ogłoszeniu: http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-b6-1-8t-190-km-quattro-s-line-bose-xenon-lpg-ID6yjoeb.html to raczej wszystko jest w porządku Obecnie auto ma licznikowo 216tys.km... ja bym się nie pchał w niepotrzebne koszty. Sprawdź stan paska, powinieneś też znaleźć na nim datę produkcji.
-
Jakiej firmy amortyzatory polecacie?
Na 99% tak. Może ktoś przed Tobą pomalował je dla picu? Bardziej jednak obstawiam modyfikację zawiechy... Tak się prezentuje ori kolor amorów 1BE: https://drive.google.com/file/d/0B0dJexHLU-b8d1FGNEFnVjBZWW8/view?usp=sharing
-
Mója Audi A4 B6 1.8t Q {LY7J}
Maska i zderzak jakby w innym odcieniu w porównaniu do reszty...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Można jak najbardziej. Swapa do S4 możesz zrobić również na raty... np. najpierw przód a potem tył. Lub na odwrót, zależy które elementy cierne zużyły Ci się jako pierwsze. Może wyjdzie to trochę drożej niż kupno kompletu na raz ale koszty będziesz miał rozłożone na dwa etapy. Ja zbierałem miesiącami elementy do zestawu od S4
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Przy kosztach jakie musisz ponieść mocno zastanowiłbym się nad zestawem jaki kolega wyżej proponuje. Ale wtedy felga minimum 17" Zestaw 345/300 pochodzi z modelu S4 B6/B7
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nic innego Zwracam honor i przepraszam za próbę rozpętania gównoburzy mało co Jeśli będziesz hamował samochodem na dystansie zbliżonym do drogi hamowania pociągu towarowego to wystarczyłyby Ci hamulce jak w bajce o Flinstonach - nożne. Dosłownie Generalnie to kwestia potrzeb. Są tu na forum tacy co twierdzą, że nawet heble oparte na wielotłoku Brembo będą za słabe w budzie A4... Jak jeździsz spokojnie i z dużym wyprzedzeniem planujesz manewry na drodze to prawda taka, że seria Ci spokojnie wystarczy. 320-tki przy takim stylu jazdy dadzą Ci duży wzrost poczucia bezpieczeństwa. Zauważ, że nie tylko średnica ich jest większa, są też grubsze o 5mm