Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. to chyba francuski...
  2. jak dla mnie jest OK. Byłem pewien że nie podejdzie, że będzie jakiś błąd... jest OK.
  3. myslę że masz założony błotnik z zamiennika
  4. hej ale piękny wiosenny dzień
  5. wow...dwa sezony? nieźle... ja yokohamy zamordowałem w sezon ;( i teraz dokupię tylko dwie nowe... starczy na nastepny sezon... kogo miałeś na myśli mówiąc o w.... z krk? :gwizdanie:
  6. średnio wierzę w ich jakość, mam alessio drugi raz w życiu i może mniej się niszczą niż poprzednie ale po jednym sezonie w niektórych miejscach są ubytki polerowanej części... więc chyba już włoskich nie kupię... oprócz OZ... takie polerowane felgi lub lakierowane są fajne do perwszej reklamacji... później wmawiają Ci że nie taki płyn na myjni, może sól itp... ja się wyleczyłem... a wzór ciekawy, na fordzie mondeo nowym ładnie się prezentują... w opcji można je kupić...
  7. 245/35/18 będzie tylko 6mm wyższe od standardu, więc coś tam zyskasz na komforcie... a co do 45-50 Kuredu ma rację... nie do tego auta...
  8. na prawie każdym placu gdzie ćwiczą eLki możesz wjechać prywatny autem i zapłacić 7-10 zł/h i uczyć się do woli... zapytaj jakąś napotkaną na drodze eLkę...
  9. błędów mogłeś mieć niezliczoną ilość wliczając nawet załączony na chwilę przypadkiem autoalarm itp... znaczy to raczej że nikt ich nie kasował skoro auto jeździ i nic się nie dzieje, a 90 czy 99% z nich to błędy sporadyczne czy jak tam się je określa... co do salonów, moje auto jest serwisowane od nowości, ale ostatnio zdenerwowali mnie mówiąc, że wszystkie łączniki do wymiany... może bym się dał na to zapiąć, tylko jeden łącznik wcześniej wymieniłem miesiąc wcześniej w innnym serwisie, kupiony w ASO ale wymieniony w zakładzie u kolegi... zapytałem pana serwisanta żeby sprawdził jeszcze raz... oddzwonił z ponowną propozycją wymiany, ale mu podziękowałem. pojechałem do kolegi, wymieniliśmy wszystkie wahacze gdyż okazało się że nie mają luzu na gumkach tylko nie są sztywne, po prostu przebieg... a łączniki jeżdżą do teraz... nie wiem jak no patrzeć... serwiś też znany w Krakowie, ale jak dla mnie trochę mało profi takie podejście...
  10. to jest myśl... [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 14:23_________________________________________________ale za 250 nie kupisz nowego wózka...
  11. zapodaj fotki.... a więcej odpadów masz jakby co?
  12. jak próbowałeś przy 14st to coś jest nie tak... u mnie czuć chłodne powietrze... może gdzieś gaz uszedł, musisz sprawdzić szczelność układu...
  13. dokładnie... wyciągnij filtr i sprawdź jak dmucha, jak się polepszy kup nowy.
  14. Wąski byle czego nie pije po prostu... :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 14:09_________________________________________________a propos tematu to zabierałbym auto natychmiast....
  15. Pablo wytłumacz :gwizdanie: o radary
  16. ale do seryjnego zderzaka B7 nie podchodzi gril od s-line
  17. Ładne Jaka min. felga na to wejdzie? a podejdą do B6
  18. o co tu chodzi :gwizdanie:
  19. O następny po Wąskim [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 10:26_________________________________________________chce mieszkać w bagażniku
  20. Aleś Ty Wąski mnie teraz zaymponował :polew:
  21. KOlego piszemy i omawiamy ten temat od wczoraj CZYTAJ FORUM
  22. szkoda zniżek halogeny kupisz po ok 50 zł za szt. Ja zastosowałem inne śruby i po dwie nakrędki z tyłu
  23. Nie ma szans [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 10:20_________________________________________________
  24. A Wąski wie co mówi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.