Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. jaki to wózek??? [br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 21:42 _________________________________________________ahas... podajemy markę i model? tak? zapraszam
  2. żabcia zapił już chyba....
  3. Niedawno zalozylem instalacje gazowa. Wystepuje u mnie ten sam objaw. W moim przypadku jest to za slaby reduktor(akurat nie mieli do turbo), wiec u Ciebie prawdopodobnie jest to samo. ja mam reduktor do 300km i tez się przelącza na benzynę przy 6.5tys prawie zawsze. przy pełnym zbiorniku gazu. także tak chyba ma być...
  4. jak wyłączysz auto to powinien odłączyć klimę, jak auto świeci klima działa... econ był w b5
  5. KRAKÓW ul. nowohucka dojazd do wielickiej- światła za wiaduktem, praktycznie żółte nie istnieje. "JESZCZE ZDĄŻĘ" nie ma najmniejszych szans, do tego turbośliski asfalt po deszczu, jak ktoś w ostatnim momencie widzi, że nie zdąży i wyhamuje cudem, jadący za nim siedzi mu w bagażniku...
  6. tak to jest na 99% GUANCI... makaroniarze zrobili w stanach podobno 2 sztuki...
  7. ja myslę że dużo zależy od stylu jazdy... jak piecujesz, to lepiej wymienic co 10tysi, a jak jeździsz w miarę spokojnie wystarczy co 15.
  8. ja nie mam, ale mechanik jakiś na pewno wygrzebie używkę, można się też dogadać ze sprzedawcą na zwrot... o to pytałeś?
  9. ja tak mam, po programie dostaje kopa przy 3.5 tys, ale Ty masz 2.6 więc powinien iść od dołu... przy turbince byłoby normalne
  10. też myślę że kat, ale posprawdzaj dolot powietrza...
  11. kepasa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.6
    ale fakt, faktem 13 po mieście to coś za dużo...jeździłem kiedyś a3 z tym silnikiem i wydawało mi się dość żwawe, 190 max, ale po mieście miło mi się jeździlo, paliło max 10-11 średnio. musisz podłubać, to może być jakiś gadżet... zacznij od podpięcia pod komp i sprawdzenia mieszanki paliwa na różnych obrotach, kumaty mechanik ( a nie posiadacz vaga ) będzie wiedział jak zrobić... na pewno powinieneś objechać bravo 1.2 ;( jesli tak jest jak piszesz to na pewno nie jest to normalne
  12. jakby padła cewka paliłby na trzy gary i na benzynie i na gazie oraz zaswiecałby się check na żółto. jak na pracującym silniku powypinasz cewki po kolei to zobaczysz która leży. i wtedy popatrz na kable, może się przetarł. i zajrzyj do świecy, mogła byc wadliwa.
  13. musisz do kogos jechać i podpiąć pod kompa sprawdzić przepływomierz. jak nie masz kompa podepnij inny przepływomierz jak nie będzie poprawy będziesz miał wyeliminowane to podejrzenie. Jest możliwe że gdzieś coś przy wymianie rozpiąłeś i autko łapie "lewe" powietrze, dlatego wariuje. posprawdzaj .
  14. najgorsze są przerwy... to one wzmagają kacyki gdzie nastepny spocik..? SHERATON CRACOV?
  15. oooo... Żabka... kacyk jest rozumiem wkrętka, tak.. dobre to było...
  16. pamiętaj że masz turbinę!!! powinieneś wlać pełny syntetyk. 15/40 to nie jest dobry wybór. zadzwoń do serwisu audi i powedzą Ci dokładnie jaki olej leją. gdyby był wolnossący mogłbyś przy większym przebiegu przejść na półsyntetyk, ale przy turbo - nie polecam półsyntetyków.
  17. jakby się rozpadła turbinka chyba by trochę dymu było... czy nie? taki nagły spadek mocy może być przy upalonej cewce, ale żeby auto zastopowało musiałoby upalić co najmniej dwie cewki naraz... przypadki chodzą po autach rozrząd tez raczej rozsypuje się przy wolnych obrotach... musiałbys mieć arcypecha żeby tak strzelił
  18. witam wszystkich z dużym spalaniem [br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 09:55 _________________________________________________tych z małym też
  19. sorry że się wtrącę, i choć jestem nowicjuszem to jednak należę do tej społeczności i mogę zabrać głos. czytałem ten wątek od kilku dni i sie nie odzywałem , ale uważam, że Trzeniu ma dużo racji. Dodawanie powagi całej sytuacji i obracanie kota ogonem w stylu "uważaj jak się do mnie zwracasz" wywraca meritum sprawy do góry nogami... Dobrze Łukaszu zauważyłeś, że są moderatorzy i oni powinni to zauważyć, wątek ma raptem 3 strony i tytuł zmusza do samozauważenia. Ty jako admin nie musisz tego widzieć ale powinieneś mieć duży wpływ na rychłe zakończenie sprawy. Tu nie chodzi o pieniądze tylko o zasadę. Mądrze ktoś wyżej zauważył, że skoro ktoś okłamuje kolegów z forum, to nie opłaca się z nim wogóle rozmawiać na żaden temat. a kolega Tuli jest dla mnie zwykły frajerem, jak go moja wypowiedź ubodła to niech mnie poda do sądu . ja się nie będę tak jak on chował.
  20. do imprezy typu Gumball autko pasuje.... ale tak... ciekawe czy jak hamuje,to te gadżety spod siedzenia pasażera latają po całej podłodze?
  21. kepasa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    czyli to olejcie... najlepiej często używać myjki ciśnieniowej i nie ma ryzyka.. chyba... albo jak jest deszcz to popędzić ponad 200 i na jedno wyjdzie
  22. Janie odbierzesz telefon? późno niby ale na imprezce jesteś suto zakrapianej...
  23. no... a Ty czemu nie pijesz? wozisz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.