Treść opublikowana przez kepasa
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jaki to wózek??? [br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 21:42 _________________________________________________ahas... podajemy markę i model? tak? zapraszam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
żabcia zapił już chyba....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B5 AEB] Jazda na resztkach gazu
Niedawno zalozylem instalacje gazowa. Wystepuje u mnie ten sam objaw. W moim przypadku jest to za slaby reduktor(akurat nie mieli do turbo), wiec u Ciebie prawdopodobnie jest to samo. ja mam reduktor do 300km i tez się przelącza na benzynę przy 6.5tys prawie zawsze. przy pełnym zbiorniku gazu. także tak chyba ma być...- Climatronik PASSAT B4
jak wyłączysz auto to powinien odłączyć klimę, jak auto świeci klima działa... econ był w b5- BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - "PUŁAPKI"
KRAKÓW ul. nowohucka dojazd do wielickiej- światła za wiaduktem, praktycznie żółte nie istnieje. "JESZCZE ZDĄŻĘ" nie ma najmniejszych szans, do tego turbośliski asfalt po deszczu, jak ktoś w ostatnim momencie widzi, że nie zdąży i wyhamuje cudem, jadący za nim siedzi mu w bagażniku...- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
tak to jest na 99% GUANCI... makaroniarze zrobili w stanach podobno 2 sztuki...- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
guanci???- [B5 AML] Co ile wymiana oleju ?
ja myslę że dużo zależy od stylu jazdy... jak piecujesz, to lepiej wymienic co 10tysi, a jak jeździsz w miarę spokojnie wystarczy co 15.- [B5 ABC] Wolne obroty falują
ja nie mam, ale mechanik jakiś na pewno wygrzebie używkę, można się też dogadać ze sprzedawcą na zwrot... o to pytałeś?- [B5 ABC] Dziwny efekt w 2.6 V6
ja tak mam, po programie dostaje kopa przy 3.5 tys, ale Ty masz 2.6 więc powinien iść od dołu... przy turbince byłoby normalne- [B5 ADR] Muli na jałowym przy dodawaniu gazu - dziwny dźwięk w wydechu
też myślę że kat, ale posprawdzaj dolot powietrza...- [B5 ADP] Brak mocy
ale fakt, faktem 13 po mieście to coś za dużo...jeździłem kiedyś a3 z tym silnikiem i wydawało mi się dość żwawe, 190 max, ale po mieście miło mi się jeździlo, paliło max 10-11 średnio. musisz podłubać, to może być jakiś gadżet... zacznij od podpięcia pod komp i sprawdzenia mieszanki paliwa na różnych obrotach, kumaty mechanik ( a nie posiadacz vaga ) będzie wiedział jak zrobić... na pewno powinieneś objechać bravo 1.2 ;( jesli tak jest jak piszesz to na pewno nie jest to normalne- [B5 AEB] Ciśnienie doładowania i problem z obrotami
jakby padła cewka paliłby na trzy gary i na benzynie i na gazie oraz zaswiecałby się check na żółto. jak na pracującym silniku powypinasz cewki po kolei to zobaczysz która leży. i wtedy popatrz na kable, może się przetarł. i zajrzyj do świecy, mogła byc wadliwa.- [B5 ABC] Wolne obroty falują
musisz do kogos jechać i podpiąć pod kompa sprawdzić przepływomierz. jak nie masz kompa podepnij inny przepływomierz jak nie będzie poprawy będziesz miał wyeliminowane to podejrzenie. Jest możliwe że gdzieś coś przy wymianie rozpiąłeś i autko łapie "lewe" powietrze, dlatego wariuje. posprawdzaj .- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najgorsze są przerwy... to one wzmagają kacyki gdzie nastepny spocik..? SHERATON CRACOV?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oooo... Żabka... kacyk jest rozumiem wkrętka, tak.. dobre to było...- Jaki olej silnikowy do Audi?
pamiętaj że masz turbinę!!! powinieneś wlać pełny syntetyk. 15/40 to nie jest dobry wybór. zadzwoń do serwisu audi i powedzą Ci dokładnie jaki olej leją. gdyby był wolnossący mogłbyś przy większym przebiegu przejść na półsyntetyk, ale przy turbo - nie polecam półsyntetyków.- [B5 AEB] Brak mocy, huk, głośna praca i brak możliwości uruchomienia silnika
jakby się rozpadła turbinka chyba by trochę dymu było... czy nie? taki nagły spadek mocy może być przy upalonej cewce, ale żeby auto zastopowało musiałoby upalić co najmniej dwie cewki naraz... przypadki chodzą po autach rozrząd tez raczej rozsypuje się przy wolnych obrotach... musiałbys mieć arcypecha żeby tak strzelił- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam wszystkich z dużym spalaniem [br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 09:55 _________________________________________________tych z małym też- [ALL] Ku przestrodze kupowaniu na forum
sorry że się wtrącę, i choć jestem nowicjuszem to jednak należę do tej społeczności i mogę zabrać głos. czytałem ten wątek od kilku dni i sie nie odzywałem , ale uważam, że Trzeniu ma dużo racji. Dodawanie powagi całej sytuacji i obracanie kota ogonem w stylu "uważaj jak się do mnie zwracasz" wywraca meritum sprawy do góry nogami... Dobrze Łukaszu zauważyłeś, że są moderatorzy i oni powinni to zauważyć, wątek ma raptem 3 strony i tytuł zmusza do samozauważenia. Ty jako admin nie musisz tego widzieć ale powinieneś mieć duży wpływ na rychłe zakończenie sprawy. Tu nie chodzi o pieniądze tylko o zasadę. Mądrze ktoś wyżej zauważył, że skoro ktoś okłamuje kolegów z forum, to nie opłaca się z nim wogóle rozmawiać na żaden temat. a kolega Tuli jest dla mnie zwykły frajerem, jak go moja wypowiedź ubodła to niech mnie poda do sądu . ja się nie będę tak jak on chował.- Audi R8 Blackbird - Pogromca KITT'a
do imprezy typu Gumball autko pasuje.... ale tak... ciekawe czy jak hamuje,to te gadżety spod siedzenia pasażera latają po całej podłodze?- Psy sikają na moją A-4
czyli to olejcie... najlepiej często używać myjki ciśnieniowej i nie ma ryzyka.. chyba... albo jak jest deszcz to popędzić ponad 200 i na jedno wyjdzie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Janie odbierzesz telefon? późno niby ale na imprezce jesteś suto zakrapianej...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no... a Ty czemu nie pijesz? wozisz? - [B5 AEB] Jazda na resztkach gazu