Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. Wszyscy śledzimy temat z zaciekawieniem. Tym bardziej, że może to spotkać jutro każdego z nas! Nie ma prawnej możliwości zabezpieczenia się przed takimi problemami, nawet w przypadku zakupu auta z polskiej sieci dilerskiej niestety...
  2. A propos SWAPa, kolega ma w stodole stare S4 2,2 20V, sprawne, oddałby to za grosze. Myśleć o takim SWApie? To przecież krok wstecz!!!
  3. Słuszna uwaga z tymi brakami. Dodam jeszcze, że wywaliłem także osłonę nad silnikiem Śmieci nie wlatują, bo Audi jest garażowane. Do tego myje je co drugi tydzień na myjni w firmie, gdzie pracuję i każdy, nawet najmniejszy listek osobiście wydłubuję. A co do wyglądu, Audi jest dla mnie, nie na pokaz. Audi ma być surowe. Olej zmieniam co 3,4 miesiące i od razu robię przegląd pod maską, zdejmowanie dodatkowych plastików "co chwile" by mnie tylko irytowało A co do kucia, Dobrze mówisz, żeby przygotować jakąś jednostkę, to dobry pomysł. Ale najlepiej robić swoją jednostkę, znaną, na której się zrobiło już 7 dych.
  4. Panowie, co wy piszecie o jakiś profilach z kosmosu?60?? A gdzie stabilność samochodu? Ile wy osiągacie max km/h, 120? Jeździcie tylko po prostej???
  5. Finanse nie są problemem i to jest problem, bo wydać można w każdej chwili i końca nie widać... muszę się hamować. Nie mam zamiaru iść w coś rozwojowego. Nie ma nic sensownego. Każdy następny, który mógłbym kupić to koszt około 80-90tyś. I za to dostaję 2.0 TFSi, w budzie A3 8V, czyli technologicznie delikatniejszą jednostkę, w plastikowym opakowaniu. Miała moja żona 8V, Ładne, ale małe i zbyt zwykłe. W sumie ostatnio myślę o RS4 B7 Zakułbym bez mrugnięcia okiem, gdyby cokolwiek zmuszało mnie do rozbierania silnika. A tak dla fanu, to mi trochę szkoda. I tak z jednej strony chciałbym podnieść moc i zrobić progres, z drugiej, szkoda mi ruszać zdrowego motoru... a K04 tylko z programem, to koszt około 7 tyś i tak..
  6. dayd_4 odpowiedział(a) na hitula temat w Audi A4 B6/B7
    No właśnie, ja niczego nie musze pilnować. Nic się nie dzieje, dlatego szukam sobie zajęcia. Ostatnio kupiłem nowe moto, więc mam świadomość, że jak przyjdzie wiosna, to kasę zacznę pchać w moto a nie nie w audi!
  7. Panowie, Z racji, że nic się zepsuć nie chce (wymieniłem wczoraj przełączniki szyb), podnoszę temat i pytam Was o zdanie: Audi mi fajnie śmiga, nie bierze oleju, ma fajną moc, daje frajdę, ale już minął rok odkąd robiłem program u Gregor10. Chodzi mi po głowie nowe turbo K04-0064, razem z nowym FMIC. Myślę o tym już jakiś czas. Jak uważacie, którą drogą pójść, koniecznie dajcie mi znać: 1) wymienić turbo na K04-0064 teraz wraz z IC i zestroić jeszcze raz u @gregor10 2) wymienić turbo na K04-0064 teraz, zdjąć głowicę, zregenerować ją, dołożyć grubszą uszczelkę głowicy i zestroić jeszcze raz u @gregor10 3) wymienić turbo na K04-006, zdjąć głowicę, zregenerować ją, dołożyć grubszą uszczelkę głowicy, rozebrać dół, wymienić korby na kute, tłoki na kute, panewki, nowe wtryski, sprzęgło i zestoić jeszcze raz u @gregor10? Napiszcie co myślicie. Osobiście szkoda mi rozbierać seryjny słupek, bo nic się nie dzieje. Z drugiej strony, nic się nie dzieje i coś bym podłubał. Szczególnie teraz, puki zima, bo jak ruszy sezon letni, to kasę będę wsadzał w moto, a Audiola pójdzie na 2gi plan. Piszcie co myślicie!!!!!
  8. dayd_4 odpowiedział(a) na hitula temat w Audi A4 B6/B7
    Tak. jestem na linii z @MichauKR. ma mi wyspawać ICka centralnego. Tylko nie wiem co z Turbo, bo @gregor10 mówił mi ostatnio, że najlepiej byłoby zrobić wszystko tip top. głowicę, korby, itd. A mi wszystko hula jak złoto, więc jakakolwiek zmiana turbo plus remont (niepotrzebny) silnika, to kilkanaście tysięcy złotych! Więc myślę aktualnie, żeby tylko zmienić turbo na K04 nowe i zestroić BEXa jeszcze raz u Gregora. Sam nie wiem co robić. Co myślicie???
  9. dayd_4 odpowiedział(a) na hitula temat w Audi A4 B6/B7
    Jak chcesz i nie musisz mieć na teraz, to będę sprzedawał swoją K03S razem z DP i 2x IC z mojego BEXa.
  10. @marky2552nie mijałem cię ostatnio w Gł???? Mam wrażenie, że minęliśmy się koło parku Jordanowskiego/Biedronki...
  11. U was przynajmniej dzisiaj biało ponoć...
  12. hahahaha mam to samo. Też założyłem 17 na zimę i już obiecałem @HOLMATRO, że to ostatnia zima na tym secie! Daj spokój, musi być conajmniej 18tka!
  13. @marky2552, co tam 17? @Tomasz 86 po Grzmiącej jeździł nie będzie!!! Co najmniej 19tki!
  14. dayd_4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    "A co oni umią te, ci młodzi ci wilcy?"- zapytał niegdyś Siara Siarzewski...
  15. Informuj nas na bieżąco jak się rozwinęła sytuacja. Jeśli diler wywiąże się i od razu odda Ci pieniądze, to duży plus dla niego (wizerunkowo). Tak to powinno działać w zdrowym układzie: rzetelna firma -> konsument
  16. Brzmi elegancko! Oby się wywiązali. Najlepiej jak najszybciej, a nie po zakończonej sprawie w sądzie.
  17. W tym przypadku jest to wada prawna.
  18. Rękojmia obowiązuje przez dwa lata od daty zakupu, chyba że została skrócona na piśmie do roku z uwagi na sprzedaż przedmiotu używanego.
  19. Hej. Problem jest niestety duży. Oczywiście jesteś na wygranej pozycji, ale rozwiązanie sprawy poprzez sąd zajmie dużo czasu. Wczytaj się dokładnie w szczegółowe warunki DWA, a jeśli ich nie dostałeś, to poproś na maila. Spróbuj "dogadać się" z dilerem, żeby między tobą a dilerem było wyjaśnione jak najszybciej, a dalej niech sobie diler w sądzie walczy o swoje. Jak chcesz, wyślij mi swój numer na priv, przechodziłem podobny temat niedawno.
  20. Dwa lata na forum, a dopiero dzisiaj zauważyłem ten temat! Przyłączam się do grona, z moim świeżym zakupem:
  21. dayd_4 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    Napisz proszę z tym przepływomierzem, czy zmieniałeś tylko obudowę, a wkład swój stary, czy całą kpl. nową? I skąd wziąłeś ostatecznie sztywny TIP i jak ci się sprawuje, dlaczego nie zostawiłeś silikonowego. Pozdr!
  22. dayd_4 odpowiedział(a) na Majki2K temat w Audi A4 B6
    Nagle ci się to stało, czy tak kupiłeś auta, albo coś kombinowałeś z lampami?
  23. Janek, nie szastaj tak moim DTMem. Juz sprzedajesz, a jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa..
  24. Ale darmo jeździła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.