Treść opublikowana przez dayd_4
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dla mnie oryginal RS4, to najładniejsza felga do B6. Przyznam, że bałem się tego ET, ale usiadlo tak jak set zimowy na dystansie 15mm. Także, zdecydowanie ci polecam felunek!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Panowie, set letni został poskładany. Felgi zostały w kolorze srebrnym, nie mogłem się doczekać lakierowania, więc na ten sezon, zdecydowałem, że zostawiam srebrne. Przy okazji, najpierw wymieniłem górne wahacze bo miały ponadrywane tuleje i podstawy sprężyn przednich, na słynne talerzyki z B5: Następnie montaż opon, nie było lekko: Jak tylko dopisze pogoda, to w weekend wrzucę kilka zdjęć auta, jak to wygląda na gotowo. Na razie tylko powiem, że efekt, jak dla mnie jest mega Mała zajawka: Pozdr!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Nie zamierzam nikogo uczyć, za dużo w życiu sprzedałem opon, żeby wdawać się w jakiekolwiek pyskówki, tym bardziej na publicznym forum. Dzięki za troskę i podgrzewanie tematu. P.S. " Obyś nie zrobił krzywdy sobie albo komuś innemu w "awaryjnej sytuacji"... " - Pawle, ponad 20 lat jeżdżę już po drogach, zawsze szybko i nigdy nikomu nie zrobiłem krzywdy, mało tego, nigdy nie miałem nawet żadnej stłuczki, obcierki, nic - chwilę się teraz zastanów dlaczego. Pozdr!
-
Stage 2 Pare pytań
Naprawdę tylko do 2700 cię wciska w fotel?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Rotory ze zdjęcia głównego, są szwagra @HOLMATRO, ja zakładałem je tylko na przymiarkę. Są oryginalne.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Bez paniki, z indeksem 88, mam nośność i tak powyżej DMC
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Panowie, żeby nie było, że wiosna tuż tuż, a tu się nic nie dzieje w temacie - właśnie wpadły nowe oponki na lato. Pozdro
-
Stage 2 Pare pytań
Kolego, w temacie przerobienia turbo, zapytaj @HOLMATRO, albo przejrzyj jego temat. Ogarnął to już jakiś czas temu i jest zadowolony z wykonania. Strojenie oczywiście jest konieczne, najlepiej jak już będziesz miał porobiony kpl. modów. Pzdr.
-
Szarpanie przy Mocnym przyspieszeniu
Zapetlaja wtryski benzynowe i glupieja przy tym wtryski LPG. Przerabiałem to w B5 AJL quattro LPG. Walilo po całym układzie napędowym. Miliony wydałem, zanim doszedłem do przyczyny. Ale się udało. Pzdr.
-
Lejek bagnetu audi a4 b7
Kupowałem zamiennik i nic nie cieknie, a stan jest prawidłowy. Musisz dobrze oczyścić otwór w środku, ze starego plastiku, niestety cześć poleci do miski. Później dobrze docisnąć i tyle. Co do stanu oleju, ja najpierw porownalem starą rurkę z nową, czy mają takie same długości, dopiero wtedy montowalem. Pzdr.
-
Audi a4b6 150km +Quattro
Kolego @disp18, zużycie paliwa jest większe, a osiągi słabsze. Nie wiem czy już kupiłeś coś czy nie,bo post stary, ale generalnie quattro kupuje się dla trakcji i bezpieczeństwa czynnego. Tam gdzie inni w trudnych warunkach są już na progu bezpieczeństwa i uslizgu, ty dopiero zaczynasz zabawę z uśmiechem na twarzy!!! I za ten właśnie uśmiech płacisz cały rok większymi kosztami eksploatacji to inny wymiar jazdy Pzdr.
-
Gubie paliwo oraz zapetlanie wtrysków
Jeśli Ci to pomoże, mój dlubniety BEX, też żre paliwo na LPGu. Jest taka możliwość, więc celowo ustawiłem, żeby podlewal bajure od 4500obr./min. Jeżeli depczesz go cały czas, to i waha znika bardzo. Jeżeli chodzi o zapetlanie, walczyłem z tym w B5 AJL, przyczyna leżała w słabym ciśnieniu paliwa. Okazuje się, że jak założysz ? filtr paliwa, to obniży ci ciśnienie, a wtryski będą chciały nadgonic, aż zaczną zapetlac. P. S. Niski stan paliwa w zbiorniku też sprzyja "znikaniu" go, bo się zagrzewa i odparowuje... Pozdr!
-
Wypadanie zapłonu Audi A4 1.8T
Kolego, na uruchomionym silniku, spróbuj odkręcić korek wlewu oleju i zwróć uwagę, czy Ci go nie zasysa. Jeśli tak, to może być problem z podcisnieniem, to również może objawiać się wypadaniem zapłonu. Pozdr.
-
[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh
Bardzo ładny egzemplarz, od pierwszego zdjęcia widać podejście z gustem do tematu. Tak trzymaj!
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Bardzo ładnie to wygląda, pisz jak najszybciej, jakie efekty, jaka różnica! Pozdr.
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Nie. To przez brak kata. Podłączyłem kompa do diagnostyki LPG i wszystko jest ok z mieszanką. Więc ten wynik poza zakresem to kwestia przelotowego wydechu.
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Byłem. Wyszło ok, jedynie lambda nieznacznie przekroczona, odczyt, jakby była za bogata mieszanka... CO idealnie, HC w normie. Badanie robiłem po trasie, na dogrzanym wydechu.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Zaczynamy pracę nad projektem summer set. Najpierw demontaż starych opon run fiat. Zaczęło się gładko, później we czterech walczyliśmy...
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Jak zwykłem mawiać w takich sytuacjach: Każdy płaci za samochód tyle, ile jest dla niego warty. Nie ma co kaktusami się odgrażać. Często spotykam się z przewartościowanymi samochodami. Ludzie kupują i są szczęśliwi! A co do wartości, wystarczy spojrzeć za granicę zachodnią, jakie są ceny fajnych egzemplarzy. Pzdr.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
20 mi wyszło panie! Aż się sam agent zdziwił
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Wiem wiem, spoko, właśnie sobie żartuję z tego tematu, stąd mój post. Każdy z nas ma tutaj rarytasa
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Zaczepnie wrzuciłem tego posta z Eurotaxem, pracuje z nim codziennie Fury nie chcę sprzedać @HOLMATRO mnie tu teraz w heble S4 próbuje ubrać, więc zaś wartość się podniesie Pozdro. wam!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
"Jak zależy ci na zarobku"