Treść opublikowana przez Olszak86
-
Ubywający płyn chłodniczy
Jak jest plama to albo chlodnica albo pompa wody. Niech zapala samochod i patrza skas musi ciec Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Nie nagrzewa się (Wymiana nagrzewnicy i termostatu)
Termostat to moze byc jedna rzecz, drugie to moze byc zapowietrzony uklad chlodzenia Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
Ok dzieki Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
Kolego możesz podać link do tego wydechu WM sport ??
-
Puka cos z przodu po lewej stronie
Oba to mysle nie. Zewnetrzne maja specyficzny dzwiek. Najlepiej jak ktos by na zewnatrz stal i sluchal z ktorej to strony. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Nagłe zaniki wspomagania, praca skokowa, niezależne od obrotów.
Na starym plynie buzowalo. Ale siatka sie odczepila. Zamontowalem siatke i spokoj. Po wymianie plynu niestety buzuje a siatka jest zamontowana. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Puka cos z przodu po lewej stronie
Obstawiam przegub Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
B5 sedan czerwony na ciemnych 17 badz 18, ciemne lampy tyl i rozowa naklejka "pokaz cycki dam ci ciastko widziana o 14:30 na okopowej w warszawie. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Nagłe zaniki wspomagania, praca skokowa, niezależne od obrotów.
Wymienie jeszcze krzyzak ukladu kierowniczego, drazek i koncowke jak bd trzeba. Jak nie pomoze regeneracja. Wysłane z mojego LG-E610
-
Nagłe zaniki wspomagania, praca skokowa, niezależne od obrotów.
W ktorym miejscu jest ten zaworek mniej wiecej? Da sie go wyjac, wyczyscic czy wymieniac trzeba od razu? I jest po jednym zaworku na strone? Wysłane z mojego LG-E610
-
Nagłe zaniki wspomagania, praca skokowa, niezależne od obrotów.
Mam to samo. Pompa zmieniona na ori uzywke, plyn febi, jak rano zapalam przez 15 sek wspoma nie dziala, potem dziala normalnie, sytuacja dalej wyglada tak ze kiera jest prosto skrecam w prawo jest ok. Ta sama sytuacja tyle ze w lewo i jest lekki opor, pukniecie jakby cos przeskoczylo i dopiero skreca. Czyzby drazek kierowniczy do wymiany? Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Dymienie po długim postoju
Mialem tak kiedys w starej A80. Dokladnie te same przyczyny i te same wymiany co u ciebie. Okazalo sie ze uszczelka pod glowica ale mi tez plyn chlodniczy uciekal' Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Mineral. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Zawieszenie 1be
Nie zakłądam nowego tematu napisze tu . Potrzebuje zidentyfikować moje sprężyny. Mam avanta 1.8 1997r ADR z tyłu mam 2 kropki zielone jedna biała. Chce wiedzeć czy to 1BA czy 1BE. ---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ---------- Znalazłem coś w etce online. 1 srebrna ( niewiem czemu nie biała) i 2 zielone są do avanta ADR numer 8D5511115T tylko nie było napisane czy 1be czy 1 ba ---------- Post dopisany 06-11-2013 at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2013 at 19:09 ---------- To jak wie ktos cos? Wysłane z mojego LG-E610
-
Spotkania na drodze
Dzis o 18 widziany ciemny avant b6 na wb z ramkami klubowymi i cb na magnesie przy ratuszu bemowo. Wysłane z mojego LG-E610
-
Żarówki oświetlenia wnętrza
Dlugo czekalem i sie doczekalem. Dzieki wielkie kolego Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Zapaszki do auta
Ja po wisni kupuje gume balonowa tez tu polecana. Wysłane z mojego LG-E610
-
Zapaszki do auta
Coronado cherry u mnie daje juz drugi miesiac. Troche slabiej ale zwiekszylem intensywnosc i dalej wisienka Wysłane z mojego LG-E610
-
Spotkania na drodze
dzis 8:50 przy dworcu zachodnim w wwa widziany czarny sedan b6 na wra z ramkami klubowymi. jechales w kierunku marek ja w przeciwnym Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Zapaszki do auta
Strippera to na dywanoki najlepiej. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzieki panowie za spota milo bylo poznać. Oby taka frekwencja jak dzisiaj dalej dopisywala. Pozdrawiam Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tez bede Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Żarówki oświetlenia wnętrza
Jak to mówi Robert "jest lipa". Siedze od godziny i szukam jakie są żarówki w podświetleniu wnetrza w B5( avant przedlift) i wiem tylko tyle że w podsufitce jest rurka 42mm i 2x BA9S. Chce zmienic na SMD (moduły nie wchodza w gre) tylko niewiem jakie są w reszcie czyli bagażnik, tył słupki, schowek, podświetlenie tablicy rurka 36mm(prosze o potwierdzenie). Z góry dziękuje i przepraszam jeśli wątek jest po raz enty ale naprawde tylko tyle znalazłem do B5 przed liftem informacji.
-
Spotkania na drodze
Powiedzcie mi jak to jest z tymi wpisami tu? Piszemy tylko auta klubowe ktore widzielismy czy jak? Bo ja jezdzac po warszawie a4 spotykam multum i nie dosc ze bym wszystkich nie spamietal to by tu strony nie starczylo Wysłane z mojego LG-E610
-
Żarówki
Fakt nightbreakery ladnie swieca, mocno i daleko naprawde opinie o niej sa dobre i sprawdzone ale barwa swiatla zblizona do ksenonu. Nie nie, ciut jasniej swieca niz standardowe ale to dalej zolte takie. Wysłane z mojego LG-E610