Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. Poważny gabaryt na niemieckiej autostradzie - Sadistic.pl
  2. od poczatku z frekwencja byly problemy, a nwet kiedy przyjechało te 15 furaków czy coś koło tego to i tak brakowało troche polotu i finezji
  3. ja musze ogarnąć ludzi z łowicza czy są tutaj na forum, ciekawe czy da się wyszukać użytkownika po miejscowości, w tym sezonie pojawiło się z 4-5 niezłych b5 na 18" z wlepkami megsa np, także po forach się pewnie kręcą lub już takie kupili
  4. można coś by ogarnąć tylko czy się zbierze ludzi :decayed: z tego co się orientuje ekipa z vaga ostro się spotuje na skierkach, niedawno na łowiczu też coś ogarniali Oficjalny portal miejski Łowicz.eu Tobi i jeszcze jedna osoba z nimi spotują przynajmniej z tego co widzałem na forum vaga skc to jak nie a4 to może na vaga się coś ogarnie zobacz sobie Vag Skierniewice :: Strona Główna szaleństwa nie ma ale jest chyba spora stała ekipa
  5. teraz Motul 8100 X-cess 5W40, wczesniej Mobil 1 turbodiesel 0W40
  6. u nas kiedyś było tyle a teraz nic się totalnie nie dzieje
  7. a ecco patrzyłeś ? super wygodne buty i da się kupić w niezłej cenie
  8. te 3mm różnicy tak diametralnie zmieniają wygląd ?
  9. był już o tym jakiś temat na forum i kilka osób też tak miało
  10. nie zawsze ja mam listopad '99 i mam pełny FIS i czerwone podświetlenie
  11. Kabaret Limo - Sadistic.pl
  12. w warsztacie jest temat http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-naprawa-ulamanego-zawiasu-klapki-podlokietnika-163841/
  13. wielkiej różnicy nie ma chyba, może robić takie wrażenie przez to że w b5 przeważnie były pompy rotacyjne co daje efekt traktorka a na pompo-wtryskach już tego nie ma ajm do awx raczej podobnie w środku brzmi
  14. http://www.sadistic.pl/sadystyczna-reklama-red-bulla-vt114696.htm
  15. http://vimeo.com/39413507
  16. ja po zmianie turbo z afn na awx wielkiej roznicy nie zauwazyłem, po wycieciu kata się troche zmieniło, mam puche przelotową bez wpawanej rorki, słychać że coś tam sobie gwizda
  17. błedy na VAGu, zrobić logi
  18. no z tymi boxami to raczej problemu byc nie powinno a jechałeś już taką trase w 5 osób ? bo z doświadczenia moge powiedzieć, że w tamtym roku prowadziłem na woodstock ode mnie prawie 500 km do kostrzyna i jechalismy w 5 osób, ja problemów nie miałem, ale ludzi z tyłu to mi troche szkoda było pod koniec to już ledwo siedzieli, a powrót jeszcze gorszy korki były porównywalne z tymi z '69 z amerykańskiego wooda, przez 7 godzin przejechałem całe 3 kilometry plus koło 7 reszte drogi i po tym czsie ludzie z tyłu ledwo z samochodu wysiedli. b5 jest niezłe do dlugich tras dla 4 osób nie koniecznie dla 5:whistling:
  19. ja sam oglądałem ta kupete od bertonego jak szukałem samochodu, ale wybrałem A4 i bardzo się z tego ciesze z zwenątrz całkiem fajna, ale środek mocno taki sobie jak bardzo chcesz ten samochód to poszukaj sobie 2.0 turbo
  20. wiskoza jak by siadła to by Ci sie nie nagrzewał, łapie Ci dobrze temperature ? zobacz sobie rano po nocnym postoju czy kreci się bez oporów wiatrak, jeśli nie to nie powinno tak byc
  21. jak nie za duzy to moze sie zmiesci w tej kieszeni po lewej stronie popatrz sobie w w dziale moja b5 jak to inni ładują u jednych lezy po prostu u innych jest przymocowany do podlogi bagaznika, przykrecony do siedzenia, przytwierdzony do skrzyni ja mam tak u siebie podobno nie za zdrowe dla wzmaka takie rozwiazanie, ale u mnie jest tak 4 lata i wszystko działa
  22. http://www.youtube.com/watch?v=1AWEzLRY-Yw&feature=related
  23. sa zaslepki na allegro na to kieszen jest tej samej szerokosci co normalne radio, takze kwestia tylko tych zaslepek, poza tym bylo o tym nie raz
  24. było gdzieś na forum o tym poszukaj, ale po co Ci to dobrze to nie wygląda raczej i za bezpieczne nie jest popatrz sobie sam na drodze jak się mijasz z takimi ledami szczególnie na szarych samochodach w słońcu czy go widzisz przez te 2 centymetrowe pypcie prawie świecące, na wysokości drogi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.