Treść opublikowana przez Pulpit
-
Wybór lelewizora LED do filmów i jako 2 monitor
Witam czy doradzili byście mi jakiś telewizorek ogólnie rozglądam się za pudłami 32-37" może 40" jest teraz sporo pormocji można coś wybrać oólnie chodiz mi o telewizor z szybką reakcją oraz dużym kontrastem bo telewizji nie oglądam zbytnio i bedzie to tylko drugi monitor do komputera( oglądam dużo filmów(BRrip i może troche do jakiś gier, ale z miesiąca na miesiąc poświęcam na to mniej czasu )może kiedyś podłącze jakąś telewizję, ale na tą chwile nie patrzyłem na Aquosy poczytałem troche o sharpach i samungach, ale ciemniuteńki jestem w temacie strasznie liczę że pomożecie
-
[ALL B5] Złe prowadzenie - geometria
a aromy masz w dobrym stanie ?
-
Znaczenie ET Felgi
Nada sie Nica nic nie bedzie tarlo, a opony raczej 225/45 lub 205/50 na 8J 225 to minimalny rozmiar zalecany albo 215, 8j- 208mm to przy 205 zostaje troche luzu
-
[ALL] Pasta czy wosk do polerki.
to była opinia z jakiegoś forum opla czy cos a jedna z forum detalingu w sumie za 17 zł można zobaczyć, ale jak u mnie nie prędko, czekam na to Collinite i na tyle z zabawy na na zimę
-
Znaczenie ET Felgi
przydałoby się 5 czy 10 mm ?
-
[ALL] Pasta czy wosk do polerki.
nie za specialne opinie o tym, efekt fajny tylko podobno baaardzo krótkotrwały
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
olej filtry termostat plyn doszly ekspresowa wysyłka kurier u mnie po 20h mega pozytyw
-
Znaczenie ET Felgi
a jak jest z 18x8j et43, trzeba tam jakiś dystans ładować ?
-
[ALL] Pasta czy wosk do polerki.
wypsztykałem sie z tego AutoGlym'a Super Resin Polish i będę woskował tylko pod szampon, ale powinno być i tak lepiej jak bede pamietał zrobie foty przed po szamponie i po wosku
-
[ALL] Pasta czy wosk do polerki.
Collinite 476 dzis zamowiłem zobaczymy jak wyjdzie
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam potrzebuje oliwy Motul 8100 X-cess 5W40 5l można prosić dane do przelewu oraz koszt wysyłki na PW
-
[ALL B5] Jaki dystans do Felgi RH et45 szerokość 9cali R16
a 5 mm więcej poprawi ? bo chyba więcej Ci koło odsunie za obrys
-
[ALL] Pasta czy wosk do polerki.
ja osobiście nie mam dobrych wspomnień z Tempo, miałem rysy na klapie, znajomy powiedział żeby tempo zrobić sam zrobił nawet, ale wyglądała po tym jak po szczotce drucianej z własnego doświadczenia polecam AutoGlym nie pamiętam które, ale czerwona etykieta, też ściera się na pyłek
-
[ALL B5] Jaki dystans do Felgi RH et45 szerokość 9cali R16
et 35 chyba będzie równo z nadkolem w b5 także możę 10 mm było by ok sam kupiłem ostatnio eSowe w et 43, pytałem o dystanse pod to, ale temat umarł także ślędzę ten temat
-
Uszkodzenie auta na parkingu
raczej nic nie zrobisz mnie kiedyś pod tesco ktoś przy wyjeżdzaniu przejechał po błotniku na kamerach widać że samochód był ... biały ostatnio dostałem butelką w maskę z AC dają mi 5 stów także też pupy nie urywa i szukam lakiernika, którry to zrobi w takich pieniądzach ,a łatwo nie jest
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
zaczną jak skończysz
-
[ALL B6] pytanie o rozstaw śrub
chyba w tt-cie tez jest taki
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
ja zmieniłem z mobil turbo diesel 0w40 ( zalewałem to 3 lata) na motul 8100 x-cess 5w40 (w następnym tygodniu 2 zalewanie) i wydaje mi się, że lepiej chodzi
-
[ALL B6] pytanie o rozstaw śrub
śruby pływające tu masz na szybko z alledrogo zmieniające o 2,5 mm http://allegro.pl/sruby-plywajace-zabezpieczajace-sprawdz-i1952649644.html
-
Strefa Śmiechu
maluch ET 11,297 http://www.sadistic.pl/polskizapierdalator-vt94567.htm
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/barborka-warszawska-2011-vt94720.htm http://www.sadistic.pl/fajne-autko-vt94670.htm
-
Bezwypadkowe BMW 335d na otomoto.pl
znajomy miał taką akcje b5 avant '96 chyba lampy po 2 lifcie, laminaty z rs'a, czarne recaro, rns-e,czarna podsufitka, carbon decory, myślał że doinwestowana sztuka, przed zakupem warszat, ale jakiś zaprzyjaźniony sprzedawcy jak sie okazało, oczywiście pięknie ładnie, zrobił tym samochodem całe 44 kilometry i rozsypał się silnik, turbo i chyba skrzynia okazało się, że furak po konkretnym dzwonie i jest pospawany z przystanków pks i czego się dało .... sądzi się już dobrze ponad rok i ma ciężki temat
-
Chwila relaksu przy CS ;) warto odwiedzić serwer !!! :P
ja w to kiedyś grałem mam na steam wygrane ponad 1000h powiedizałem ze nie tykam juz tego ale jak by gra klubem byla to co innego
-
[B5 AFN] Lepiej przyśpiesza na zimnym?
masz w dziale zrób to sam temat jak wystrugać FMIC wyjdzie taniej niż zderzak od rs'a a co do początku wątku nie katował bym diesla na zimnym bo się dział z problemami silnika diesla zapcha :gwizdanie:
-
[B5 AFN] problem akumulator
to chyba akumulator slaby, a z ile pokazuje Ci przed rozruchem, tylko po przekręceniu kluczyka ?