Treść opublikowana przez Pulpit
-
Seriale
sons of the anarchy fajny serial archer http://www.filmweb.pl/serial/Archer-2009-541885 serial animowany, ale bardzo dobry jak dla mnie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
american sniper 8/10 bardzo dobry film jak dla mnie http://www.filmweb.pl/film/Snajper-2014-656040 koleś, o ktorym jest film wydał książkę "cel snajper" chris kyle, przeczytam bo ciekawa sytuacja chyba
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
przód zarolowany plus troche wypchnięty, tył wypchnięty na szybko rurą, bo wyszedł mały fuckup w trasie, lakier spalony plus mały ubytek w lakierze ;D setup zima, ale nie wiem czy tak najeżdze jak śniegu troche więcej spadnie i 2dniowa zabawa ze smalcem na zime
-
czy ta felga podejdzie ?
nie będa pasować bo jest rozstaw 5x100, u CIebie jest 5x112, te felgi są z a3 lub TT
-
Jaka opona na felge 9,5 J
tak
-
Jaka opona na felge 9,5 J
ja pompowałem 3,2, ale jeździłem bez żadnego spinania się że mam naciągi, raczej szybko jeżdżę, zdarzały się jakieś zakręty po autostradach po złotych osiemdziesiąt i nic złego się nie działo, tylko po mieście i jakiś gorszych drogach trzeba mieć się na baczności w co się jedzie bo można sobie zakończyć drogę. Ja nie miałem nigdy sytuacji ze skrzywioną felgą, jakieś pancerne mi się trafiły, ale sporo tego widziałem i słyszałem o pokrzywionych felgach, może felga jest bardziej podatna na uszkodzenia przy niższych ciśneiniach nie wiem, mi się udało beż żadnych ekscesów zeszły sezon prześmigać
-
Jaka opona na felge 9,5 J
http://www.tyrestretch.com/9.5_215_35_R18/9.5_215_35_R18_Goodyear_Eagle_F1/ http://www.tyrestretch.com/9.5_215_35_R18/9.5_215_35_R18_Goodyear_Eagle_F1_2/ http://www.tyrestretch.com/9.5_215_35_R18/9.5_215_35_R18_Nankang_NS2_2/ http://www.tyrestretch.com/9.5_215_35_R18/9.5_215_35_R18_Nankang_NS2_3/ to są zdjęcia mojego koła
-
Jaka opona na felge 9,5 J
ja mam 215/35 na 9,5j w sezonie zrobiłem z 15k km, da się jeździć
-
pękł przedni prawy wahacz...
ale to nie chodzi o wiare w licznikowe przebiegi, tylko to że ori wahacze właśnie w okolicach 250k km zaczynają o sobie dawać znać, nie wierze że taka perełka skręcona z 400 będzie miała wahacze z datą produkcji pokrywającą się z datą produkcji auta, oczywiście w pełni sprawne zawieszenie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
http://www.filmweb.pl/film/Wywiad+ze+S%C5%82o%C5%84cem+Narodu-2014-686651 momentami tak głupie że aż straszne, ale jak ma się ochote na głupią komedie to w 100% zadziała
-
uzywany laptop
do tego pana się odezwij http://a4-klub.pl/index.php?/user/15328-ogr
-
B6 DIVISION
Pany rolował ktoś przednie błotniki dość mocno może? znajomi się wzieli za akcje i im fale dunaju wyszły podobno, w golfie IV elegancko jak w masełku się wyrolowało, a w B6 jest problem delikatny, miał ktoś może z tym przygodę? Bo chłopaki w garażu siedzą farelka grzeją, ale coś chyba nie idzie
-
wymiana wachaczy przód
https://www.google.pl/search?q=breszka&newwindow=1&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=31OhVLi3FOaM7AaEwIHQDg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1152&bih=644pomijając laure breszke to łom nawet goggle mówi
-
RS4 18" podróba czy ori
Orginalne to ty masz, ale podejście do życia "facepalm: a ty idioto nie masz zadnego pomysłu na zycie i dlatego stoisz z puszką pod kościołem bitka w internecie , odpowiedź późno, ale zawsze
-
wymiana wachaczy przód
do śruby górnej na zwrotnicy, która trzyma dwa górne wahacze jest dojście, więc możesz tą śrubę jakimś wd-40 kilka dni wcześniej zacząć psikać, zaszkodzić nie zaszkodzi, a może troche nerwów oszczędzić
-
wymiana wachaczy przód
jeśli nie miałeś ruszanych wahaczy od nowości to nie ironia
-
rozpórka rezanie
dolnej? kawałek rury zaklepany po obu końcach i przewiercony, pyk, masz rozpórkę dolną
-
a4 b5 czy te felgi pasują (wysokie et)?
a jakie masz parametry koła teraz? jeśli jakąs oryginalną 16tke to tam jest 7" et43 więc będzie osadzona bardzo podobnie do tego co ta 18", przy czym 18tka jeszcze z pół cm bardziej wewnątrz nadkola wejdzie. http://www.willtheyfit.com/index.php?width=205&aspect=55&diameter=16&wheelwidth=6.5&offset=43&width2=225&aspect2=40&diameter2=18&wheelwidth2=7.5&offset2=54#content to sobie zobacz, nie wiem jaką masz opone i średnice koła, tak strzeliłem, wpisz sobie swoje parametry i zobaczysz wejść powinna wejść na spokojnie, co do wyglądu to kwestia gustu, będzie lepiej niż było, ale jak by było niżej to też by było spoko tu masz temat odnośnie tej kwestii http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267938-temat-odnosnie-kol-do-a4-b5/page-10
-
Ceny paliwa marzec 2026
On kupuje paliwo na stacji a nie od złodziei. na jedno wychodzi
-
rolowanie rantów..
rolowanie rolowaniem, ale na tej oponie tego nie posadzisz zaprze Ci się na amortyzatorze. 225 prędzej, jak zaczniesz kręcić to ona pójdzie troche sama w negatyw, ale troche ode mnie 9,5 et25, na tej fotce jeszcze nic nie było nadkole ruszane plus brakuje ze 2 centy z gleby, także idzie to schować raczej bez problemu
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
nightcrawler niezły film http://www.filmweb.pl/film/Wolny+strzelec-2014-687674 gone girl niezle zakrecony film http://www.filmweb.pl/film/Zaginiona+dziewczyna-2014-695409
-
Zderzak - po obcierce
są filmiki ale to jest lipa raczej, zmyjesz to i rysa wyjdzie, po cygańsku na giełde mirek handlarz przedsiębiorca może coś tam podpicować, ale to nie zda egzaminu raczej a koleś niezły zaspamował całą strone i wszędzie pomocny temat
-
Zderzak - po obcierce
sry, ale czy Ty posty nabijasz? forum z założenia jest pomocne
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
rozumiem że na weekend wielkie rolowanie?
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
poka ją na vossenach