Treść opublikowana przez Tas2die4
-
Montaż LED zamiast postojówek
hehe te postojowki nijak maja sie do LED'ow, wiem bo sam mialem
-
Montaż LED zamiast postojówek
zamowilem diody ba9s u Pana "Kimoto", dzis je zalozylem.. efekt bardzo fajny,ale.. blad wywala no ale pozniej sie zajme zakladaniem rezystorow, na razie bede mykal z bledem :gwizdanie:
-
Montaż LED zamiast postojówek
czemu 0 sekund przy w5w? mam te gniazda,ale nie chce mi sie ich zmieniac z h6w na w5w, wiec zamowilem juz te ba9s, powinny byc w czwartek, wtedy robie tez zderzak wiec lampki przy okazji bede mogl wyciagnac i zamontowac;)
-
Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
to ja bym poprosil tez o jakis fajny vocal trance
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
:decayed: eee to moze od razu kolczyk w poprzek?
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
mistrzowie patelni.. dobra, a ktos mi powie jak jest w odwrotna strone? jakie wrazenia gdy partnerka ma kolczyk w jezyku?
-
Montaż LED zamiast postojówek
No to i ja zamowilem te ledki, zobaczymy co to warte.. Btw, duzo jest pilowania tych ba9s zeby pasowalo na h6w?
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
tylko nie przesadzcie, bo sie zrobi choinka, co za duzo to niezdrowo..
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
a tu widac kawalek tattoo
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
W nosie to jakoś tak dziwnie dziwnie? nie, raczej rzadko spotykane i o to chodzilo, malo jest facetow w "takiej opcji" :>
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
a ja mam kolczyk w nosie i w uchu :gwizdanie:
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
o masssakraaaaa :shocked: nie przeszkadza to?? ja mam tattoo- krzyz a'la Tupac na lewym ramieniu, zdjecie dodam pozniej
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
skuterem to sie ucza 13-latki teraz jezdzic niestety robia to na miescie, najczesciej bez jakiejkolwiek wiedzy o przepisach kurde napalilem sie na ta er6n, juz chce ja.. miedzy nogami
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
"dla Ciebie kolejne wymuszenie pierwszenstwa moze byc moim ostatnim" czy jakos tak to szlo...
-
Ferrari rozibte w Katowicach!
jak on to zrobil? ladnie, polskie drogi nie dla Ferrari
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
no wlasnie ta przednia lampa w er6n troszke dziwna,ale i tak fajne moto,jeszcze w takim kolorku. no wlasnie, kiedys mialem etz 250 ale kieeedy to bylo takze w sumie jak od zera bede zaczynal, chyba od razu w crashpady sie zaopatrze
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
Jesli chodzi o te er 6n... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1294974
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
hehe dzieki za odpowiedzi. myslalem o gs500e i jeszcze sie zastanowie,ale jednak (jako ze mam sie za osobe raczej rozsadna) uwazam,ze i na 600 sie nie zabije. szukam czegos nie drogiego, dlatego rzeczy z 2006 rok raczej odpadaja, tak jak mowie, pierwszy motor,a i fundusze gdzies gora do 11 tys,a przydalby sie jeszcze osprzet jakis (stroj, kask). w okolicy jest jeszcze bardzo fajny zx-6r z 2001 roku,ale to juz ma ponad 100 KM...
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
Witam! Jak w temacie, przymierzam sie do kupna swojego pierwszego motocykla... Zastanawiam sie nad czyms pokroju Suzuki Bandit 600cc Czy ktos bardziej obeznany moglby mi powiedziec na co zwracac uwage przy ogladaniu motocykla? Oczywiscie i tak zabiore ze soba kogos, kto "sie zna",ale przynajmniej chcialbym wiedziec co powinno mnie szczegolnie interesowac, oprocz ceny Bedzi to moj pierwszy motor z prawdziwego zdarzenia, popierdolek z przeszlosci nie zaliczam do tego grona Pozdrawiam.
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
wlasnie, a co z drewnem w srodku?? moze tak pomalowac w piano black?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
obwodka grilla tez na czarno pojdzie?
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
szybki sciemniaj,a zaciski jak juz to na czarno. ogolnie duzo bardziej mi sie podoba na nowych felgach
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
Ja szanca do klimy nie polecam, mycie auta tak,ale klima? w maju zeszlego roku robilem tam klime, po 2 miesiacach zaczelo znowu walic stechlizna
-
Heineken Opener Festival 2009 - kto jedzie ?
Witam! Jak w temacie- kto wybiera sie na Heineken Opener 2009?? Ja sie wlasnie zastanawiam nad kupnem biletu i pomyslalem,ze bylaby dobra okazja do "spota" przy okazji Kto jedzie??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podsylalem podsylalem juz 2x, tak pytam bo bodajze Pablo i Wąski mowili ze moze obejrza. A tu link raz jeszcze http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-d-sliczna-coupe-C8395770.html