Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. hehe te postojowki nijak maja sie do LED'ow, wiem bo sam mialem
  2. zamowilem diody ba9s u Pana "Kimoto", dzis je zalozylem.. efekt bardzo fajny,ale.. blad wywala no ale pozniej sie zajme zakladaniem rezystorow, na razie bede mykal z bledem :gwizdanie:
  3. czemu 0 sekund przy w5w? mam te gniazda,ale nie chce mi sie ich zmieniac z h6w na w5w, wiec zamowilem juz te ba9s, powinny byc w czwartek, wtedy robie tez zderzak wiec lampki przy okazji bede mogl wyciagnac i zamontowac;)
  4. to ja bym poprosil tez o jakis fajny vocal trance
  5. :decayed: eee to moze od razu kolczyk w poprzek?
  6. mistrzowie patelni.. dobra, a ktos mi powie jak jest w odwrotna strone? jakie wrazenia gdy partnerka ma kolczyk w jezyku?
  7. No to i ja zamowilem te ledki, zobaczymy co to warte.. Btw, duzo jest pilowania tych ba9s zeby pasowalo na h6w?
  8. tylko nie przesadzcie, bo sie zrobi choinka, co za duzo to niezdrowo..
  9. a tu widac kawalek tattoo
  10. W nosie to jakoś tak dziwnie dziwnie? nie, raczej rzadko spotykane i o to chodzilo, malo jest facetow w "takiej opcji" :>
  11. a ja mam kolczyk w nosie i w uchu :gwizdanie:
  12. o masssakraaaaa :shocked: nie przeszkadza to?? ja mam tattoo- krzyz a'la Tupac na lewym ramieniu, zdjecie dodam pozniej
  13. skuterem to sie ucza 13-latki teraz jezdzic niestety robia to na miescie, najczesciej bez jakiejkolwiek wiedzy o przepisach kurde napalilem sie na ta er6n, juz chce ja.. miedzy nogami
  14. "dla Ciebie kolejne wymuszenie pierwszenstwa moze byc moim ostatnim" czy jakos tak to szlo...
  15. jak on to zrobil? ladnie, polskie drogi nie dla Ferrari
  16. no wlasnie ta przednia lampa w er6n troszke dziwna,ale i tak fajne moto,jeszcze w takim kolorku. no wlasnie, kiedys mialem etz 250 ale kieeedy to bylo takze w sumie jak od zera bede zaczynal, chyba od razu w crashpady sie zaopatrze
  17. Jesli chodzi o te er 6n... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1294974
  18. hehe dzieki za odpowiedzi. myslalem o gs500e i jeszcze sie zastanowie,ale jednak (jako ze mam sie za osobe raczej rozsadna) uwazam,ze i na 600 sie nie zabije. szukam czegos nie drogiego, dlatego rzeczy z 2006 rok raczej odpadaja, tak jak mowie, pierwszy motor,a i fundusze gdzies gora do 11 tys,a przydalby sie jeszcze osprzet jakis (stroj, kask). w okolicy jest jeszcze bardzo fajny zx-6r z 2001 roku,ale to juz ma ponad 100 KM...
  19. Witam! Jak w temacie, przymierzam sie do kupna swojego pierwszego motocykla... Zastanawiam sie nad czyms pokroju Suzuki Bandit 600cc Czy ktos bardziej obeznany moglby mi powiedziec na co zwracac uwage przy ogladaniu motocykla? Oczywiscie i tak zabiore ze soba kogos, kto "sie zna",ale przynajmniej chcialbym wiedziec co powinno mnie szczegolnie interesowac, oprocz ceny Bedzi to moj pierwszy motor z prawdziwego zdarzenia, popierdolek z przeszlosci nie zaliczam do tego grona Pozdrawiam.
  20. wlasnie, a co z drewnem w srodku?? moze tak pomalowac w piano black?
  21. obwodka grilla tez na czarno pojdzie?
  22. szybki sciemniaj,a zaciski jak juz to na czarno. ogolnie duzo bardziej mi sie podoba na nowych felgach
  23. Ja szanca do klimy nie polecam, mycie auta tak,ale klima? w maju zeszlego roku robilem tam klime, po 2 miesiacach zaczelo znowu walic stechlizna
  24. Witam! Jak w temacie- kto wybiera sie na Heineken Opener 2009?? Ja sie wlasnie zastanawiam nad kupnem biletu i pomyslalem,ze bylaby dobra okazja do "spota" przy okazji Kto jedzie??
  25. Podsylalem podsylalem juz 2x, tak pytam bo bodajze Pablo i Wąski mowili ze moze obejrza. A tu link raz jeszcze http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-d-sliczna-coupe-C8395770.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.