Treść opublikowana przez gregor10
-
Nowa Mapa do 1.8T + LPG na ok 180 km z multitronikiem
Program programowi nie równy , proponuje kierować się rozsądkiem , sprawdzić przedewszystkim czy auto jest sprawne.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Apropo TIP-a do 1.8T TIP Tipowi nie równy po lewej z allegro po prawej by gregor10.pl https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/11154644_833384546742536_5132309079524163069_o.jpg
-
1.9 TDI AVB 101 KM Bezpieczne zwiększenie mocy
a4-klub.pl/index.php?/topic/315077-seat-leon-cupra4-19tdi-150km-bigt-gtb2260vklr-260km-470nm-by-gregor10pl/
-
1.8 AVJ więcej mocy td04hl-16t
Bez problemu do zrobienia taka moc Kwestia ogarnietego setupu.
-
Analiza logów dynamicznych Bex
ratunkiem jest dobry soft
-
Analiza logów dynamicznych Bex
zrob loga 031+032+033 soft seryjny do wgrania, ecu zabezpieczone bedzie jak jest abt/mtm
-
A4 B6 1.8T DP , FMIC, TIP , Wtryski+ K03 hybryda
DP FMIC i TIP możesz teraz, turbo i wtryski najlepiej w ten sam czas w którym będziesz robił soft.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja mam siemensy 850cm i zyje sa spoko ale warto sprawdzic po zakupie czy wszystkie maja zblizona wydajnosc. Masz racje, warto sprawdzać deki. Lubią topić tłoki , sprawdzone, nie polecam wkładać bez upewnienia sie że nie leją jak chcą.
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
odnośnie chłodzenia było 15C przy 6000rpm pod góre na 4 biegu - wg loga.
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Wiem jedno hamulec bez problemu dawał sobie rade., samochód także. Nie popadajmy w skrajności.
-
1.8t AEB po sporych modyfikacjach - prośba o analizę LOGów (szarpie, przerywa, faluje na wolnych)
1.Zacznę od straszenia - jeśli będziesz butował nadal może dojść do tego że silnik będzie nadał się tylko i wyłącznie na złom. 2. Logi w przypadku AEB i tego typu modyfikacji nie powiedzą nam NIC , ani nie doprowadzą w ten sposób do zdiagnozowania przyczyny problemu. 3. Jedyne co mogę powiedzieć na 100% że masz spalanie stukowe , korekcja zapłonu przekracza norme. Najlepiej jechać z tym autem do tego kto to stroił.
-
Witam mam pytanie bo chce zrobic podobne mody ..a4 b6 1.8 T AVJ
tak jest
-
A4 1.8T AVJ by Goodhope
dziekuje
-
K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)
Ja jakoś nie widzę tu loga zapłonu więc może nie warto wyciągać pochopnych wniosków. A jak byś widział to też nic konkretnego byś nie mógł powiedzieć bez hamowni tak na prawde Kalibracja pomoże tylko na korekty, a to nie wszystko.
-
K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)
moja hamownia jest bezlitosna
-
K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)
Skomentuje to krótko - skoro oni sugerują słabą pompe paliwa słabą to ja nie mam pytań Tak nawiasem mówiąc to po logach to tam jest bida - lepszą moc robi się w seri BEX + dp + soft
-
Witam mam pytanie bo chce zrobic podobne mody ..a4 b6 1.8 T AVJ
na 250-260Km, ale z odpowiednim przebiegiem mocy, na pewno nie starczą żeby utrzymać tą moc do końca. powyżej 250Km zalecam 440cc
-
Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
na s2kowym jezdzilem , 2 bary ladowałem i działał dłuuuugo.
-
Proszę o sprawdzenie logów 1.9 TDI AVF B6
faluje doładowanie troche, sprawdz czy sztanga pracuje plynnie bez zacięc i w pełnym zakresie, może być geo zakoksowana i sie przycina, najlepiej rozebrac i wyczyścic turbo
-
chip do BEX (190 koni)
Po zamontowaniu DP i nowej turbiny + zdrowy motor , zrobie WAM w każdym aucie 230-235KM bez problemu W tym aucie miałem 240KM , ale reduktor nie wydalał i niestety trzeba było popuścić w dół...
-
Spojrzy ktoś na logi 1.8T BFB?
pompe paliwa sobie zmień bo pada
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Wszystko sie da , tylko że założenie jest bez sensu , chyba że myślisz o moocach +400koni , inaczej szeroki kanał spowoduje to że turbo wolniej Ci wstanie, ale co kto lubi. , proponuje też założyć swój temat w odpowiednim dziale.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zacznijmy od tego że wertowałem nie ten temat co trzeba wampir, nie masz sie co unosić, zapytałem o to turbo bo zastanawiało mnie porównanie wartości/jakości. O moją motorownie nie masz sie co martwić bo nie pogieło mnie na tyle by w piec na wykończeniu dmuchać niezliczone ilości powietrza. Silnik jest bardzo zdrowy jak na taki przebieg i wiek, na ori sofcie wydmuchał 154 kuce o ile dobrze pamiętam. A co do jazdy po mieście, to da rade po bułki sie kiwnąć czymś co ma więcej niż 200km, dobrym przykładem jest ten setup u mojego znajomego: Turbinka na bazie GT3076R, Wykresik wyszedł nieco powyżej 300kucy, da rade tym sie przemieszczac jako daily a i dupe urywa jak trzeba. GT3076R w 1.8L pojemności ? na co dzień to ja rozumie auto które zaczyna się budzić troche wcześniej niz powyzej 4000rpm ale co kto lubi niech powyżej 300koni to lepiej było dać td04 i miałby kolega od 3000rpm dostępną moc wiem jak jeździ Gt2871 - wstaje przy 4000rpm, GT3076R raczej wcześniej się nie budzi ? Zamieścisz jakiś wykres ?
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
czapke gruszek hihi
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Z chęcią zaproszę kolegę zza miedzy Krzysztofa na darmowe hamowanie 20km od Lublina. Gdzie na tą hamownie zapraszasz ? Może i ja się przejade osobiście.