Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
- Spoty Kościerzyna
-
Liga Mistrzów 2009-2010
byłem pierwszy
-
Liga Mistrzów 2009-2010
...na N numerek niżej,jest też mecz LM Myślałem,że to jakiś Puchar Króla, bo zespoły trochę egzotyczne jak na Ligę Mistrzów :decayed: Po pierwszych akcjach wydaje mi się,że 2:0 to wynik bardzo optymistyczny dla niemieckiego klubu :gwizdanie: 21:06 i jest 2:0 dla Barsy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
cena kosmicznie kosmiczna
-
Spotkania na drodze
Czarne B7 Avant GD48...widziane dziś o 16.20 na Klasztornej w Kościerzynie...naklejka klubowa z lewej strony na klapie bagażnika
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czarne B7 Avant GD48...widziane dziś o 16.20 na Klasztornej w Kościerzynie...naklejka klubowa z lewej strony na klapie bagażnika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Grzegorz Wpadaj na Spoty Pomorskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to samo co 2.5 tyle,ze V8
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
silnik wykonany w tej samej technologi co pierwsze 2.5 tdi. Kop straszny radzi sobie z 4.2benzyna Ewentualna awaria jest zazwyczaj okrutna dla portfela :gwizdanie:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
fajnie tam jest można by się wybrać większa grupa
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
inna baba inne busy VW T5 2.5TDI174HP VS MERCEDES-BENZ VITO 3.0CDI V6 204HP
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Patryk z CompSportu też tak twierdził. no niby tak jest,ale mierzyliśmy na spocie,to jednak jest niższy i do tego twardszy. babka z pojęciem....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mozliwe,ze jest jeszcze jakis przekaznik
-
Jakie konto oczędnościowe, ew. lokaty ?
Teraz jest czas na wydawanie,a nie oszczędzanie... Mam konto w KBS,podstawowa zaleta,to że jest na miejscu i mam leprze warunki jak w Millennium
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jedno jest pewne Robert ma znacznie lepsze i pewniejsze auto jak w poprzednim sezonie Moim zdaniem bedzie dobrze
-
Podróż do Niemiec -proszę o informacje, porady.
... dostałem mandat za przeładowanie przyczepy 110e, zaocznie dołożyli jeszcze 145.Zrobiło mi 2 razy fotę w DDRach na remoncie 3 i 2 lata temu i nic nie przysłali.
-
Podróż do Niemiec -proszę o informacje, porady.
do mnie doszedł... mam do zapłaty 145e
-
Podróż do Niemiec -proszę o informacje, porady.
Właśnie też nie pamiętam 27 czy 28, a wróciłem 3 miesiące temu
-
Podróż do Niemiec -proszę o informacje, porady.
niema problemu,tyle,że usłyszysz tylko Polaków Na 19-tym moga byc jeszcze Finowie, ale Niemcy na swoim bodajże 27 prawie wcale się nie odzywają za to nasi owszem :decayed: