Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    jutro jestem
  2. GILI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    byłem pierwszy
  3. GILI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ...na N numerek niżej,jest też mecz LM Myślałem,że to jakiś Puchar Króla, bo zespoły trochę egzotyczne jak na Ligę Mistrzów :decayed: Po pierwszych akcjach wydaje mi się,że 2:0 to wynik bardzo optymistyczny dla niemieckiego klubu :gwizdanie: 21:06 i jest 2:0 dla Barsy
  4. cena kosmicznie kosmiczna
  5. Czarne B7 Avant GD48...widziane dziś o 16.20 na Klasztornej w Kościerzynie...naklejka klubowa z lewej strony na klapie bagażnika
  6. Czarne B7 Avant GD48...widziane dziś o 16.20 na Klasztornej w Kościerzynie...naklejka klubowa z lewej strony na klapie bagażnika
  7. Cześć Grzegorz Wpadaj na Spoty Pomorskie
  8. to samo co 2.5 tyle,ze V8
  9. silnik wykonany w tej samej technologi co pierwsze 2.5 tdi. Kop straszny radzi sobie z 4.2benzyna Ewentualna awaria jest zazwyczaj okrutna dla portfela :gwizdanie:
  10. fajnie tam jest można by się wybrać większa grupa
  11. inna baba inne busy VW T5 2.5TDI174HP VS MERCEDES-BENZ VITO 3.0CDI V6 204HP
  12. Patryk z CompSportu też tak twierdził. no niby tak jest,ale mierzyliśmy na spocie,to jednak jest niższy i do tego twardszy. babka z pojęciem....
  13. mozliwe,ze jest jeszcze jakis przekaznik
  14. Teraz jest czas na wydawanie,a nie oszczędzanie... Mam konto w KBS,podstawowa zaleta,to że jest na miejscu i mam leprze warunki jak w Millennium
  15. Jedno jest pewne Robert ma znacznie lepsze i pewniejsze auto jak w poprzednim sezonie Moim zdaniem bedzie dobrze
  16. ... dostałem mandat za przeładowanie przyczepy 110e, zaocznie dołożyli jeszcze 145.Zrobiło mi 2 razy fotę w DDRach na remoncie 3 i 2 lata temu i nic nie przysłali.
  17. do mnie doszedł... mam do zapłaty 145e
  18. Właśnie też nie pamiętam 27 czy 28, a wróciłem 3 miesiące temu
  19. niema problemu,tyle,że usłyszysz tylko Polaków Na 19-tym moga byc jeszcze Finowie, ale Niemcy na swoim bodajże 27 prawie wcale się nie odzywają za to nasi owszem :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.