Treść opublikowana przez GILI
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Skończyła się tłusta powtórka odcinka z15serji,którego nie widziałem. Pobił już ktoś rekord Veyrona?
-
Spoty Kościerzyna
Darmowa dostawa Porsche Cayenne 958 21 911 Turbo KOLA FELGI OPONY (2923521254) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty Kościerzyna
niestety koszulek niema.
-
Spoty Kościerzyna
Chyba i tak lepiej jak 2500 za sztukę Tu masz nową 15kę do golfa Felga aluminiowa Ronal R10 7x15 4x100 ET37
-
Spoty Kościerzyna
Jak podobają się te 2 Schmidty,to podobny wzór ma Ronal Turbo,a znacznie tańsze
-
Spoty Kościerzyna
8stów sztuka+ opony podwoisz wartość B5ki
- Truckerzy
-
Spoty Kościerzyna
Nie z rantem,ale moim zdaniem warte uwagi.... Felgi vw audi seat 225/45/17 wzór porsche ładne !! (2922781086) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. FELGI S-LINE 18" 5x112 Będzin ? Tablica.pl *Rarytas Felgi Lexus SC430 18x8j 5x114.3 Czujniki* (2904347985) - motoAllegro
-
Truckerzy
Bazę mają przy samej jedynce,z tego co wiem,własna działalność i takie tam,ale aut dużo na zachodzie widać. Chłopaki wrzucili,to w innym dziale,ale masakra..;przestroga Tir staranował iveco. Kierowca ciężarówki zostaje w areszcie - TVN24
-
Spoty Kościerzyna
Tak, wszystko jest tak samo jak w b5.
-
Dakar 2014
Jestem pełen podziwu dla Adama,jeśli będzie w tym roku w pierwszej dziesiątce,to bezkrytycznie zostanie moim idolem i wystrugam własnoręcznie popiersie z jego podobizną i postawię przed wejściem do domu.
-
Spoty Kościerzyna
elegancka +za fotele,kierownicę,bixy i silnik też fajny wreszcie przestaniesz narzekać,że auto nie jedzie na pewno będziesz gazował...
- Spoty Kościerzyna
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
czyli mozna wstawic od kierowcy z kzp i bedzie komplet fotochrom
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Fajny gadżecik te lusterka szczególnie teraz jak jest długo ciemno Klamki wewnątrz też są podświetlane jak w Superb?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Mustang Klub Polska prosi o pomoc w głosowaniu :)
mozna głosować co dziennie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Właśnie Łepski olej to Ogrodnik nie zapomina o swoich obowiązkach. - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
Strefa Śmiechu
Jak nie należy ścinać drzew ... - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
Mustang Klub Polska prosi o pomoc w głosowaniu :)
- Truckerzy
Prezes gościł w ostatnim odcinku całkiem zapomniałem,że to dzisiaj. Na Osi - Oficjalna strona programu - TVN Turbo W styczniu będzie Marcin,ze swoim Volvo.- Truckerzy
3 dniowy,to jest kurs podstawowy. Ja robiłem podstawowy+cysterny,czyli trochę dłużej. Polski egzamin jest też dosyć szczegółowy,ale chodziłem na zajęcia,a gościu który je prowadził(inspektor ITD),to prawdziwy profesjonalista i nie miałem żadnych problemów z rozwiązaniem testów. Nie rozumiem po co,to utrudnianie,jak masz wszystko w instrukcji,druga sprawa,to że informacji jest tak dużo,że nie wszystko da się wkuć.Samych kodów produktów jest kilka tysięcy. Zresztą nawet jak jedziesz na tabliczce A,Kat,I,II,czyIII, dostajesz pewnego rodzaju instrukcje.- Spoty Kościerzyna
Szymon pochwal się- Truckerzy
Kurs Adr,trwa tydzień. Robiłem rok temu. Jeśli chcesz na cysterny,to masz dwa egzaminy w obecności gościa z Urzędu Marszałkowskiego. Papier na całą unię.- Siłownia
5 dni w tygodniu spędzam w kabinie.Obecnie mam 96kg,przy 183wzrostu,nie tyję ani nie chudnę,jednak motoryka organizmu spada. Zastanawiam się czy można coś robić w kabinie... - Truckerzy